Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 123.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Gtz za całość Fajna flota spadła:) Przetopu a obrońcy powodzonka

  • buleon

    [Raven] - - Archiwum CT

    Post

    Aha nie wiedziałem szczerze mówiąc Nie wiem jak to wszystko wygląda od drugiej strony. Będąc modem jesteś też GO czy jak? Za to zadam ci zestam nr 2 Pierw muszę go przygotować ;PP Ps:fajnie że jesteś GO i wydaje się,że Twoje kary będą uczciwe

  • buleon

    [Raven] - - Archiwum CT

    Post

    Gratuluję awansu Za ciężką i dobrą pracę jaką wykonywałeś na forum dostałeś jeszcze cięższą Powodzonka w więc życzę na tym stanowisku

  • Electra też nam spada 4.737 kont

  • psotka

    [Raven] - - Archiwum CT

    Post

    Więc i ja zadam Podpinam się pod pytanie Jeśli wirzysz to po co? Jeśli nie to dlaczego? Ehh normalnie ci forumowicze Cię wykończą tymi głupimi pytaniami Mimo wszystko czekamy na odp

  • buleon

    [Raven] - - Archiwum CT

    Post

    Łe tam zaraz warny dawać Jeśli właśnie o ocenę chodzi to odobnie jak z Żubrzykiem Bardzo symapatyczny mod,nie jest pro modem i niech tak zostanie:) Zawsze udzieli informacji i ogólnie git Zestaw pytań lvl 1 : 1.Grasz jeszcze na jakichś uniach? 2.Jeśli grasz to dużo? 3.Czy bycie modkiem denerwuje cię czasem? 4.myślisz długo jeszcze nim być? Ostrzegam Zestaw jest najłatwiejszy.Następny już niebawem

  • B.H. 23 a.k.a Żubrzyk :))

    [Raven] - - Archiwum CT

    Post

    Dzięki za odpowiedzi Jesteś jeden z niewielu modów uczciwych i życzliwych Faktycznie jesteś aktywny na forum i nie "kozaczysz",że jesteś modem. Tolerancyjny itd....Więcej takich modków prosimy.Nie tam żebym się podlizywał. Serio piszę;P CDN pytań już wkrótce. Ps.muszę przygotować kolejny zestaw level 3 . Pozdrawiam.

  • psotka

    [Raven] - - Archiwum CT

    Post

    Założę się,że to przez dobre serce

  • buleon

    [Raven] - - Archiwum CT

    Post

    I dlaczego taki brzydki ?

  • Dowcipy

    [Raven] - - Humor

    Post

    To dobre było Słyszałem wersję z marchewka A tu o lotto Wielka kumulacja. Stoi dziennikarz pod budką Lotto i robi wywiady. Podjeżdża facet trabantem, dziennikarz przyskakuje i pyta: - Co pan zrobiłby z tą wygraną. Facet myśli i mówi: - No to większe mieszkanie, poloneza... - A reszta? - Reszta na konto. Podjeżdża facet polonezem. Dziennikarz pyta: - A co pan by zrobiłby... - No, to jakiś dom, mercedes... - A reszta? - Reszta na konto. Podjeżdża facet mercolem 600 SEL. Dziennikarz ponawia pytanie…

  • Cytat od DLuGi xD: „Zamknijcie ten temat Przecież my nie mamy reprezentacji :E” Mamy tylko ze tak jakby ich nie bylo,albo ukrywaja swoje talenty

  • B.H. 23 a.k.a Żubrzyk :))

    [Raven] - - Archiwum CT

    Post

    No to nowy zestaw pytań 2level Jak godzisz bycie modem i graczem? Dostajesz czasem po tyłku na jupi? czy gracze cię omijają bo jesteś modem? czy przestrzegasz (jako stróż prawa)zasad w grze? i czy jesteś przez team traktowany ulgowo? Wystarczy narazie ehehe

  • Pierwsza klasa 5/5 Takich akcji na codzień nie widujemy Graty a obrońcy Bszo

  • Nowe Filmy

    [Raven] - - Muzyka i Film

    Post

    Tylko że to nie jest mój koment tylko krytyków Mnie osobiście się film podoba i polecam

  • Nowe Filmy

    [Raven] - - Muzyka i Film

    Post

    KOD NIEŚMIERTELNOŚCI Kod nieśmiertelności.html Gatunek: dramat/ fantastyka naukowa Treść: Kapitan Colter Stevens budzi się jako pasażer szybkobieżnego pociągu; w obcym ciele i nie mając pojęcia o celu swojej misji. Kilka minut później dochodzi do potężnej eksplozji. Wybudzony Stevens dowiaduje się, że jest częścią rządowego eksperymentu. Wchodząc w jaźń danej osoby, ma powstrzymać zamachowcę, który grozi detonacją bomby w Chicago. Za: Obdarzony nietuzinkową wyobraźnią reżyser Duncan Jones (syn D…

  • B.H. 23 a.k.a Żubrzyk :))

    [Raven] - - Archiwum CT

    Post

    A truskawki? Dojrzałe ? Czy niedojrzałe? Z lodówki ? Czy świeże ? PZDR

  • fafi :>

    [Raven] - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od fafi: „Imię: Rafał Wiek: 23 lata” To też się wpiszę heeh Nie za młody? Nie za stary? Po co? Czy Ci się to podoba? POzdrawiam

  • Zdarzenia astronomiczne

    [Raven] - - Nauka

    Post

    U Mnie padał deszcz więc nic nie zobaczyłem ..A kurcze szkoda bo nie codzien się takie ciekawe zjawisko trafia 0/5

  • na nic im opory jesteśmy w centrum zagrożenia. dookoła wszyscy mają a my nie tak więc jeśli u nas powstanie elektrownia to nic się nie zmieni.

  • Idealnie o mnie (niestety) To chyba sam nostradamus pisał Opis: imię pochodzenia słowiańskiego. Wywodzi się ze złożenia członów: woj- ("woj, wojak, wojownik") oraz -ciech ("cieszyć się, uciecha"). Oznacza więc: "ten, który cieszy, że jest wojakiem" lub "ten, któremu walka sprawia radość". Zdrobnienia: Wojtek, Wojtuś, Wojteczek, Wojtulek Charakterystyka: wrażliwy oraz impulsywny. Na ogół pogodny i sympatyczny, czasami jednak nie potrafi poradzić sobie ze swoimi emocjami: wówczas albo wybucha gnie…