Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 295.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Harry Potter

    DUDEUSZ - - Rozrywka i hobby

    Post

    Natalie McDonald.

  • HU IS PLEJING HIR??

    DUDEUSZ - - DiD Norma

    Post

    @dexPL Gracz o takim nicku jest, aczkolwiek ma top 660 + jest fioletowy, więc to równie dobrze może być zwykła dexówka którą ktoś sobie tak nazwał.

  • No. To tak jak już rozmawiamy na temat błędów w nowej wersji, to podsyłam takiego gagatka: 5c37d18e5c46bcf304951f42e314af85.png

  • @dexPL Cytat od dexPL: „Plus oczywiście jestem za tym, aby wszystkie konta używające tora / vpn, w czasie lotu i bitwy - z miejsca karać banem bardzo długim, moze nawet perm. Sorry, to od razu wiadomo, że ktoś inny siedzi. ” No oczywiście że wiadomo, ale ban na "zaprzyjaźnione konta" mi nie przeszkadza. Wiadomo, że ktoś inny siedzi- nie wiadomo tylko kto. To co proponujesz (banowanie atakującego) to ban prewencyjny, a nuż ukarzemy tego co trzeba. Od lat rozporządzenia dla GO idą w stronę liberal…

  • Cytat od dexPL: „ Z prostych: - spam co sekundę na cel ataku - przez co najmniej 15 sec - i bez znaczenia czy jeden gracz, sojusz czy teoretycznie niepowiązane konta - wszystkie do bana, łącznie z atakującym ” Zdejmujesz mi moona, wyklikujesz mi zawrotkę, odpalam tora, odpalam sobie te "niepowiązane konta", spamuję sam siebie sondami - wszystkie konta do bana, łącznie z atakującym.

  • Cytat od Art: „A że komuś nie wsmak, że generał nie trzepie kokosów jak Odkrywca, to za mało na zmiany :p ” A. To spoko. Czy uważasz, że obecnie klasy są dobrze zbalansowane? Że powinno być tak, że klasa obiektywnie najprostsza jest jednocześnie najbardziej OP, klasa natrudniejsza zaś najsłabsza? Pytam całkowicie serio, o Twoje zdanie.

  • Cytat od pl1: „i nie zgadzam sie z buleonem ze klasa generala powinna byc najslabsza - niby dlaczego taka ma byc? ” Wg mnie bardziej chodziło mu o to, że fakt, że generał jest najsłabszą klasą jest korzystne dla GF - ludzie odchodzą z gry w większości przez dostawane złomy- więc postanowiono utrudnić życie flociarzom- poprzez wprowadzenie odkrywcy który jest OP. Efekt jest taki że ludzie zamiast złomować wysyłają ekspy, bo to się zwyczajnie bardziej opłaca. Mniej ludzi złomujących -> mniej osób …

  • Żadną. Pozycja 15. Polecam.

  • Cytat od buleon: „Dokładnie. Więc im więcej zbieracz i odkrywca wyciągną, tym więcej generał od nich przejmie... Gra generała powinna być trudna, bo mamy niedobór, nie nadmiar graczy ” Gra powinna być dla gracza, a nie gracze dla gry. Bonusy powinny wynikać ze stylu gry, a nie styl gry z bonusów. Chyba nikt nie zaprzeczy, że gra flotowa jest znacznie bardziej skomplikowana - trzeba skanować uni, przepalać nieraz astronomiczne ilości paliwa na cele, zdejmować moony itd. Odkrywca wysyła ekspę i na…

  • LEDA - FALA

    DUDEUSZ - - Błędy w grze

    Post

    Generalnie jak fala pokazuje tylko że "coś leci" + czas to trzeba szpiega podnieść xD

  • 2,5 - 1, 5 - 1

    DUDEUSZ - - Handel Leda

    Post

    Taki przelicznik jest od jakiegoś czasu nielegalny jak coś

  • Bo nie zgłoszenie takiej sytuacji grozi banem dla obrońcy za bugusing? Bo tego wymaga ludzka przyzwoitość? Bo fajnie, jakby GO miał pełny obraz zaistniałej sytuacji? Idąc Twoim tokiem rozumowania ( po co zgłoszenie jak znasz rezultat) - nie pisz pożyczek recków- skoro i także baby jest rezultat Graty

  • Witam i o narzędzia pytam

    DUDEUSZ - - DiD Janice

    Post

    Zapewne chodzi o infocompte

  • Kordy można dawać, jakiś czas temu zniesiono ten zakaz. Gz/szo co by offtopu nie było

  • Cytat od Zagubiony: „Tak się składa że osoba do której trafił złom nie brała udziału w starciu. ” No dobra. To teraz przyjmijmy, że tak jest i zastosujmy analizę konsekwencji. Taki hipotetyczny przykład. - Ugaduję się z TOP 1 danego uni, płaci mi tysiaka, kasuję planetę z flotą za powiedzmy 100 kk punktów. - On to złomuje i zbiera sobie złom. - Zgodnie z Twoją teorią, takie rozwiązanie nie byłoby pushem. Bo skoro czubulus nie brał udziału w omawianym starciu, to w moim przykładzie nie ma nielega…

  • Cytat od Zagubiony: „@DUDEUSZ Ja wiem a Tobie się wydaje,że wiesz O pożyczkę recków wystąpił gracz będący wyżej w statystykach od gracza dla którego chciał odesłać surowce Twoje doczytanie cyt." Zgłoszenie pożyczki recyklerów w Systemie Support należy dokonać tylko w wypadku, gdy słabszy gracz użycza recyklerów graczowi silniejszemu i następuje transport słabszy -> silniejszy. W takim przypadku, jeżeli gracze nie dokonają zgłoszenia, Operator Gry może potraktować transport jako push i zablokować…

  • Cytat od Zagubiony: „ W tej sprawie żenujące jest pisanie zgłoszeń o pożyczkę recków przez osobę nieuprawnioną (zasady tego nie przewidują) ” Dokładnie. Zasady nie przewidują. Zasady mówią wyraźnie- że nie ma to znaczenia: Cytat od Art: „Zgłoszenie pożyczki recyklerów w Systemie Support należy dokonać tylko w wypadku, gdy słabszy gracz użycza recyklerów graczowi silniejszemu i następuje transport słabszy -> silniejszy. W takim przypadku, jeżeli gracze nie dokonają zgłoszenia, Operator Gry może p…

  • Moment. Cytat od Art: „Community Management gry zastrzega sobie w każdej chwili możliwość odstępstwa od niniejszych zasad. Zasady gry mogą być zmienione lub zniesione np. podczas trwania eventu. O zmianach zostaną poinformowane grupy graczy, których te zmiany dotyczą. ” Podjęto decyzję w sprawie wykraczającej poza standardowe procedury. O decyzji poinformowano graczy, których te zmiany dotyczą, czytaj czubulus i jego sojusznicy zaangażowani w zbiórkę PZ. Wszystko się zgadza.

  • @WujO Ja chciałbym tylko przypomnieć, że zdemaskowałem kto gra na Yin-Yangu jakoś po tygodniu uni xD. I po co się było wypierać Na spokojnie, nie za intensywnie latajcie, żeby uni nie umarło w ciągu 2 tygodni, tylko chociaż w ciągu 3 Pozdro z zaświatów i gorące HWNI wszystkim.

  • Harry Potter

    DUDEUSZ - - Rozrywka i hobby

    Post

    Zgadza się. Zadajesz.