Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 390.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • sisko ;*** Nie było mnie zaledwie 3 miesiące, a jestem w szoku w związku z powitaniem przez rodzinę i znajomych. Oni zwyczajnie, najszczerzej w świecie się cieszą! Dziękuję za czekoladki, zawsze pochłaniam z przyjemnością. (Wkrótce wyjeżdżam na kolejne 10...)

  • SimoHayha

    Chocolate - - Archiwum CT

    Post

    Dlaczego masz dwa linki w sygnaturze i oba prowadzą do tego samego? Czego nie wybaczasz? Za czym tęsknisz? Co Ci się dziś śniło?

  • Lwiczka

    Chocolate - - Archiwum CT

    Post

    Wyniuchałam cider! Druids celtic, jeden z tańszych i ukochany mój, strasznie za nim tęsknię. Jeśli nie próbowałaś - powinnaś. Pytań nie mam, sorry za spam.

  • Znani i lubiani ludzie

    Chocolate - - Nauka

    Post

    Ja przepraszam, ale czasu mało i nie chcę zamulać. Oddaję pierwszemu chętnemu, jeśli takiego nie ma editnę wieczorem.

  • Znani i lubiani ludzie

    Chocolate - - Nauka

    Post

    Attyla.

  • Widzisz sisko, "magia' w przypadku Finlandii jest dobrym słowem. Haha, zachęcona pierwszymi sukcesami w pewnym momencie postanowiłam, że poczekam, aż będę w stanie poczytać Kalevalę w języku fińskim. Jednak po rozmowie z mi najbliższymi znajomymi (oryginalnie studenty tęgie głowy z Nigerii i Bangladeszu) okazuje się że po 2 letnim pobycie tutaj możesz conajwyżej powiedzieć to co potrzebujesz, nie dotykając ambitniejszych tematów. Witki mi trochę opadły. Zobaczymy, zobaczymy.

  • Dziękuję sisko, dziękuję, znacznie lepiej. Nie denerwuj się. Tak, to prawda, ostatnio zapominam drogę na irca i w inne miejsca. Wypadłam z obiegu. Kiedyś myślałam, że nigdy nie porzucę tej gry, uzależnień związanych z team, a teraz... myślę, że to już moja końcówka. Co mi Finlandia zrobiła. I to nie wódka...

  • Nawet nie wiesz jak bardzo nie mogę odżałować że nie dorwałam ostatecznie tej Kalevali. Mieszkam koło biblioteki, ale obawiam się, że nie ma tam wersji chociażby angielskiej (swoją drogą zaczyna mi się w głowie mieszać, gdzie nie pójdę mam wrażenie, że słyszę polski, chociaż go nie słyszę (Madderdin mówi, że to z tęsknoty, obiecał mi poczytać Pana Tadeusza na skype ). O tak, to nie przesądy, czary pasują do Finów. Mają w sobie coś czarnego, mrocznego, chociaż nie depresyjnego. Tak, to zdecydowan…

  • Dzięki Gootek za fajną muzykę. YT nie zna granic. sisko No o finach to niedługo będę mogła powiedzieć więcej niż o polakach, dlatego że obserwuję różnice i kontrasty, chłonąc to, czego u nas nie ma, lub jest niedopuszczalne. A naród tak jak ich język - zupełnie inny od wszystkiego.

  • @prohans Uparty. @sisko Czeeeść. Dzięki za podbicie. Jesteś pierwszą osobą, która o to pyta, a tak naprawdę to gruba sprawa, bo to fiński karnawał. Właściwe świętowanie rozpoczyna się już 30 kwietnia wieczorem, zakłada się kolorowe ciuszki, fantazyjne makijaże, okręca kolorowymi serpentynami, cukierkami i rusza... pić na ulice. Puby pełne, ulice pełne, koncerty i inne eventy. 1 Maja to tzw. Vappu lub bardziej międzynarodowo - May Day. Powodów do świętowania jest kilka: fiński dzień pracy, fiński…

  • W siedmiu? Przebiegły, subtelny, z dobrymi manierami, wrażliwy, pewny siebie, apodyktyczny, wredny. 8: ogólna konkluzja - pełen sprzeczności.

  • Gootek! Wszystko się zgadza, cała ja.

  • Hahaha. Wrzuciłabym do sygnatury, ale regulamin forum zabrania reklam.

  • @sisko Za kotkiem tęsknię. @b4el Nie! Nic nie poradzę, że w systemie dolby surround działasz na mnie jak gaz rozweselający. Tak jak sądziłam, zmiana otoczenia zadziałała znieczulająco. Dobry mentor, dobry, ale stać go na dużo więcej.

  • Bo prohans to taka typowa maruda, w październiku powie, że lubi wiosne, a jak już jest wiosna, to jednak woli lato. Patrz prohans co znalazłam. Cytat od prohans: „Elfi hmmm opisze 4 słowami: odważna, otwarta, zdecydowana i polująca na dziki w lesie ]:-D” Hrhr. Zapomniałam o tym. Z perspektywy czasu i nowych przygód z elfi opisz ją w... 5 słowach. Płynąłeś kiedyś promem? Bedziesz tęsknił?

  • Nie robią wrażenia stolicy, nie? Byłam lata temu i tylko nocą i mam inne wspomnienia niż te ze zdjęć. Spodziewałam się czegoś... konkretniejszego, no ale co oczekiwać skoro powierzchniowo są zbliżone do Katowic i znacznie mniejsze od Poznania. Nie przesadzajmy, Kalevali do teraz nie dorwałam. Nawet nie myślałam o tym jak o przygotowywaniu, po prostu czerpię to co ciekawe. Z "gafami" jest śmiesznie, chociaż ja zawsze zakładam, że druga strona jest na tyle dojrzała, że potrafi zrozumieć, że to co …

  • Gootek jesteś genialny! Pracy nie szukasz? Jako dyrektor generalny projektu? Producent? A może chcesz tylko kamerę potrzymać?

  • SimoHayha

    Chocolate - - Archiwum CT

    Post

    Wygolonego bobra? Kto to zwierzakowi uczynił taką krzywdę? Uzasadnij wyższość kota nad psem. Gdybyś mógł wybrać dowolone miejsce na ziemi, w którym mógłbyś mieszkać, gdzie by to było? Uzasadnij. Ulubiona książka. Po michałkach zęby bolą.

  • @Geologist Ach gdybym ja tak panowała siłą woli nad innych flotami... @sisko Nie. Śpię przy włączonych filmach, ewentualnie przy kursach językowych audio. To działa. Jak zasnę na filmie to zdarza mi się wyśnić ciąg dalszy. Mam mnóstwo snów, ciekawe od czego to zależy(?), aż trudno wybrać jakiś konkretny. Zęby. Nienawidzę snów o zębach. Rosną mi kły, próbuję ratować moją szczękę, boli, nie mogę odnaleźć dentysty/ortodonty. Brrrr. Lubię muzykę klasyczną, ale czasem powoduje u mnie niepokój. Nie sp…

  • SimoHayha

    Chocolate - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Mati: „Nie lubisz gorzkiej czekolady? Toż to najlepsza, kwintesencja piękna czekolady ;)” Prawda! Zawsze uważałam te pytanie za niezbyt wymyślne, ale muszę: dlaczego mod a nie go? Skoro nie czekolada, to co cieszy na podniebieniu Simo najbardziej? Co idealna kobieta Simo na pewno mieć powinna?