Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 389.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od Void: „A co powiecie na pomysł sprzedaży na rynku satelitów? Skoro można sprzedawać pełzacze, którymi nie można nigdzie latać między swoimi planetami, to tak samo powinno być z satelitami ” W sumie sensowne, bo są jedynym produktem stoczni (celowo nie piszę 'statkiem'), którego się przez rynek sprzedać nie da.

  • @Art Cytat od Art: „Pozycje 6-10 otrzymają dodatkowy bonus do produkcji metalu (podobny do bonusu kryształu dla pozycji początkowych) ” Ktoś kto to pisał zatrzymał się w czasach kiedy planety na 4-5 pozycji miały największy rozmiar. Od kilku ładnych lat największe planety są na 8 pozycji, więc karanie ludzi, którzy skolonizowali się na 4-5 jest bezsensem, a przy tym update o tych graczach właśnie się zapomina.

  • Pole zniszczeń > 40 %

    Ten Keyra - - DiD U68

    Post

    @Art nadal idąc w stronę niepublikowania wyników potęgujesz tezę, że jest coś do ukrycia. Profesjonalne podejście do tematu to publikacja wyników i koniec, a tutaj mamy pisanie o wielokrotnie większej ilości osób, o super przegranej, o zadowalaniu niewielkiego lobby. Jak ktoś nie ma nic do ukrycia, to tego nie ukrywa i koniec. PS.: Tekst o Dagusi jest tak słaby, że aż pokazuje co jest Wam solą w oku. A wystarczyło jej nie brać do teamu, tak jak wielokrotnie sugerowałem...

  • Pole zniszczeń > 40 %

    Ten Keyra - - DiD U68

    Post

    @Art, tu teraz nie chodzi o sam wynik ankiety, bo ludzie się z tym pogodzili. Tu chodzi o traktowanie graczy w kontekście podania wyników. Wyobrażasz sobie ogłoszenie wyników wyborów prezydenckich w dowolnym kraju w stylu: "Kandydat X zebrał kilkukrotnie więcej głosów niż kandydat Y, nawet kilkukrotnie więcej niż wszyscy inni razem wzięci, więc zaakceptujcie wybór"? Przecież podaje się dokładne wyniki - kto, ile, jaka przewaga. Jeszcze raz podkreślę - tu nie chodzi o fakt przegranej, a o jakieś …

  • Dżony sobie zrobił push doskonały - pierdyliard razy rocznie wlatuje w obrońcę*, potem raz na rok obrońca* się odgryza, a potem znowu farmienie. Jest też konto obrońcy* na forum, który to wszystko uwiarygadnia. Ma takich kont kilka, prowadzonych pewnie przez jakiś "znajomych" i tak się gierka kręci. Miałbym to w poważaniu, gdyby nie te płacze i lamenty, że on uczciwy i ludziom pushówki złomuje... *multi

  • Cytat od Rotxeh: „Vermin [EGN], klasa: zbieracz Wynik ekspedycji [x:xxx:16] 10.07.2020 09:25:15 Od: dowódca floty Pierścienie minerałów wokół nieznanej planety zawierają niezliczone ilości surowców. Statki wracają z pełnymi ładowniami. Zrabowano: 4.850.000 Kryształ. Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: to cudowne uczucie być pierwszymi, którzy podróżują przez ten niezbadany sektor. ” To ja od razu podbijam : Wynik ekspedycji [7:264:16]10.07.2020 22:53:23 Od: dowódca floty Ekspe…

  • Cytat od Uziel: „Mnie zastanawia gdzie jest wielbiciel i wyborca Andrzeja Dudy,mister Ogame pan złotousty @FILU .? ” Ptaszki ćwierkają, że taki z niego gieroj, że siedzi cicho .

  • pomoc :)

    Ten Keyra - - DiD U68

    Post

    To trochę jak z sytuacją ratowania życia w wypadku samochodowym - jak będziesz krzyczał "Niech ktoś zadzwoni po karetkę!" to każdy w tłumie będzie myślał, że ktoś inny już to zrobił. A jak odezwiesz się do kogoś bezpośrednio, to czuje się bardziej zobowiązany. Polecam napisać na PW do najbliższych sąsiadów w gali z sensownym top i odzew powinien być lepszy. A dlaczego z najbliższej gali? Bo nie będą sobie na długo zajmowali slota i pewnie chętniej coś podeślą, niż ktoś z 4 gali.

