Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 41.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Takie tam....bez historii Pozdro dla sojuszu i znajomych. Obrońca już odpoczywa na U więc miłego odpoczynku Dnia 16-04-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor gregor76 [NewSin] ________________________________________________ Mały transporter 11.111 Ciężki myśliwiec 17.751 Lekki myśliwiec 308.844 Pancernik 15.693 Krążownik 17.383 _________________________________________ Obrońca toten [KGH] ________________________________________________ Mały transporter 17.000 Duży transp…

  • Witam Miałem sobie odpuścić lot na tego pana...wcześniej wypusciłem już połowę floty a lot tym co pozostało stał się nieopłacalny.Wszelkie próby poszukania kogoś do pomocy spaliły na panewce więc zamysł był taki że jeśli do czasu powrotu tego co poleciało nic nie znajdę ciekawszego to jednak się skuszę.I tak też było.Pustki na 3g spowodowały że nie pozostało mi nic innego jak skorzystać z tej szansy na posłanie PLUTONA do piachu a jak się też dziś okazało także na U. Bilans nie powala ale procen…

  • Witam serdecznie W poprzednim moim ST z grudnia ZDOBYWCA w swoim poście napisał tak: ""Bardzo przyjemny zysk, Gratuluję i chcę Cię tu widzieć częściej"" NO WIĘC JESTEM BTW> Jeszcze raz życzę powodzenia w realu Ale przejdżmy do meritum: Pozdro dla sojuszników i buddy Dnia 06-01-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor gregor76 [NewSin] ________________________________________________ Pancernik 11.463 Krążownik 15.501 _________________________________________ Obrońca lipa55 __…

  • Witam Takie tam wygrzebane ze starych notatek...jakis czas temu przyuważyłem flotkę u obrońcy.Ale że jako wtedy flota była już w locie i musiałbym czekać na powrót (a było już pózno) zapisałem sobie namiary. No i dzis zajrzałem czy coś tam stoi czy zupełnie pusto.no i stało...wiec sobie poleciałem nie mając nic lepszego na oku. Cieszy mnie powrót do tego działu po dłuższej nieobecności....no i bilans również bo jakoś ostatnio musiałem się żywić samymi okruchami. Obrońcy czego tam chce.Na pewno u…

  • Ban bana banem

    gregor76c - - DiD Nekkar

    Post

    Cytat od schweppes65: „I słówko do Gregor, jeśli znasz regulamin to wiesz ze opisywanie procederu pushu na forum to tez przewinienie, ciekaw jestem po jakim czasie skasuja Twojego posta ” Oto wycinek z regulaminu forum,którym chcesz mnie tutaj uświadomić. Nie ma tam nawet słowa "push"...więc otwórz sobie puszeczkę schweppes-a i ochłoń troszkę. zapodaj.net/fee3282729792.png.html Jesli chcesz to zakwalifikować pod punkt o zachęcaniu do nielegalnych działań to chyba nawet średnio inteligentny człow…

  • ub

    gregor76c - - DiD Nekkar

    Post

    Cytat od JTR: „Tak czytam i czytam i nasuwa mi się parę pytań. Cały czas jest mowa o pushu - skąd wiecie że szajka ma bana za push? a nie za multi na przykład? A jak push to co przez to rozumiecie? że te konta słały surowce szajce? czy je atakował?. ” Jak zapewne wiesz pewność co do tego za co szajka został zbanowany ma jedynie GO....więc na to pytanie tylko GO potrafi odpowiedzieć A proceder pushu już został przeze mnie opisany w poscie wcześniejszym.... Ale mogę jeszcze raz pokrótce opisać pro…

  • Ban bana banem

    gregor76c - - DiD Nekkar

    Post

    Jego konta? Czy nie jego konta? A kto go tam wie kto za sterami stoi i kto korzysta....Zapewne i tak wszystko zostaje w rodzinie w Wielkiej i Nieskazitelnej rodzinie Bestów. Konta na ten sam wzór i ten sam sposób działania powstają jak grzyby po deszczu.... Jestem pełen podziwu że osoba lub osoby które je obsługują znajdują jeszcze czas na normalną grę....bo tu nie chodzi o jednorazowy push tylko o cykliczne zwózki surowców na jedne i te same konta słupy zdejmujące urlop jedynie na czas przyjęci…

