Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 285.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Ziemia jest plaska

    hiper333 - - Nauka

    Post

    Jak idziesz cały czas prosto w jednym kierunku do dojdziesz do tego samego punktu, a więc musi być kulą Ziemia ma atmosferę i to jest jej kopuła oraz pole magnetyczne. :D :D

  • Ziemia jest plaska

    hiper333 - - Nauka

    Post

    Jak tam oglądał ktoś przejście Merkurego na tle traczy Słońca , w jakim sensie jest płaska Ziemia ? powiedział bym bardziej że dwu wymiarowa

  • Budynki na planecie *Terraformer: 7 hiper [H.V.E.]

  • Badania *Technologia komputerowa: 17 hiper [H.V.E.] *Technologia bojowa: 18 hiper [H.V.E.] *Technologia ochronna: 18 hiper [H.V.E.] *Opancerzenie: 18 hiper [H.V.E.] *Technologia energetyczna: 16 hiper [H.V.E.] *Technologia nadprzestrzenna: 14 hiper [H.V.E.] *Technologia laserowa: 18 hiper [H.V.E.] *Technologia jonowa: 16 hiper [H.V.E.] Budynki na planecie *Fabryka nanitów: 8 hiper [H.V.E.] *Stocznia: 15 hiper [H.V.E.]

  • O jakim państwie mowa?

    hiper333 - - Nauka

    Post

    Graniczy z dwoma państwami i ma we fladze zwierzaka ? albo Andora

  • O jakim państwie mowa?

    hiper333 - - Nauka

    Post

    Mołdawia

  • Chyba wypłakałem tą darmową relokację ale mi ktoś miejsce już zajął hahaa ironia losu ale gest ładny z ich strony szacun spoko

  • Jak długo będzie ta relokacja darmowa dostępna ? do kiedy trzeba je wykorzystać ?

  • Widocznie każdy otrzymał darmową relokację w ramach wynagrodzenia, że popsuli łączenie przedwczesnym przeniesieniem graczy na urlopach.

  • Astronomiczny

    hiper333 - - Nauka

    Post

    To może takie proste, nie jak ostatnio Cząstka wpadająca do czarnej dziury jako cząstka, która porusza się wstecz w czasie. Tym opisem można wyjaśnić pewne zjawisko, jakie ?

  • O jakim państwie mowa?

    hiper333 - - Nauka

    Post

    Rosja

  • Astronomiczny

    hiper333 - - Nauka

    Post

    Taki strzał Trojanie

  • O jakim państwie mowa?

    hiper333 - - Nauka

    Post

    Pozwolę sobie strzelić Rosja :]

  • Biologiczny

    hiper333 - - Nauka

    Post

    TAK dobrze

  • Astronomiczny

    hiper333 - - Nauka

    Post

    oczywiście dobrze chodziło o grawitacyjne soczewkowanie fal grawitacyjnych :] odpowiedź mogę uznać ;P Możesz albo zadawać albo zgadywać rodzaj źródła zjawiska wybór pozostawiam Tobie. ]:-D w odpowiedzi należało jeszcze określić rodzaj źródła jakie je wywołuje o parametrach źródła Dh/P ~ 10, odległości ~100 bln ( m ), parametrze ( r ) zderzenia 100 mln ( m ). ale to sobie darujemy skoro było tyle problemów z określeniem samego zjawiska 8-)

  • Cytat od Gully: „Co z tego, że najpierw zostały przeniesione konta z urlopem?” Ale to jest nie ważne bo wcześniejsze przeniesienie urlopowiczów zakłóciło cały proces. Ja wybierałem jako jeden z pierwszych i co z tego jak gość, który miał urlop i wybrał na drugi dzień zajął moje pozycje, teraz mając w układzie jedną planetę a nie dwie muszę ją przenieść za anty. taki trik

  • UF zamieszało z planetami, wcześniejsze wyłączanie urlopów, błędy spowodowały że przeniesione zostały planety na urlopach i teraz zamieszało w pozycjach planet, a ci którzy chcą to zmienić musza wydać kasse na anty. biznes się kręci. A oto magicznym sposobem pojawiła się promocja na kupno anty i obnizony koszt relokacji ładny przypadczek - przypałeczek i ot co. rsneaky.gif" title=";>">

  • Czy będą wysyłane e-maile do kont które nie wybrały uni ?

  • Cytat od Art: „Czyli praktycznie zdjęcie urlopu po przeniesieniu już jest naruszeniem zasad” To chyba jakaś kpina jest, a skąd ktoś miał wiedzieć, że nie wolno urlopu wyłączać ,gdzie tak było napisane ludzie całkiem was po gięło. To jest jakis obłęd sami zawaliliśćie a teraz jeszce taki coś to jest chore !!!!!!!!!!!! lepiej wcale mogło nie być tego UF jak takie cyrki są :O sami coś popsuliście i teraz żeby to naprawić wymyślacie jakieś chore zasady, o których wcześniej nie było mowy ,żenada jaka…

  • Cytat od vaR: „więc skoro masz o kilkanaście i nie pasuje Ci ich położenie, to miej do siebie pretensje, żeś tak kijowo kolonizował” jak by przenoszenie było zgodnie z zasadami kto pierwszy to by było wszytko Si a tu lipa jest jak zwykle :?