Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 384.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od bocieek: „Nie zamulasz falangi ani nie wpływasz na nic związanego z mechaniką gry . Chodzi ci tak samo i nieważne czy masz 1 misje czy 500 misji na niej a że musisz sobie scrollem przewinąć jakie ma to znaczenie w grze? ” Owszem wpływasz. Falanga ładuje się dłużej. Jak już się załaduje lecisz scrollem na sam dół. O ile misji jest kilka to jest to utrudnienie. Ale w przypadku setek powodujesz laga. Widziałeś kiedyś fale ze 180-300 misjami na transportuj, zatrzymaj? Takie "legalne zagrywk…

  • Cytat od bocieek: „A myślisz że nie miałem zamulania? Miałem. i jakoś żyję ani nie beczę na boardzie o to. Ktoś był sprytniejszy, lepszy i tyle. ” Nie ma to nic wspólnego ze sprytem i byciem od kogoś lepszym. Jest to następny wyrafinowany sposób omijania kulawych zasad gry. Gdyby atakujący w Twoim przypadku zdawali sobie sprawe z konsekwencji (które naprawde są wyciągane a nie tylko w teorii) to żaden z nich nie zdecydowałby się zamulać Ci podglądu. Bo jeśli by to zrobił, a ta "nowa zasada" nad …

  • Cytat od bocieek: „Zamulanie fali było, jest i będzie zawsze i to jest legalne utrudnienie wyliczenia. Nic więcej ” I tutaj się mylisz kolego. W każdej innej społeczności oprócz ogame.pl to jak nazwałeś "legalne utrudnianie" traktowane jest jako spam i karane blokadami. Wyjaśniłem w poprzednich dwóch postach przypadki w jakich agresorzy mogą stosować zamulanie na swoją korzyść (zgodnie z obowiązującymi kulawymi zasadami gry). Wyklucz "legalne utrudnianie", wprowadź zasadę, że w przypadku stwierd…

  • Na ten moment inwalidą jest ten, który twierdzi że zamulanie należy rozgraniczyć na przypadek świadomego zamulania atakujących i obrońców. Po wprowadzeniu reguły perm na konta zamulacze, backup u obrońcy i zwrot złomu agresorów. Nikt z atakujących nie będzie nikogo próbował zamulać - bo jaki ma w tym zysk?. Na ten moment dochodzi do zamulania przez agresorów tylko, dlatego że nie ma ogólnej reguły nakładania blokad i przywracania flot oraz dlatego, że spamowanie falangi nie jest zakazane. W pier…

  • Cytat od Art: „Pozostawienie oceny danej sytuacji wyłącznie w gestii GO/SGO spowoduje jeszcze większe nasilenie zarzutów o stronniczość. ” A jednak się nad tym zacząłeś zastanawiać... Szkoda, że kolejny raz pudło. W temacie z quantum insynuowałeś, że problem nie istnieje. Później, że to tylko śmieszkowe foliarskie teorie, a teraz utożsamiasz nagonkę na Twoich SGO (nie będących członkami rodziny) z frustracją graczy (z wielu universów) na proceder zamulania. Sprytne, ale niestety oprócz tej urocz…

  • Niewątpliwie czuć tutaj wyrafinowanie i polot! Gratulacje! Super wyklikane! Szkoda że fajerwerków starczyło tylko na jeden strzał bo obawiam się że w przeciwnym razie piątek byśmy zapili Obrońcy rozwagi

  • Cytat od Art: „Jeśli mi pomaga - jest ok, jeśli pomaga mojemu wrogowi, zapewne dzięki znajomościom czy "nepotyzmowi" aczkolwiek w Zespole nie ma relacji rodzinnych ” Jak na razie jedyną osobą w tym temacie, która do perfekcji opanowała pisanie zdań przeczących, aby później zmienić je na rozwiniętą formę przeczącą poprzedniemu jesteś tylko i wyłącznie Ty. Ja, nigdzie nie napisałem, że uważam że Migotka to jest zły operator Gry. Oczekiwałbym jedynie abyś uciął spekulacje na temat tego czy GO jest …

