Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 103.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Gratki limfek, ptxetapiaj na kopalnie ! Daj się dogonić z flota

  • Gratki kami ! Kibicowałem od samego początku

  • Hello, Ledwo co się załapałem dzisiaj , Pozdro dla skb guderka i bombowego 11 życzeń na co ja to wykorzystam Dnia 21-09-2019 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Dris [SKB] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 12.297 Okręt wojenny 3.039 Pancernik 4.593 Krążownik 5.224 _________________________________________ Obrońca kolarz [EME] ________________________________________________ Gwiazda Śmierci 11 _________________________________________ Po bitwie... Agreso…

  • Hello, Pozdrowienia dla skb bombowego i guderianka Dnia 20-09-2019 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Dris [SKB] ________________________________________________ Okręt wojenny 3.156 Pancernik 3.876 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Prunio [SKa] ________________________________________________ Mały transporter 43 Duży transporter 718 Lekki myśliwiec 539 Ciężki myśliwiec 73 Krążownik 2.796 Okręt wojenny 1.323 Recykler 310 Sonda szpiegowska 136 Bombo…

  • Ktos Chyba zapomniał fsa zrobić. Obrońcy szo Pozdrawiam skurczybykow Dnia 18-09-2019 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Dris [SKB] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 9.308 Pancernik 3.902 Okręt wojenny 3.210 Mały transporter 4.000 Krążownik 3.022 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca krajs [Ekonomy] ________________________________________________ Mały transporter 274 Duży transporter 852 Lekki myśliwiec 19.337 Ciężki myś…

  • Graty kami. ! Obrońcy szo. Najgorsze jak telepniesz flotę i recki zostawiasz KR zamiast pc to nie tak źle byle by starczylo

  • Hello, Pierwszy moon na uni padl za 5 fala 8 gwiazdek poszlo w piach ale zysk jest i akcja udana cieszy Dzieki kami za lot bez Ciebie to nie bylo by to samo Ode mnie pozdrowienia dla skb bombowego guderiana, Viserion pamietamy o Tobie dla Ciebie tez pozdrro Od kamiego dla dostawcos paliwa i zeby bylo ich wiecej, calego skb i viska Cale skb gdzies lata i zlomuje to trzeba bylo tez cos ubic Dnia 14-09-2019 09:59:15 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Dris [SKB] ________________________…

  • Graty kami w obrońcy szo !

  • Nie ma nic bardziej wnerwiajacego jak upolowales coś a ktoś to nagle wszystko wyzbiera. Także rozumiem ból zeol ale procent ładny Btw zostało mało graczy którzy z honorem podejdą w takiej sytuacji i pozwolą zebrać złom ale nadal się zdarzaja

  • Bardzo ładnie kami ! Gratuluję. Obrońcy pójścia w eko jak sam pisał.

  • Quater tak z ciekawości po cholerę ci ciężkie mysliwce ? Nikt tego nie buduje juz

  • Graty gbl. Nikt się nie wpisuje bo to normalne że co chwile coś strzeli

  • To nie jest marny zysk. Zawsze do przodu. Gratuluję a obrońcy odbudowy

  • Cytat od Constantine: „Po primo to gratulacje wlotu bo flota wrocila z fsa goscie sie zwalili a że wódeczka zawsze dobra jest to tylko wlazlem i mialem wyslac fsa ale... i tu moja pani z tekstem "znowu gra najwazniejsza" no to odlozylem sprzet bo przeciez to tylko gra a i tak nic zlego sie nie dzieje no i do wódeczki stek gotowy Po drugie to nie wiem czy atakujący wyszedł na Plus, biorąc pod uwagę ilość lotów na mnie (18) i spalony deuter, którego na bank dużo było. Ale cóż na tym ta gra polega …

  • Cytat od Bombowy Bomberman: „Graty Dris, coś trochę za dużo Ciebie tutaj ostatnio czyżby żona dała dyspensę ? Obrońcy SzO! ” Zona sie tylko coraz bardziej wnerwia jescze troche i sie skonczy latanie jak mnie przylapie w nocy

  • Hello, Lecialem na tego pana juz ponad 10 razy, dexu przepalilem ze ho ho. Bardzo dobrze sie pilnowal, ale dzisiaj zauwazylem ze wchodzi i tylko odswieza i co 30 minut znowu, Mialem leciec pol godziny temu, ale patrze ze swieci sie 2, to mowie sobie a recki przynajmniej wysle, nagle zapalaja sie kolejne planety, no i tutaj stwierdzilem ze czekam 5 minut i lece na aktach bo nie dam rady jak poczekam na minutki, lot pc i ow to troche ponad 24 minuty, ale po jakims czasie patrze sie jest off wszedz…

  • Ładna akcja. Gratuluję zgrania się zastanawiałem czemu widmo poleciał w dół

  • Wytrawny gracz, czy drogi BOT?

    Dris - - DiD Indus

    Post

    Jak powyżej Yoda napisał. Dokładnie tak jest z tym graczem nie ma bata żeby złapać na nieaktywności

  • Cytat od Freez: „I spadły gwiazdki i jakie będzie wasze życzenie ? Dla obrońcy nowe unii a dla was tylko przetopu ” Żeby spadło więcej Viser ty jesteś zaliczany do skb to myślałem że nie trzeba Limfa jak zawsze przyjemność po mojej stronie

  • Nocne latanie po małym bunkrze. Ahhh te gsy robią robotę. Cytat od Limfa: „ode mnie pozdro dla całego SKB i pozostałych złomujących tej nocy ” Ja także pozdrawiam wszystkich skb guderiana i bombowego. Obrońcy szo i nie stacjonowania w nocy pod moonem Ps Tyle w temacie nie skanowania planet tylko moonow Z lenistwa sam tak robiłem ale widocznie trzeba zmienić Dnia 05-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Dris [SKB] ________________________________________________ Lekki m…