Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 204.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Próby moonowe

    Poka Bydlaka - - DiD Quantum

    Post

    oddam nerkę za kilka udanych prób

  • szkoda,że nie ma x6/x2 zostaję na rhea

  • na .de nie ma żadnego info, więc na razie nie ma co się spodziewać informacji na naszym boardzie

  • up,up już prawie 2 miesiące bez znacznego wzrostu dochodu dla GF ... tfu uni Ktokolwiek widział,ktokolwiek wie.

  • Czego w tej Chwili Słuchacie ?

    Poka Bydlaka - - Spam

    Post

    youtube.com/watch?v=BSLPH9d-jsI

  • Czego w tej Chwili Słuchacie ?

    Poka Bydlaka - - Spam

    Post

    youtube.com/watch?v=mvHQGcclHKI

  • Cytat od Truck driver: „Cytat od Poka Bydlaka: „A ja życzę,abyś nie musiał doświadczać sytuacji tak jak założyciel tematu. ” Jesli nawet mnie to spotka choc gram uczciwie od zera na koncie zalozonym 3 lata temu to nie bede plakal ani sie nigdzie odnosil. To tylko gra i jedynie staly ban mnie zniecheci do dalszego klikania a jednoczesnie wyleczy z nalogu. ” Nie ma stałych banów,nawet za niewyobrażalną ilość multikont dostajesz "tylko" xx lat. W takiej sytuacji to i tak bez róznicy. Zupełnie jak p…

  • Cytat od Truck driver: „Pozostaje Ci tylko zyczyc abys doswiadczyl takiej samej sytuacji na wlasnej skorze. Moze przestaniesz wtedy robic z siebie... (i tu sobie dokoncz wedle uznania wink.png ) ” Nie sądzę,aby takie coś miało miejsce.W przeciwieństwie do poniektórych bacznie obserwuję co się dzieje na moim koncie. A ja życzę,abyś nie musiał doświadczać sytuacji tak jak założyciel tematu. A Mariuszowi wygrania sporu i odzyskania konta. Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli.

  • I byłbyś tego świadom dopiero po ew. takim zachowaniu ? A ja miałem wrażenie,że od bardzo dawna tak już jest.

  • Pewnie rozniósłbym klawiaturę i napisał 150 ticketów do supportu Temat na forum nic nie da,przyjdzie mod i wszystkich zglanuje.

  • To miejcie nadzieję,że GF będzie miało dobry dzień sprawdzając Wasze apelacje. Minusujecie i minusujecie te moje wypowiedzi. Jeśli się czujecie nimi urażeni, jakkolwiek dotknięci to przepraszam.

  • To wszystko przez to ,że kiedyś byłem takim funkcyjnym. Nie na ogame. Ścigałem takich łepków co niby niewinni,a ew. bugi wykorzystywali bez mrugnięcia okiem. Zawsze parskałem śmiechem jak ktoś mówił "a to jest bug,nie wiedziałem o nim.korzystałem z niego? nieświadomie,więc ban mi się nie należy.Może tylko upomnienie",a czarno na białym było widać,że raz na jakiś czas kliknął,tu,kliknął tam i oto się coś rozmnożyło. Pożyjemy,zobaczymy co z tego wyniknie. Nie jesteś rodzynkiem.Pewnie wiele osób wp…

  • Pamietaj,ze 'nieswiadome' korzystanie z buga to nadal korzystanie i jest karane. 'Oh nie byłem swiadomy,ze ona ma 14lat,wygladala na 18'. Rozni ludzie graja,zachowuja sie.Moze byl pazerny i nadgminnie korzystal,a nas,opinie publiczna probuje przekonac,ze to on jezt tym dobrym i pokrzywdzonym.Mozemy siebie gdybac.Support ma dowody,my tylko wypowiedz jednej ze strom. Ja tam moge sie mylic.Ale jak GF sie pomylilo to zawsze kolo moze sie odwolac od decyzji.Z drugiej strony wszyscy wiemy jak dziala n…

  • Smieje Wam sie w twarz polaczki.Placz za cebulactwo,robactwo,polactwo. Od zawsze,nie tylko w ogame, wykorzystanie buga w grze jest karane. Nie ma oprogramowan wolnych od bledow. Czy gracz zauwazywszy blad powinien go zglosic czy bezczelnie i z pelna premedytacja z niego korzystac ? Oczywiscie,ze powinien zglosic.Kto wykryje blad?Powiedzmy 20 testerow czy tysiące graczy ?Predzej czy pozniej deweloper usunie buga i zbanuje korzystajacych z tego.I bardzo dobrze. Pewnie robiles to drugie i zaloze si…

  • Anulowanie produkcji stoczni

    Poka Bydlaka - - Gra

    Post

    Wiadomo,że jakby takie coś miało wejść to anulowanie produkcji stoczni zwracałoby tylko np.70% surowców,a nie całość.

  • krążek poniżej 6minut w układzie,no no no

  • propozycja x6 predkosc ?czy ktorys z pelikanow to policzyl ile bedzie trwal lot? Polowa z Was jak nie wiecej przestala by grac po pierwszym zlomie bo poszliby sie wysrac i stracili satki czy cala flote...

  • Cytat od Hawok: „6 lutego nowe uni w niemcach to niedługo powinno być jakieś info co z PL. Licze na x6 eko, ale pewnie nikt z adminów nawet tyłka nie ruszył i nie zapytał o konfiguracje. ” x6 ? Lepiej nie. ledwo co u nas działało x5 w szczytowych momentach dnia.

  • x4/x4 nadchodzi powodzenia