Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 135.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • @Ruda ja tylko mówię jak będzie - na koniec ktoś się poskarży, pomarudzi itp. Przecież żyjemy w tym samym kraju . A dając wszystkim 1 pkt jest rozsądnie i wychodzi się z twarzą. No chyba, że wszyscy "wezwani" odpowiedzą też w nowym. Myślę, że mało kto żyje forum Ogame i mogą być gracze, którzy kliknęli i dzień potem wejdą.

  • @kasai @Ruda Ja bym proponował jednak za ten dzień dać wszystkim +1 pkt i mieć problem z głowy. Potem na koniec będą lamenty, że ktoś już się nie zalogował, że komuś tego punkta brakło albo, że nie widział itp

  • Event jest spoko pomimo oczywistych niedoróbek jak właśnie to, że z odpalonym badaniem wskakują zadania budowy laba. Nagrody są takie, że z antymaterią się powiedzmy na zero wyjdzie, więc można sobie poklikać. Przedmiot ze slotami ekspów i flot bardzo na plus

  • Cytat od Freon: „Widzę że wszyscy w ankietach dajemy ilość gali mniej jak 7 . I tu nasuwa pytanie kto głosuje na te 7 galaktyk ???? ” Bardzo możliwe, że ja. Zawsze, gdy pojawia się ankieta na nowe uni parskam śmiechem i trolluję - głosuję na zupełnie niedorzeczne opcje, licząc na to, że nowe uni dostanie jakieś zabawne konfiguracje z czapy;) Robię tak, bo śmieszy mnie to nastawienie w grze na "Nowe uni - nowy ja" i tak co parę tygodni.

  • OKA: Dzień 4

    Nonick - - Pytania

    Post

    Uniwersum 50

  • OKA: Dzień 3

    Nonick - - Pytania

    Post

    Pozycja numer 8

  • Cytat od Apofis: „Pola zniszczeń własnego nie zalicza. ” Cudzych też nie.

  • Swoją drogą jest to urocze, że wprowadza się taką zmianę do PTS, a potem i tak ona nie działa jak powinna w wersji finalnej

  • 1. Otrzymałem zadanie rozpoczęcia badania mimo trwającego już badania 2. Nie działa mi zbieranie z PZ - mimo zebrania i z planety (swojej i cudzej) oraz z pozycji 16, nie odhaczyło mi jako wykonane.

  • haha, no u mnie też na przywitanie plazma 21 level do rozpoczęcia. Już lecę pędzę Mam msbn na 13 levelu przy 14 planetach, wniosek taki, że gdy uzyskam tę nagrodę będę chyba jedynym graczem, który ma to badanie "w zapasie"

  • usunąłem PZa spod planety oraz z 16 pozycji - nie zalicza zadania. Ktoś coś?

  • Wiem i naprawdę pozytywnie wygląda to wszystko, ale chciałbym wiedzieć czy to zabawa dla członków teamu czy każdy startujący ma szansę na posiadanie / uzyskanie odpowiedzi na te pytania.

  • Zabawa jest naprawdę fajna. Mam jednak pewne pytanie / sugestię. Nie będzie w dalszej części pytań w stylu "czy członek teamu X woli sernik czy makowiec?" chodzi o to, żeby na koniec się nie okazało, że tylko "swoi" mogą wygrać.

  • OKA: Dzień 2

    Nonick - - Pytania

    Post

    moderator działu Pierwsza Pomoc, FAQ

  • W całej dyskusji ODKRYWCA vs. ZBIERACZ nie istnieje jednoznaczna odpowiedź, ale zawsze będzie część graczy, która chce mieć prawo do świętej racji. To prawdopodobnie Ci sami ludzie, którzy po godzinach są selekcjonerami reprezentacji Polski, specjalistami od wypadków lotniczych, a także autorytetami w dziedzinie himalaizmu Po ostatniej zmianie (zwinięcie się rynku) trochę się zmienia w opłacalności, bo jednak nie sprzeda się już statków za 100% lub więcej wartości. Tym, którzy biją jednak na ala…

  • OKA: Dzień 1

    Nonick - - Pytania

    Post

    3 październik 2002

  • Doszliśmy już do tempa jedno uniwersum na jeden tydzień?

  • Sryty tyty - zdobądź tryty

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Nonick - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Też wydaje mi się, że cała tajemnica tkwi w itemie do zmiany klasy. Scenariusz jest dość jasny. Rejestrujesz się na nowym uni: - odpalasz odkrywcę, bo inaczej Ci wszyscy odjada - masz aspirację zostać flociarzem - prędzej czy później zmiana - chcesz być odkrywcą, ale nie mając pełzaczy po czasie dogania Cię zbieracz i cyk... zmiana W skrócie teraz grając z amortyzacjami i licząc solidnie co się opłaca - przynajmniej raz na grę trzeba dokonać zmiany klasy

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Nonick - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Ten rynek trochę pokazuje jak GF miota się od ściany do ściany moim zdaniem. Najpierw chcieli zrobić grę bardziej interaktywną, ciekawą i dynamiczną. Zamiast to porządnie naprawić (choć końcowo złe już nie było) postanowili wszystko wykopać w kosmos. Po tym roku z rynkiem to czuję się teraz jakby mi blue włączyli.. Rynek można było wykorzystać w jakiś mądry i bezpieczny sposób, bez jego usuwania, np: - możliwość kupna statków klas po z góry ustalonych przez GF cenach - zdefiniowanie na sztywno r…