  • Cytat od Art: „Nie będę Tobie na siłę udowadniał, że nie ma tu miejsca na żadne naciski czy koneksje. ” Cytat od Art: „Nigdy nie twierdziłem, że Zespół jest krystalicznie czysty i przejrzysty. ” Może się zdecydujesz? Cytat od Barry: „Najlepiej Ty @Art dlaczego ja za bugi sondami dostałem bana a znajomy teamu upomnienie choć ja tez zrobiłem tak 1 raz w życiu? wiesz tak na chłopski rozum dlaczego jeden dostaje ostrzeżenie a drugi odrazu banowany? obaj pierwsze przewinienie ” Cytat od Art: „<smiech…

  • Cytat od Art: „Napisałem już, że sprawa zostanie przez nas przeanalizowana i nic więcej nie mam do dodania. ” Nadal mam wrażenie, że nie rozumiesz skali problemu jeśli używasz sformułowania 'nas' w kontekście konsekwencji (złomowania) w wyniku bugusingu. Kilka postów wyżej sugerujesz, że decyzję o backupie podejmujesz sam. Jednak aby do takiej doszło poznasz opinie członków swojej administracji. Cytat od asherl: „Rozumiem, że stare sprawy o podobnej, a nawet takiej samej tematyce też? ” Zapomnij…

  • Cytat od Mr.Riddler: „Śmiech to jest z tego, że nie dopuszczasz nawet myśli, iż Twój team może faworyzować pewnych graczy poprzez znajomości i koneksje. Masz pod sobą nie tylko projekt Ogame.pl ale i inne gry i nie jesteś w stanie wszystkiego widzieć. Dlaczego nie dopuszczasz nawet do głowy sytuacji przedstawionej przez @gardze wami ” I o to mi chodzi. Zarządzając wieloma dużymi projektami człowiek sugeruje się opinią swoich administratorów. Niestety historia nakładania blokad za OWK 4.2 świadcz…

  • Cytat od Art: „To jest jakiś dramat. ” Dramatem jest, że usilnie starasz wmówić wszystkim, że problem tkwi w braku waszego zrozumienia. Niestety, problem tkwi w tym, że przyjąłeś do pracy ludzi którzy podejmują decyzję po znajomości. Niestety w przypadku bugusingu innego wytłumaczenia obecnej sytuacji na Librze nie można znaleźć. Pominę już rzekę ticketów na sojusz w którym grają Twoi administratorzy, które są jakoś dziwnym trafem przejmowane przez Migotkę. I nic się nie dzieje. Natomiast w 7/10…

  • Cytat od Art: „Każdą z takich sytuacji oceniamy z osobna. Krótko mówiąc nie zawsze orzekamy o bugusingu na podstawie dotychczasowych doświadczeń. ” Ja powiem o moich doświadczeniach i subiektywnej opinii. Bugusing sondami u asherla. Strata floty 190 mln pkt. Brak backupu. Brak banów na konta Iksiński, Zetowski, Ykowski. Bugusing sondami na markusie. Strata floly 200 mln pkt. Backup. Bany OWK 4.2 bugusing. Konta Ajkowski, Betowski, Ctowski. Bugusing sondami na Demise. Brak straty we flocie. Brak …

  • Cytat od Art: „Co do samej istoty problemu. Osobiście jestem w stanie pokryć wszelkie straty tym graczom, którzy w dokładny sposób udokumentują podobny przypadek - chodzi mi o pokazanie w jaki sposób owy 'lag' wygląda. Musicie pamiętać, że Lag jest sprawą subiektywną - my nie widzimy Waszych prób podniesienia floty dlatego też chciałbym mieć taki przypadek udokumentowany, abym mógł zasygnalizować problem wyżej. ” To jest taki troll, że nawet w Monty Pythonie nie widziałem lepszych. Próbując wytł…

