Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-31 z 31.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Super w końcu cos ruszyło, dzięki. Czyli jak ktoś da eko x7 i badania x12 lub x10 to głos nieważny?

  • Cytat od kruszynka: „Cytat od buleon: „@kruszynka pomożesz tutaj jak na Bellatrix i wyczarujesz nam @Art ? ” Już wczoraj mu wspominałam, że Aquarius też by chciał ankietę Tylko tutaj w sumie mało osób się wypowiedziało. I tak naprawdę jakich chcecie zmian? Tylko eko? ” Mało osób się wypowiedziało bo to uni ledwo żyje. Całe ciągi układów są puste, nie ma co farmić nawet. DID jak widać po założonych tematach też nie żyje. Najlepiej jakby podnieść tylko eko i badania co by wyrównalo chociaż za farm…

  • No właśnie fajnie by było w jednym czasie na obu uni ankiety zrobić. Podnieść eko i badania. @kruszynka @Art

  • Dzięki wszystkim za pomoc. Zapomniałem o tych opcjach. Pewnie dlatego, że tam praktycznie nie zaglądam. Wersja mobilna jest tragiczna, tym bardziej, że mam wtyczkę UniverseView, ale alternatywne rozwijanie listy działa elegancko i nie psuje wyglądu.

  • Witam. Od jakiegoś czasu irytuje mnie problem z teleportacją na telefonie. Wszystko idzie ładnie do czasu gdy chce się wybrać księżyc docelowy. Udaje rozwinąć się listę, ale gdy wybieram księżyc znika całe okno teleportera. Myślałem, że to problem na Firefoxie, więc zalogowalem się przez inne przeglądarki mobilne i za każdym razem to samo. Nieraz przez to muszę odpalić specjalnie komputer jeżeli go mam przy sobie. Proszę mnie naprostować lub zrobić coś z tym bugiem.

  • Cytat od buleon: „To Bellatrix miała x4 floty. I skoro Cię sondami nie wyfarmiają, to grasz bardzo aktywnie. ” Interesuje mnie tylko x5 w górę chociaż eko. Jeżeli do aktywnej gry zaliczyć codzienną zbiórkę i zalogowanie się kilka razy by sprawdzić czy satki całe to tak gram aktywnie. Co do farmień sondami to myślę, że one po prostu nie mają właściwości bojowych i przy zderzeniu z satkami i DTkami wychodzi remis. Ale tego nie sprawdzałem w Trashsimie, więc nie jestem pewny.

  • Przy wyborze uni do powrotu mając do wyboru od Zibala w dół wybrałem właśnie Aquarius ze względu na parametry. Żałowałem tylko, że nie było x5 speed floty, ale do x3 już się jakoś przyzwyczaiłem bo nie jest to aż tak tragiczne jak x1. Nie sądziłem, że to aż taka klapa wyjdzie, tak to poczekałbym na Europę te 4 dni. Jestem górnikiem 100% czasem farmiącym i od założenia konta mam obronę na 0. Według mnie stawianie WR, LDL czy innych to zwyczajna strata surowca, który wolę wrzucić w kopalnie lub ba…

  • Zakładam ten temat z nadzieją, że coś ruszy w temacie. Nie liczę na jakiś duży oddzew bo tu w działach na forum Aquarius ciężko o jakiś post. Od 3 miesięcy gram na uni z racji tego, iż trafiłem akurat w czesie unifusion i nie mogłem wybrać Quantum, a ta konfiguracja była dla mnie najlepsza. Kiedy zaczynałem było jeszcze ok 1200 kont, dzisiaj jest ok 900 w tym ponad połowa, albo nawet dwie trzecie to wieczne urlopy i idlaki. Codziennie z samej topki znikają konta. Tu nie ma już jak się rozwijać. …

  • Próby moonowe

    Dr Grande - - DiD Aquarius

    Post

    Witam, nie znam nikogo na tym uni, a przystąpienie do sojuszu dało słaby efekt, dlatego piszę tutaj, że chętnie się wymienię próbami moonowymi. Zdaję sobie sprawę, iż to bardzo wymienione uni, ale ktoś chętny może się znajdzie. Kontakt PW.

  • Dziękuję za odpowiedź. Znalazłem info o Europie wcześniej, ale chyba zostanę przy tym co już wybrałem. 5 dni to jednak robi różnicę.

  • Wracam po kilku długich latach do gry, po których zupełnie nie wiem co się tutaj w kosmicznym świecie działo. Dzisiaj chciałem sobie założyć konto i nie ma już normalnej tak jak kiedyś strony głównej do szybkiej rejestracji tylko najpierw się podaje e-mail i hasło i następnie przekierowuje do jakiegoś lobby gdzie mam tylko 5 najnowszych uni na które mogę wybrać. Na dodatek liczba graczy jest naprawdę "imponująca" (piszę ironicznie). Dlaczego nie mogę wejść na jakieś starsze uni, gdzie liczba gra…