  • Cytat od kruszynka: „Hipoteczna sytuacja. Slabsi gracze A,B,C wysyłają tego samego dnia do gracza D surowce i dochodzi do naruszenia zasady push. Uważasz że gracz D powinien mieć od razu 3 stopien kary? ” Wydaje mi się, że tutaj sytuacja opisana przez Antharasa była odwrotna. Hipotetyczna sytuacja: Słaby gracz A tego samego dnia wysyła push do gracza B, następnie wysyła push do C i do D. Czy gracz A dostanie 1 czy 3 stopień kary?

  • Cześć, tak jak w temacie: kupię 13x 1000 pełzaczy za deuter za max - 3,75kk dexu za 1000 pełzaczy. Wystawiłem zapytania na rynku i byłbym wdzięczny, gdyby ktoś tam kliknął

  • I znowu mam dylemat, czy gratulować czy nie. Lotnik jesteś zacny i kosisz wszystko, ale żeby kobietę bić? Wielkie gratulacje zysku, a koleżance w tej sytuacji życzę lepszego pilnowania floty, bo nie lubię jak mi sojusznik złomuje znajomych .

  • Paszkins!!! Tak sobie Bankiem dać podłogę wycierać - nie tak Cię uczyłem .

  • Najlepszy gracz U68

    Ten Keyra - - DiD U68

    Post

    Cytat od Zagubiony: „Witam, proponuję gracza X często zmienia nick i konta też. Uzasadnienie: Po fuzji zainwestował sporo czasu i pieniędzy żeby zaistnieć. Po aktualizacji gry (ryneczek) optymalnie wykorzystał to co zostało mu dane. Doskonale obnażył słabości teamu. Co do zasad które stosuje nie zabieram głosu, podnoszę jedynie jego skuteczność. Pozdrawiam. ” Przebiegła nominacja! Ale przynajmniej wiemy, że nie zgłaszasz ciap, bo ciap nie jest jakimś tam graczem X.

  • Rynek - dyskusje

    Ten Keyra - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Apofis: „Cytat od Sobieski: „nie wiem czy chodzi o mnie i o Agnieszkę ale fakt zastanawiamy ” Serio grasz z żoną w ogame? łosz kur... niewiarygodne, e szok, że ona gra to jedno szacuna tak po drugie nie macie nic lepszego do roboty hehe z żoną można robić wiele innych lepszych rzeczy no ale kto co lubi Powodzonka. ” Są też związki, które powstały po zlotach OGame. Chwila czułości i związek na lata - nie kłamię, to prawda.

  • O kurka, nie wiem czy bardziej mnie dusi ten Gierojowy post, czy bardziej buta Haloka. Aż z tego duszenia nic nie zrobię i będą mieli nauczkę.

  • Cytat od pancior8k: „Puszerka w akcji Kupione ST. Każdy wie że cukier to pusz konto Komornic żenada !!! ” Ja słyszałem, że SSIE też jest od nas . Koparek - graty starcia!

  • Cytat od falgor: „Tu chyba wkradł się jakiś błąd: Antymateria (9x event): 27.162 Selavi [MAMMAMIA] Raczej niemożliwe bez odkrywcy. ” Ja na zbieraczu znalazłem 3478 - mnożąc to x9 wychodzi 31 302, więc wg mnie nie ma tu błędu i jest to osiągalne.

  • I ta konsternacja, czy nie wiesz czy dać łapkę w górę, czy w dół przy ST sojusznika . Powiem to tak - śniętą rybę łatwo złapać . Graty Szajek, a Dorsz na balkon!

  • Cytat od Namaste: „Spam z tymi stateczkami. To żadne rekordy. Dając boostery można przykryć te "wyniki" w tydzień. Naprawdę ten temat ma szokować rekordami co 40-50 postów? Sorry za ból dupy, ale to nie pierwszy i pewnie nie ostatni tego typu alarm Edit: Sugeruję podczepić osobny temat - Rekordy ekspedycji U68 ” Hmm, czy możesz powiedzieć który booster daje lepsze wyniki ekspedycji confused.png . Ja tu wklejam swoje rekordy, bo jak jest taka kategoria i mam w niej najlepszy wynik, to czemu nie? …

  • @Awizo na zbieraczu czy odkrywcy?