  • Jakoś tak wyszło że i dla mnie Ola coś zostawiła Nie łapie się to to do ST ale dużo nie brakowało Polesiuk zatem w dużej częsci został rozparcelowany.... Towar już pewnie siedzi u Oli w stoczni zatem zyczę kolejnych owocnych łowów a polesiukowi bardziej czujnego snu 369.3 % Dnia 18-09-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor gregor76 [NewSin] ________________________________________________ Okręt wojenny 1.000 Pancernik 4.473 _________________________________________ Obrońca…

  • Ładny wlocik. Obrońca chwilę wczesniej chyba zdjał urlopik bo stoi niedaleko mnie a nie widziałem go do tej pory na biało. BTW...Tak się zastanawiam...dobierasz sobie w tym miesiącu cele związane z kościołem? Tutaj "duch" a w innym "swiety"... Nie wiem jak to skomentować...czy Oh Jesus....czy Oh My God

  • Witam nowego w tym dziale.Powitalne ST jest...więc czekam na naSTępne-bo dział ten zdominowany jest przez jedne i te same nicki.A przecież może być ciekawie jeszcze na tym troszkę już wymarłym uni. Gracisze i miłego przetopu

  • Witam serdecznie.Miło mi znów zagościć tutaj w tym zacnym gronie. Jest 11 wrzesnia....dośc wczesny poranek. Na horyzoncie pojawia się 79 blizniaczych Gwiazd Śmierci.....rozglądam się-stoi też cały hangar róznego typu samolotów ....od pasazerskich,po transportowe i wojskowe. Na zhakowanym wczesniej telefonie na kartę wybieram jeden z numerów...Nalezy naradzić się co z tym zrobić...i jak zburzyc to koliste WTC tak aby gruz przysypał samoloty w hangarze ale zeby jednoczesnie zgarnąc coś w kieszkonk…

  • Zysk całkiem przyjemny...ponad 1kkk to już jest sporawo dość. Spawaj lataje i ubij grubszego zwierza....pięciocyfrówka byłaby w sam raz

  • Pod względem ilości ST to jesteś w scisłej czołówce...ciśnij dalej zatem. Szreq chyba zasiedział się u Fiony

  • Jak na Twoje możliwości to zysk dość marny ale wpadło coś na ząb. Sierpień to chyba dla obrońcy kiepski miesiąc bo z tego co widzę trzeci raz ląduje w reckach w tym miesiącu. Jesli się urlopuje to i w realu i w OG.Ale z drugiej strony to niech obrońca nie wciska urlopu tylko podzieli się tym co uzbierał z innymi Graciochy

  • Czytam pierwsze linijki Twojego wpisu....i czuje sie pozdrowiony Czemu ja tak nie mam że schodzę z urlopu i łapię ST na "dzień dobry" ???? Może za rzadko U wrzucam....

  • Dawno,dawno temu...w innej galaktyce obrońcy przyszło do głowy aby osiedlić się w moim us aby pognębić ....mnie-biednego żuczka.Coś tam próbował mnie zaczepiać...tylko zapomniał zrobić rekonesansu czym jego obiekt pożadania dysponuje.No i pewnego dnia się dowiedział....rozbijając u mnie swoje co nie co dając mi powód do wpisania się w tym dziale...ale dość już wspomnień. Teraz Drab w roli biernego obrońcy który stacjonuje gąski w bunkierku.I to też na raczej nie zdało egzaminu. Ale znalazł się k…

  • No i na co takie bunkry budować skoro przyleci 5k gwiazdek i z muru zostają tylko zgliszcza.??? Atakierom graty a obrońcy....może chwilę konkluzji z owego zdarzenia

  • Oj tłuste kąski łapiesz widze....Pewnie jak widzisz zysk rzędu 200-300 baniek to Ci się pewnie lecieć nie chce 2 z przodu to już konkret....a i ostatnio trójeczkę trafiłeś. Chyba powoli czas na 4 z przodu

  • Ładnie weszło...i mimo "drobnych perturbacji" daliśmy radę pozamiatać. Jest Ładny % i zysku całkiem sporo wiec wyglada to milutko Ciśnij dalej...

  • Już raz sie wpisywałem pod tym ST wiec nie bede się powtarzał. Chciałem tylko dodać jedno nowe spostrzeżenie....czytając kolejne posty do kolejnych ST New.....a mianowicie to,że Laska wyrasta do rangi Shax-a BIS czyli kolejnego Macierewicza OG.pl.