Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 235.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Rynek - przeliczniki

    roermond - - Błędy w grze

    Post

    Nie każdy wystawia,żeby sprzedać.Po prostu chowa z obawy przed sfarmieniem albo nie chce mu się zwozić surowca.Niestety rynek wypaczył grę i o farmingach surowcow można zapomnieć.Za niesprzedany surowiec powinna być pobierana marża 50%,wtedy każdy by się zastanowił zanim by wstawił po zawyżonym kursie.

  • U mnie wszystko śmiga.A z tel jeszcze szybciej,aż nie chce mi się czasami logować z kompa.Sróbuj na innej przeglądarce.Ja na kompie z opery się logowałem.

  • 6000mt plus 1 pionier,czasami dorzucam ow

  • Wyniki expedycji przy prędkości ekonomii x7 Znaleźliśmy łatwo dostępne pola surowców na odległej planetoidzie i wydobyliśmy pewną ich ilość. Zrabowano: 1.200.000 Metal. Znaleźliśmy łatwo dostępne pola surowców na odległej planetoidzie i wydobyliśmy pewną ich ilość. Zrabowano: 2.300.000 Metal. Twoja ekspedycja natrafiła na małą asteroidę, z której można pozyskać trochę surowców. Zrabowano: 533.333 Deuter. Znaleźliśmy łatwo dostępne pola surowców na odległej planetoidzie i wydobyliśmy pewną ich il…

  • Same klasy jak najbardziej na plus,gdyż i tak dostajemy coś za darmo.Natomiast rynek to coś co niszczy tę grę od środka.Podam kilka przykładów.Po co zwozić surowce jak można wstawić na rynek i odebrać sobie w po 3 dobach lub w odpowiednim momencie.Podatek nie jest taki duży i chyba lepsze to niż żeby ktoś wyfarmił.Osobę,któą regularnie farmiłem z deuteru teraz nie ma nic.Wszystko jest wystawione na rynek po zawyżonym kursie.Inny przykład zamrażamy sobie na moonach po 50kk deuteru też wstawiając …

  • Dlaczego jest napisane rozwiązane skoro ten bug w dalszym ciągu istnieje.Badanie stoi w miejscu.

  • Miały być przedmioty w shopie od dziś i nie ma.Miał być czas badań krótszy o 25% i nie ma.Czas mojego badania stoi w miejscu,nie idzie licznik czasu.Po kliknięciu na włączone badanie pokazuje 3 tygodnie chociaż zaraz pop właczeniu było niecałe dwa.Czy ja jestem od tego żeby wszystko zgłaszać?Zróbcie coś ,żeby wszystko działało prawidłowo.

  • Uni z prędością flot x1 dopiero co wyszło 30 września.Natomiast z x5 nie chce mi się szukać.No ale zawsze to wina ankiety przecież , tak jak i liczba galaktyk. Proponuję, żeby wyniki z następnej ankiety były na bieżąco pokazywane po każdym oddaniu głosu.Wtedy utnie to spekulacje co do wiarygodności oddawania głosów.

  • 90% ofert na rynku nie nadaje się do niczego. Firma próbuje nam narzucić nowe rodzaje przeliczników. Niestety minie trochę czasu, zanim to zaakceptujemy. Zaważyłem, że sporo narzekaczy tez wrzuciło zawyżone oferty z nadzieją na szybki zysk. Póki co rynek jak na razie dla pusherów. Bo nikt normalny nie kupi znacznie zawyżonych ofert. A okazje są już na ustawkach. No, chyba że ktoś po pijaku handlował.

  • 90 % ofert na rynku nie nadaje sie do niczego.Firma prubuje nam narzucic nowe rodzaje przelicznikow.Niestety minie troche czasu zanim to zaakceptujemy.Zawazylem, ze sporo narzekaczy tez wrzucilo zawyzone oferty z nadzieja na szybki zysk.Puki co rynek jak na razie dla pusherow.Bo nikt normalny nie kupi znacznie zawyzonych ofert.A okazje sa juz na ustawkach. No chyba ze ktos po pijaku handlowal.

  • Zarówno odkrywca jak i zbieracz grajac sktywnie bedzie mial zyski z idlakow.Odkrywca ma dodatkowo dopalke do expedycji, wedlug mnie za duza. Na starych uniwersach moze to nie razi tak w oczy. Ale ba nowych uzalezniajac wynik tylko od predkosci ekonomi to nieporozumienie.

  • Znalezienie 30kk deuteru na exoedycji?Kogos chyba ponioslo i nue zdziwilbym sie jak przy nastepnej aktualce zero zostanie odjete. Tyle deuteru to caly dzien farmingu po idlakach.

  • Ktos moze odpowiedzieć, czyvte zyski z expedycji takie maja byc czy to tylko bug.Nie wybralem jeszcze klasy i nie chce, zeby nagle sie okazało ze jestem w czarnej dupie.

  • Odkrywca +3% do zysku z pomyslnych expedycji. Kto kogo chce tutaj przerobic.Jak mizna bylo takiego bubla wypuścić.

  • Moze ktos napisac, co wybrac na starym. Zbieracz czy odkrywca. Wiem, ze jeden i drugi zostal okrojony.

  • Jednemu jest zabrane, drugiemu dodane a na koncu zabrane wszystkim. Miala byc rewolucja a wyszlo jak zawsze. Jak mozna cos dawac a pozniej wycofywac sie z tego.

  • Może ktoś wrzucić wyniki z expedycji po tych zmianach na Ledzie

  • Równowaga klas

    roermond - - DiD Leda

    Post

    Nie ma co porównywać zysku z expedycji z nowocootwieranymi ze starymi.Ilosc surowców znalezionych na expedycjach nie zmienia sie od wieku uniwersow.i stąd ta przewaga odkrywcy na starcie. Na starych takie ilości surowców nigdy nie zrownaja się z tym co się wyfarmi przez czas trwania expedycji.

  • Równowaga klas

    roermond - - DiD Leda

    Post

    Nie wiem czy tak nadrabia.Zbieracz ma dwa dodatkowe sloty, większa pojemność i szybsze transportery. Przy rannych lotach na idlaki, gdzie liczy się kto pierwszy ten lepszy jest to duży bonus.U odkrywcy zysk jest losowy, może nic nie znalesc, zablokować sobie sloty przez opóźnienia w expach. No i co godzinę musi się logować, żeby wysłać kolejnego expa.

  • Dla wszystkich surowców jest jeden wzór 3:2:1 kolelno Metal, Kryształ. Deuter. Jak zaś chcesz sprzedać metal to za 3 jednostki metalu dostaniesz 1 jednostkę deuteru. Tak samo z kryształem, za 2 jednostki kryształu dostaniesz jedna deuteru lub 3 metalu.