Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 537.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Witam ST wygląda dziwnie gdyż zostało zrobione w czasie, gdy moja flota jeszcze sobie grzecznie latała na fs... Pospolite ruszenie statków z kolonii, dobudowanie czego się dało i jak się dało, finalnie efekt wyszedł jak widać, tragedii nie ma Pozdrawiam sojuszników oraz... opozycję, która jak widać też przypomina sobie powoli jak się lata Meritum: Dnia 30-05-2020 10:31:58 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kurufir [Veto] ________________________________________________ Pathfinder 25…

  • Witam Kolejne ST w krótkim czasie, co nie ukrywam, cieszy mnie niezmiernie Obrońca nie odebrał stateczków więc się nimi zaopiekowałem. Dofarm poleciał sporo później, nie wiedziałem co te dt wiozą ale jak widać też się udał. Pozdrawiam sojuszników, do naStępnego Meritum: Dnia 28-05-2020 16:30:03 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kurufir [Veto] ________________________________________________ Bombowiec 2.086 Lekki myśliwiec 7.281.919 _________________________________________ Obrońca …

  • Z braku laku dobry i kit Fajnie, że latasz, mam nadzieję jak najdłużej.

  • Witam Dzisiaj ST z moim stałym dostawcą surki Wstrzeliłem się idealnie, logowanie między wlotem a dofarmem, na szczęście bez niespodzianek, złomu tylko zdążyło ciut ubyć. Po RW dostałem, a w zasadzie dostaje taki potok "pięknej" polszczyzny, że żal patrzeć ale stwierdziłem, że nie będę tego zgłaszać. Jeszcze mu bana dadzą i farmę stracę Pozdrawiam sojuszników Meritum: Dnia 27-05-2020 15:52:37 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kurufir [Veto] _________________________________________…

  • Gratulacje Leszku kolejnego, w krótkim czasie ST. Obrońca też z tych, co tu chyba za często nie goszczą

  • Witam Kolejne odwiedziny u obrońcy, tym razem nie wyszło ze zbiórką złomu Nie płaczę, odbiorę sobie następnym razem Pozdrawiam sojuszników!! Dnia 23-05-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kurufir [Veto] ________________________________________________ Pancernik 33.333 _________________________________________ Obrońca SZPON [Hanza] ________________________________________________ Mały transporter 5.709 Duży transporter 46.889 Krążownik 1.000 Recykler 500 Sonda szpiegowsk…

  • Widzę masz passę jak jakiś czas temu ja, może jak się u Ciebie wyczerpie to do mnie wróci bo już powoli by się przydała

  • Grunt, że wystarczyło na to, by nie być na minus Lataj lataj jeszcze jak najdłużej

  • Że tak się przyczepię, mój cel mi podebrałeś... no ale niech Ci już będzie Gratulacje, fajny zysk, będzie co przetapiać.

  • Witam Zasiedziałem się trochę przy szlagierze z dzieciństwa, Heros III Już miałem puszczać fs ale stwierdziłem, że puszczę kilka skanów na różne kordy. Oto co znalazłem na jednym ze skanów Dnia 16-05-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kurufir [Veto] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 7.221.560 Krążownik 111.111 Pancernik 33.333 _________________________________________ Obrońca petrx [Formoza] _______________________________________________…

  • Gratulacje Leszku, zysk przyjemny a i w zasadzie pod samym nosem, więc się nie napracowałeś zbytnio Fajnie też, że Ty go trafiłeś bo już zaczynałem podejrzewać, że opozycja ma na niego jakiś "patent"

  • Przyjemne ST, zysk nawet ładny, lot niedrogi, nic tylko się ciszyć, gratulować i życzyć kolejnych

  • Witam ponownie! Tym razem egzekucja nie dość rozważnie wysłanych GS Jak to w przypadku drobiu bywa, zysk taki sobie ale wystąpił Meritum: Dnia 11-05-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kurufir [Veto] ________________________________________________ Niszczyciel 200.057 _________________________________________ Obrońca fremen82 ________________________________________________ Duży transporter 3.435 Satelita słoneczny 1.133 Gwiazda Śmierci 54 Wyrzutnia rakiet 53.641 Lekkie…

  • Witam Tym razem wszystko wyszło jak należy, chociaż jak to w moim przypadku bywa nie obyło się bez komplikacji. Flotę obrońcy wypatrzyłem już w momencie puszczania fsów, musiałem zaczekać 46min na teleport, bałem się, że przez tą zwłokę jednak sobie obrońca zdąży o zabawkach przypomnieć. Na szczęście dla mnie tak się nie stało Meritum: Dnia 11-05-2020 00:20:20 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kurufir [Veto] ________________________________________________ Pancernik 222.222 _______…

  • Witam Mogło być lepiej ale i tak nie narzekam, jest kolejny St do kolekcji, jest co wstawić, żeby sobie opozycja nie pomyślała, że już nie latamy Moje przygody z obrońcą to już niezły serial, raz odcinek wychodzi syty, innym razem jak ten a czasem wręcz trzeba obejść się smakiem Meritum: Dnia 10-05-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kurufir [Veto] ________________________________________________ Pancernik 44.444 _________________________________________ Obrońca SZPON […

  • Gratulacje Leszku, przyjemny % i zysk. Ja próbuje ale ostatnio zdecydowanie mam pecha... nawet do piratów

  • Spoko RW, blisko, szybko no i zyskownie U Was też są bociarze, że latasz na szpieguj?

  • Tak mi coś właśnie kołatało w głowie jak startowałem ale wątek rozwinąłem i już wiem, że to nie on

  • Witam Tym razem bez szaleństw, takie sobie ST, nie daję Wam po prostu o sobie zapomnieć Razem z głównym daniem zjadłem też kilka przystawek z kilku kolonii obrońcy, finalnie jestem najedzony Meritum: Dnia 30-04-2020 20:55:45 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kurufir [Veto] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 555.555 Krążownik 11.111 Pancernik 11.111 _________________________________________ Obrońca Andrea ________________________________________________…

  • Gratulacje, ostatnio trochę filowałem tego pana ale jakoś się nie chciał dać złapać