Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 114.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • kto zgadnie kto napisze nastepny :)

    dorsz - - Spam

    Post

    nie sondze @ciap

  • WOW Kajak latasz i nawet puszówki nie zabraleś? Nieładnie, zapomnij o deuterku po 2.5/1.5 od poniedziałku Obrońcy SzO

  • kto zgadnie kto napisze nastepny :)

    dorsz - - Spam

    Post

    tak blisko a tak daleko.. @Adanio

  • Graty, ewidentnie przerwa od negatywnych emocji wpływa pozytywnie na formę lotniczą tak trzymać! obrońcy SzO

  • Do usług miło było polecieć bo mimo, że w powstaniu RW zasługa moja była żadna to jednak ST to ST a nie miniSTxD A obrońca w tamtym rejonie dość aktywnie sobie działa, więc może mimo relatywnie niewielkiej straty zastanowi się czy to taki dobry pomysł. Oby częściej AVALON po właściwej stronie w RW obrońcy SzO PS kupię deuter

  • SPRZEDAM DEX - STAŁE DOSTAWY

    dorsz - - Handel U68

    Post

    To tylko 250kk kryształu na plus miesięcznie, zakładając sprzedaż w 100% za kryształ i pomijając koszty wysyłki 4.75kkk kryształu do odbiorcy :D. W praktyce myślę, ze spokojnie można być na minus

  • Nasze małe RW: solo 500%, ACS 800%

    dorsz - - DiD U68

    Post

    Cytat od john malkowitz007: „@ dorsz My bardzo lubimy rybki ,wiec uwazaj bo Fatal lub ja znowu upieczemy kawalek Ps podobno w Baltyku coraz mniej dorszy ” no jak ja się was przecież doczekać nie mogę ile razy zostawiałem wam kąsek na moonie i dopiero dziś się fan kajaka odważył Kto dużo piecze ten się sparzyć musi PS jestem dorsz atlantycki

  • Nasze małe RW: solo 500%, ACS 800%

    dorsz - - DiD U68

    Post

    Cytat od -hamer-: „Masz Fatal i się już zamknij choć na chwile ” Piękne RW, gratki hamer, obrońcy więcej pokory Ale że PN ma swoje puszówki nawet w miniANGELS to jestem solidnie zdziwiony A Fatal w istocie coś cicho siedzi

  • SPRZEDAM DEX - STAŁE DOSTAWY

    dorsz - - Handel U68

    Post

    zaplace 2.72/1.72 ale za to wiesz ze sprzedajesz autoryzowanemu dystrybutorowi ><> DORSZ SHOP <><

  • Bardzo podoba mi się to starcie. Mam nadzieję że Fatalny i ten drugi jak mu było nie wyrzucą teraz kolegi z sojuszu za bycie kolejną zezłomowaną puszówką Gratki i SzO

  • Z jednej strony wypada pogratulować bo to jednak GK w akcji ale z drugiej strony szkoda sojusznika. Rorqualowi SzO i lepszego pilnowania dobytku a kajakowi więcej alkoholu i mniej lotów na AVALON.

  • Gratki, jak sie nie myle to jest to pierwsze solowe ST gangu PS duzo deuteru widze wyfarmiles, chetnie kupie

  • PROMOCJA Od teraz do każdego sprzedanego 200 mln deuteru (nie musi być naraz) MOON GRATIS!!! Wystarczy że wyślesz mi swoje kordy i do kilku godzin staje tam moon - nic więcej Cię nie obchodzi, złom, obrona nic. Jest moon >8k i tyle. "Gdy nie jara Cię Dagmara, pakuj deuter swój do Porscha i wysyłaj go do dorsza"

  • Ku chwale Avalonu szkoda że nie hattrick ale będzie następnym razem graty!

  • Gratki! W końcu AVALON po właściwej stronie w ST, a wkrótce będzie więcej

  • Nasze małe RW: solo 500%, ACS 800%

    dorsz - - DiD U68

    Post

    dorsz [AVALON] vs. mj1991pl12 [bsc] ~ 1189.08% Mój borze puszówka lata Pozdrowienia dla AVALON, Gangu oraz kontrahentów, dostawców i klientów. Dnia 15-02-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor dorsz [AVALON] ________________________________________________ Krążownik 16.000 _________________________________________ Obrońca mj1991pl12 [bsc] ________________________________________________ Duży transporter 24.000 Recykler 572 Sonda szpiegowska 118 ____________________________…

  • dorsz [AVALON] & Hertebox [P N] vs. Bubsko [WOLF_U67] ~ 1764.08% Dnia 08-02-2019 15:30:05 następujące floty spotkały się w walce: Agresor dorsz [AVALON] ________________________________________________ Pancernik 9.600 _________________________________________ Agresor Hertebox [P N] ________________________________________________ Sonda szpiegowska 69 _________________________________________ Obrońca Bubsko [WOLF_U67] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 3.000 Ciężki m…

  • Cytat od Chyba_TY: „a to puszówki też mają konta na forum ?? ” nie wiem, kolegi zapytaj xD

  • Cytat od Wisior: „Wy to chociaż przebiliście się przed powłokę ochronną ” obrońcy SzO

  • Nasze małe RW: solo 500%, ACS 800%

    dorsz - - DiD U68

    Post

    Dobrze widzieć johna w temacie rozgadanego i zadowolonego Mimo podniesienia progów udało się załapać Pozdrowienia dla sojuszników, kontrahentów oraz połowy P Nu john malkowitz 007 [ANGELS] vs. ACL [NFH] & Andre [P N] & dorsz [AVALON] ~ 1166.35% Dnia 29-01-2019 21:31:22 następujące floty spotkały się w walce: Agresor john malkowitz 007 [ANGELS] ________________________________________________ Mały transporter 1.000 Lekki myśliwiec 50.000 Krążownik 500 Pancernik 1.000 _____________________________…