Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 198.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • widzę, że kolega tym razem starcie wstawił bo o tym jak złomował (pushował) stare konto to zapomniał się pochwalić pogratulować, chyba że kolejna ustaweczka btw surka już odesłana na planete GO?

  • 656,1% agresor: podglaznik obrońca: DUCH_PUSZCZY Flota z Księżyc [3:155:14] dotarła do księżyca planety Zone 4 [3:155:15]. Gwiazda śmierci wystrzeliwuje grawitony w kierunku księżyca, rozrywając go. Wszystkie budynki na księżycu zostają zniszczone - pełny sukces. Flota wraca na swoją rodzimą planetę. Szansa na zniszczenie księżyca: 9 % Szansa na zniszczenie GŚ: 45 % Dnia 25-10-2019 10:45:42 następujące floty spotkały się w walce: Agresor podglaznik [EVIL] ________________________________________…

  • 189,75% + 716,39% agresor: podglaznik obrońca: Eris Flota z Księżyc [2:236:15] dotarła do księżyca planety Księżyc [2:240:8]. Gwiazda śmierci wystrzeliwuje grawitony w kierunku księżyca, rozrywając go. Wszystkie budynki na księżycu zostają zniszczone - pełny sukces. Flota wraca na swoją rodzimą planetę. Szansa na zniszczenie księżyca: 33 % Szansa na zniszczenie GŚ: 33 % Dnia 24-10-2019 11:06:04 następujące floty spotkały się w walce: Agresor podglaznik [EVIL] ____________________________________…

  • Lot na aktywce, wstrzeliłem się idealnie Dnia 23-10-2019 20:02:26 następujące floty spotkały się w walce: Agresor podglaznik [EVIL] ________________________________________________ Pancernik 15.000 _________________________________________ Obrońca centurion [ZLY SEN] ________________________________________________ Mały transporter 110 Duży transporter 9.000 Lekki myśliwiec 325 Krążownik 63 Okręt wojenny 153 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 295 Sonda szpiegowska 97 Bombowiec 15 Niszczyciel 52 Gwi…

  • 716,39% + 140,5% Agresor: podglaznik Obrońca: K1r Twoja flota z: Jerzy Kukuczka [2:45:15] dotarła do księżyca planety Kruger [2:9:15]. Twoja gwiazda śmierci kieruje na niego swoje działo grawitonowe. Potężna fala uderzeniowa wstrząsa księżycem, który zaczyna się deformować i w końcu eksploduje. Ogromne odłamki skał szybuje w kierunku twojej floty. Nie ma szans na unik. Twoja flota ulega doszczętnemu zniszczeniu. Szansa na zniszczenie księżyca: 8 % Szansa na zniszczenie GŚ: 46 % Dnia 23-10-2019 1…

  • 656.1% Agresor: podglaznik Obrońca: ProPagande Twoja flota z: Kali Gandaki [x:xx:xx] dotarła do księżyca planety Księżyc [x:xx:x]. Twoja gwiazda śmierci kieruje na niego swoje działo grawitonowe. Potężna fala uderzeniowa wstrząsa księżycem, który zaczyna się deformować i w końcu eksploduje. Ogromne odłamki skał szybuje w kierunku twojej floty. Nie ma szans na unik. Twoja flota ulega doszczętnemu zniszczeniu. Szansa na zniszczenie księżyca: 9 % Szansa na zniszczenie GŚ: 45 % Dnia 22-10-2019 13:46…

  • Nie wiem co tu się wydarzyło. Zeskanowałem i było 10gs plus jakieś trampki z niewielką ilością deuteru. Wystartowałem od razu, 2min przed dolotem zeskanowałem i widzę 20gs bez żadnego deuteru. Udało się zebrać większość złomu bo przezornie od razu wysłałem recki ale pod dużo mniejszą flotę, resztę obrońca wyzbierał pomimo tego że miałem 8min Dnia 22-10-2019 22:14:25 następujące floty spotkały się w walce: Agresor podglaznik [EVIL] ________________________________________________ Okręt wojenny 7.…

  • Miałem farta, odświeżyłem 40 sekund przed wlotem, akurat tyle żeby telepnąć flotę Dnia 22-10-2019 08:37:33 następujące floty spotkały się w walce: Agresor LordOfLights ________________________________________________ Mały transporter 1.800 Lekki myśliwiec 10.000 Krążownik 2.665 Okręt wojenny 1.051 Sonda szpiegowska 1 Pancernik 452 _________________________________________ Obrońca podglaznik [EVIL] ________________________________________________ Mały transporter 60.000 Duży transporter 7.070 Lek…

  • 716,39% ageresor: podglaznik Obrońca: DUCH_PUSZCZY Atak na księżyc19.10.2019 16:51:02 Od: dowódca flotyTwoja flota z: Księżyc [x:xxx:xx] dotarła do księżyca planety Księżyc [x:xxx:xx]. Twoja gwiazda śmierci kieruje na niego swoje działo grawitonowe. Potężna fala uderzeniowa wstrząsa księżycem, który zaczyna się deformować i w końcu eksploduje. Ogromne odłamki skał szybuje w kierunku twojej floty. Nie ma szans na unik. Twoja flota ulega doszczętnemu zniszczeniu. Szansa na zniszczenie księżyca: 7 …

  • Ostatnio nie gram aktywnie ale akurat tak się złożyło że wczoraj mi do niego brakło 1min20sekund, potem gsowałem ale bezskutecznie. Dziś wieczorem usiadłem na 10min. Lot na aktywce i z sukcesem. Dnia 16-10-2019 20:33:49 następujące floty spotkały się w walce: Agresor podglaznik [EVIL] ________________________________________________ Okręt wojenny 7.000 Pancernik 20.000 _________________________________________ Obrońca Lieutenant Astra [EMERYCI] ________________________________________________ Ma…

  • Przez ostatnie pare dni jakoś nie miałem ochoty na grę, dziś wszedłem na chwile i zobaczyłem na falandze u mnie w układzie lecącą flotę na stacjonuj ale na planetę nie na moona. Było mniej więcej 40min do przylotu floty. Myślę sobię że to jakaś podpucha ale stwierdziłem że mała szansa na jakąś nieoczekiwaną pułapkę więc zabrałem się do działania. Ustawiłem flotę i recki ale zawrócił. Miałem czas i nie wiedziałem tylko na jaki % poleciało. Najpierw napisałem do Jezola i stwierdziliśmy że obstawim…

  • Dnia 09-10-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor podglaznik [EVIL] ________________________________________________ Pancernik 10.000 _________________________________________ Obrońca Johny ________________________________________________ Mały transporter 1 Duży transporter 5.000 Lekki myśliwiec 3.772 Krążownik 651 Okręt wojenny 145 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 319 Niszczyciel 21 Gwiazda Śmierci 1 Pancernik 4 _________________________________________ Po bitwie... Agres…

  • mi to uciekło ostatnio 2min przed graty

  • kupione nie kupione ale zysk przedni graty i przetapiaj!

  • odpuściłem sobie granie na parę dni to mi sąsiadów niszczysz Gratki

  • graty, ja tej floty nigdy nie widziałem

  • Graty, zobaczyłem złom za późno i brakło mi niecałe 2 min