Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 557.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Nadal grasz na kilka kont w jednym sojuszu? a może ACS z kilku państw? Kiedy Ty w końcu bana dostaniesz.

  • Cytat od KKS: „znowu nie zrobilem fsa ” wystarczy, że GO zrobiło FSa Tobie, Kajakowi, Frostowi i paru innym Kiedy wracasz? Żebym wiedział kiedy się pilnować:D

  • jak pozamieniać to paliwo to nie taki straszny minus Tak czy owak gratulacje, troche ptactwa padło

  • Obrońca nie chciał współpracować już kilka miesięcy Nie wiem który to był lot... może 10? No ale wylatałem. Nawet nie liczyłem na zysk/złom, tu chodziło o trafienie tego Pana Ale wyszło całkiem przyzwoicie jak na górnika a i złom ocalał w całości mimo wielu problemów. Jako, że to mój PB to pozwolę sobie pozdrowić szanowne grono z Miśków, 3X, Obsa, Wareczkę Do siego roku!!! Dnia 30-12-2019 13:30:49 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Pazik [MISIE] _____________________________________…

  • Przyznaj sie... najpierw poszły LM i stwierdziłeś, że sie nie przebiją Gratki

  • Stocznie chyba jeszcze mielą ten złom Graty!

  • Z przygodami i bez udanych dofarmów ale na pół kopalni będzie Pozdrowienia dla obrońcy - klasa na najwyższym poziomie Gracze i Graczki Szczęśliwego Nowego Roku Oby był lepszy [url]https://www.youtube.com/watch?v=YbM-BcJXikc[/url] Dnia 27-12-2019 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Pazik [MISIE] ________________________________________________ Okręt wojenny 70.000 _________________________________________ Obrońca Skryty [PZT] ________________________________________________ Mały trans…

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Pazik - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Starrk: „@Pazik i wszystkie inne mądrale. Tu nie było podstaw do bana za bugusing. Dlaczego? Ponieważ nie był to błąd gry. Była to legalna funkcja zaprogramowana i testowana właśnie w ten sposób. Tam nie wysypywał się kod. Tam programiści specjalnie zaprogramowali rynek w ten sposób, aby surowce się mnożyły. Dlaczego? Pytajcie ich. Niemniej jednak funkcja działała poprawnie, ale, i tutaj jest sedno, niezgodnie z duchem OGame. Według logiki gry surowce nie powinny brać się znikąd, na co …

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Pazik - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Nie ma nad czym się rozwodzić. Wszyscy wiedzą, bez wyjątków, że cała ta aktualizacja to jest jeden wielki błąd i jeden wielki zysk finansowy dla GF. A dyskusja powstaje tylko dlatego, że jedni się cieszą bo mają narzędzie do pushu a inni narzekają, bo albo nie maja czasu na push albo nie mają lewych kont (jeszcze) To jest zabawka GF i takie mają prawo. Jak się komuś nie podovba to w ustawieniach jest opcja "skasuj konto" lub ewentualnie oddajcie komuś kto ma czas i skorzysta z prezentu od GF. Ja…

  • Cytat: „6. Bugusing/ Skrypty Celowe wykorzystywanie błędów w grze jak również ich nie zgłaszanie jest surowo zabronione. Używanie programów jako interfejs pomiędzy graczem a grą jest niedozwolone. Zakazane są również każde inne formy automatycznie generowania informacji w celu uzyskania niedozwolonych korzyści przez grupę graczy. Lista wyjątków jest umieszczona na Oficjalnym Forum gry. ” Ta zasada istnieje od początku ogame. Teraz wszyscy zdziwieni. Ogarnijcie się obrońcy uciśnionych

  • Błąd wersji mobilnej

    Pazik - - Błędy w grze

    Post

    Do usunięcie. Teraz zauważyłem, że już ktoś to zgłosił

  • Błąd wersji mobilnej

    Pazik - - Błędy w grze

    Post

    Na telefonie po ustawieniu wersji mobilnej nie działa podgląd ruchu flot. Pojawia się tylko taki komunikat 267892375362.jpg

  • Myślę, że każdy z nas powinien dostać dopalacze 6h na skrócenie czasu badania w ilości odpowiadającej wydłużeniu czasu + może jakiś bonus od teamu w postaci komandor na tydzień/kilka tys anty.

  • niestety nie pomogło 2 tygodnie to nie jakiś dramat aleeee..... mogło to być badanie astro i jakieś 5 miesiecy dodane

  • Tak jak w temacie Kończyło mi się badanie, kilkanaście godzin do końca po wprowadzeniu aktualizacji dodało mi ponad 2 tygodnie do czasu badania (25% czasu podstawowego) Przed rozpoczęciem badania uruchomiłem technokratę, który zmniejszył czas badania o 25% Wygląda na to, że aktualizacja jakoś pomineła ówczesny bonus badawczy i teraz go doliczyła... no tak to nie powinno wyglądać.

  • UWAGA Jeśli jesteście cały czas w trakcie jakiegoś badania to sprawdźcie sobie pozostały czas do końca... Ja miałem do końca badania kilkanaście godzin a po wprowadzeniu aktualizacji dodało mi ponad 2 tygodnie Tak jakby dodało czas za uruchomienie technokraty w czasie rozpoczęcia badania....

  • Niemiecka precyzja, Hiszpański temperament Fajny wlot gratulacje

  • dzieki za link gratulacje fajny wlot

  • Dzieki za linki Ja zamiast skopiowac linki to szukałem ST na forum.... ale uni68 A Ty tutaj sobie rozrabiasz Fajnie widzieć Cię w formie Gratulacje!

  • co Ty mu moona poleciałeś robić i przez przypadek LM podczepiłeś?? Masz pomysły Dobrze, grą trzeba sie bawić Obi częsciej Gratulacje!