  • 36pg7o.jpg Dnia 28-07-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor entro [WarriorS] ________________________________________________ Krążownik 49.928 _________________________________________ Obrońca Puszkin ________________________________________________ Mały transporter 5.854 Duży transporter 111.561 Recykler 25 Sonda szpiegowska 135 Gwiazda Śmierci 1 Wyrzutnia rakiet 1.720 Ciężkie działo laserowe 390 Wyrzutnia plazmy 32 _________________________________________ Po bitwie... …

  • pierwsze danie główne - Ganimedes, gracz z klasą pogratulował po starciu to już była chyba 3 próba cierpliwości życzę w zbieraniu na astro Dnia 28-07-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor entro [WarriorS] ________________________________________________ Krążownik 80.000 _________________________________________ Obrońca Ganimedes [TEREFERE] ________________________________________________ Mały transporter 7 Duży transporter 90.000 Lekki myśliwiec 8 Krążownik 1 Statek kolon…

  • przystaweczka Dnia 28-07-2019 13:21:52 następujące floty spotkały się w walce: Agresor entro [WarriorS] ________________________________________________ Krążownik 50.000 _________________________________________ Obrońca Death1230 [NoM] ________________________________________________ Duży transporter 17.884 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 1 Wyrzutnia rakiet 11.943 Lekkie działo laserowe 353 Ciężkie działo laserowe 43 Działo Gaussa 50 Wyrzutnia plazmy 15 Mała powłoka ochronna 1 Duża powłoka ochro…

  • Cytat od AmstelL: „Graty Smaczne. Recki Maniek. Recki ” Co za przypadek. Maniek buras dobrze mówi. Recki, recki Maj-lipiec banda [ciach] 70mld. Warriors 470mld. W sumie tak podobnie youtube.com/watch?v=V3hL0IEKbq4 A pociąg jedzie dalej. Dieslowi SZO i czekam na zyge Moderator Neferet:Obraza

  • Czy ja nazwałem Ciebie pusherem? Sama doszłaś do tego wniosku. Ja opisałem w dwóch zdaniach to co zrobiłaś ostatnio u siebie na Uni i nawet nie muszę na u68 grać aby stwierdzić, że duża większość Tych kont to multi Twoich znajomych. Jak jestem w błędzie podaj nicki graczy od których zaciągnęłaś pożyczki. Myślę, że PN ( @priesten ) szybko napisze kogo to są konta i wszystko będzie jasne czy to był provident i jednak ominełaś ZG czy stały handel minimalem. Piękna historia, a pewnie wyjdzie mini af…

  • Cytat od ciap: „"Omijasz zasadę nie rozliczonego handlu w 72h" Handel zostaje rozliczony w 72h. ” Przeraźliwie błyskotliwa jak zawsze, dlatego własnie omijasz zasadę nie rozliczonego handlu. Odbiorca dostaje zapłatę minimalem z obietnicą równania do przelicznika standardowego. W logach masz zwykły handel minimalem. GO nie wie, że właśnie wziełaś pożyczke. Rozliczasz ją odsyłając wyrównanie. W logach widać, że wspierasz konto niżej (nie push). Omijasz ZG. Zresztą to bez znaczenia. Podsumowałem ki…

  • Cytat od ciap: „Chodzi o to że jeżeli masz surowce z źródeł o których mówię w punkcie 1, 2 i 3 możesz jedynie sprzedać surowce po maksymalnym przeliczniku (w wyjaśnieniach dokładnie "maksymalnego przelicznika"). Większość graczy rozumie to jako przelicznik 3:2:1 jednak tutaj jest w to znaczeniu - najbardziej korzystnego dla słabszego gracza. Jeżeli gracz przetopi flotę i postanowi kupić deuter za 200kk metalu od osoby wyżej i użyje przelicznika 3:2:1 to dostanie 66,(6)kk deuteru. Jeżeli użyje na…