Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 809.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Akurat grać na nosie GO to żadna sztuka i żaden problem. Teraz każdy może mieć milion kont i umieszczać je w różnych sojach co dla mnie jest skur.. czymś tam. Na ogame od lat panuje zasada.. nie ma dowodów nie ma bana , jak są dowody (dostarczane przez graczy ) to.. też nie ma bana bo nie ma kompetencji, umiejętności chęci a wszystko zaczeło się od ukrycia pręgierza.... z resztą ilu GO robi podobne wały ?? Zawsze możecie być jak Pl1 z Q który sam kasuje co na skasowanie zasługuje według zasad Zy…

  • Kij z klonowaniem... niech oddadzą możliwośc szybkiej wysyłki. @Art jest możliwośc powrotu wysyłki enterem ekspów??

  • Jerunie ale tankowanie!!! Dawno takiego nie widziałem... masakra gratulacje Ryczy Szo to tylko cyfry ale ich ilość jest ogromnaaa nie poddawaj sie odbijesz to

  • Cytat od Janis: „Najlepszy gracz Uni Leda podbija nowe Universa? Graty drużynowej akcji Obrońcy ” Coś tam podbija jak widać z różnym skutkiem . Raz na wozie raz i pod nim . Tu akurat skończył na wycieraczce z kluczami w ręce. Cóż czasami trzeba poświęcić 2-3 uni by na tym jednym najważniejszym być nadal Najlepszym. Trzeba docenić jego poświęcenie . My gracze Ledy dziękujemy mu za to że możemy grać wspólnie z najlepszym Graty akcji pierwszy raz widzę taką odpowiedź na podanie do soja Szo Smigol o…

  • oj zły czas dla Chaosu zły... Szo sojuszniku!!! Skąd taki dziwny skład atakierów? każdy solo by to trafił

  • Cytat od ELTE4G: „pomijając już to wysyłanie kilku expów na raz enterem * R.I.P. * to aktualnie wysyłanie expów to jest jakiś D R A M A T - trzeba na każdy statek klikać 2 razy, żeby wpisać ilość statków w pole tekstowe... M A S A K R A ” No to jest akurat porażka nie pierwsza i nie ostatnia. Naprawiając coś zepsuli coś CZyli jak zawsze... szkoda że cała społecznośc cierpi za kilku ..teraz wysłać 9-10 expów razy 2-3 konta to jakby wysłać 80-90 expów... mniej więcej taki czas...

  • Cytat od Bad.Whisky: „Cytat od Pan S: „Nie wymienil konta to sobie zapodal troszke PLN i ot cala filozofia A GO do tego nic nie maja wazne ze w GF euro sie zgadza ” Tu nie chodzi o PLNy tylko o klonowanie o wykorzystywanie błędu gry ” Dokładnie sam rano nie wiedziałem co tym razem ale potem wyszło że to klon Aż jestem zdziwiony że tym razem GO (zapewne po milionach ticketów) tym razem to dostrzegli. Nie gratuluje GO bo to tylko kropla w morzu ale ciesze się że poleciały bany

  • Cytat od _mareczekz20: „Za takie naruszenie to powinien być permanentny, zobaczymy jaki będzie, ale szczerzę wątpię, że perma wyłapał... ” No tak ale jak on i Amadeusz z Tucana co zrobił nie 260kk a 12kkk nie dostaną perma to są jaja

  • i już Banan jak Amadeusz na Tucana

  • Marek w sumie racja ok Wychodzi na to że gość ma sposób na dubel floty... i skoro jej nie traci w bitwach ( bo nikomu nie przybyło 750kk w znisczonych ) to musi sprzedawać flo u handlarza. On też daje straty we flotach . Plus przyrosty to daje mega dużą ilośc anty na przetop... CZyli nowa wersja gry z 30 listopada dała jakis mechanizm kopiowania floty... Teoretycznie Floty - 3e567d6f16d040326c7a0ea29a4f41.gifLekki myśliwiec6.617.275 - 3e567d6f16d040326c7a0ea29a4f41.gifCiężki myśliwiec1.160 - 3e5…

  • +118 miejsc w ekonomii Badania spadek o 1 miejsce +15 w Wojsku stając sie top 1 z prawie 2x większą flotą niż dotychczasowy top 1 Nie sądze żeby to był kolejny błąd gry bo rośnie i eko i flota . A nie sama flota jak przy bugu z telepem A też mało realne by surka była znowu klonowana chyba że ta pochodzi z poprzednich klonowań z początków gry i była trzymana na U Czy tylko u mnie nie da się podejrzeć ilości statków w statystykach??

  • Niestety tu nie ma podstaw do bana bo goście tacy jak Panda korzystają z systemów gry w pełni legalnie. Pompują dużo pieniążka w tą głupią grę i to dla GF jest ok co zrozumiałe. Dziwi mnie tylko to że GF nie widzi że niszczy tą grę . 1-2-3 gości wpłaci duże pieniążki reszta graczy skończy grę GF straci dziesiątki klientów a ich skarbonki także skończą kupować bo po co pompować hajs jak jest się samemu na uni... Skasowali po prawie roku rynek bo uznali że tam lecą wały a wprowadzili legalny wał..…

  • @Chiro długo pocisłeś.... sen? SZo Agresorowi graty

  • @Czarnobrody @powyginany drucik dziękuję działa. Po moim poście pozostaje tylko żyletka

  • Wybrałem MSBN i nie dostałem punktów Jakbym był Muńkiem to już żyletka na ręce

  • Ładnie Śmigol aktywność popłaca!! Częściej tutaj zaglądaj i oraj dalej Jak to na najlepszego gracza przystało Straty duże ale jakiś tam zysk jest odbudujesz szybko jak nie zarzucisz U Pokonanemu Szo

  • Cytat od Aurora Borealis: „Nie zapominajta, że to jest event, a nie "przepraszamy za bugi i wywalanie do lobby" Zgadzam się z tym, że większość nagród jest średniawa i że finalnie fajno by było dostać np. 50kk dexu, ale dodatkowa planeta powinna wymagać tzw. skilla, jednak ” Średniawa? to jest tragedia szczególnie na starszych uni... wróć... na nowych też lipa skoro w kilka tygodni robią 700kk pkt a oni dają nagrody rzędu 500k dla wszystkich uni

  • Cytat od ackra: „Czy Was nadal ciągle wywala z gry do lobby? Również w niedzielę? ” Bez różnicy w jaki dzień wywala i wywalać będzie

  • Cytat od Kosaza: „Głupie komentarze o pushowkach za 3 2 1. Graty wlotu, znowu sie rozbujała. Tylko żeby nie było tak jak ostatnio. ” Nie no tutaj to już przesadzasz z tymi komentarzami. Nie ma podstawy (domysłu) nie ma komentarzy i nie trzeba próbować ich wywoływać. Leia graty ciśniesz ponownie jak przed gongiem widać zapał jest Adrian Szo

  • Ej no EMZeta zawsze pakowała Leia a teraz nagle Ty ? Nowy miesiąc nowy przydział? Co jest w "Spojlerze" bo mi go nie otwiera. ? Graty super zysk w zamian za niski nakład sił Zbieranie na astro zawsze jest ciężkie Szo