Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 250.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • O cholipcia, masz rację - przepraszam za zamieszanie. Edit och coś ciężki dzień mam U Ciapki też miałem błąd bo wszędzie wstawiłem lvl 35 zamiast 36 na najzimniejszej planecie - wtedy wychodzi u niej 159 203 j./h

  • megawrzuta.pl/download/82cf7c4b3c8097a24f342183b1bc54b7.html Nie mam zakładki imperium - podałem wydobycie z zakładki ustawienia surowców. Mam tam odpowiednio dla planet z arkusza: 14,085 10,886 18,682 12,798 12,880 12,382 13,670 12,756 12,257 13,919 13,629 12,880

  • Wow Truck driver, jesteś genialny. Dziękujemy za zaszczycenie nas swoją obecnością i podzielenie się swoją mądrością

  • Obrona na moonie - ekonom

    hasseu1 - - Zadawanie pytań

    Post

    Jak dla mnie jak najbardziej jest sens stawiać obronę na księżycu. Oczywiście przeciw rakiety z planety bronią też księżyc. Im więcej obrony tym więcej roboty dla atakującego i tym większa szansa, że nie będzie mu się chciało.

  • Moje rzeczywiste wydobycie deuteru: 160 824/h wg kalkulatora: 159 208/h wg kalkulatora @ciap: 157 221/h Wszystko sprawdziłem dwa razy, ale może coś mi umknęło? Edit Jako ciekawostka u Ciapki wychodzi mi wydobycie kryształu o 12 jednostek/h za mało.

  • Dziękuję Niestety źle sformułowałem swoją prośbę. "Zgłoszenia bez podanego wzoru [...] nie będą aktualizowane" Jaki jest wzór zgłoszenia? Edit No dobra znalazłem w starych plikach arkusz: nick sojusz uni ilość pkt. wydobycie łączne data wydobycie mnożone 1:1,5:3 metal kryształ deuter kopalnie metalu kopalnie kryształu ekstraktory deuteru miejsce na uni technologia plazmowa edit aktualizacja infest TEREFERE Nekkar 37 000 408 26 996 749 14.11.2017 50.959.548 18 309 312 4 914 144 3 773 293 40 40 40…

  • Gdzie znajdę link do obliczenia wydobycia? Ten z pierwszego postu nie działa.

  • No to powrócę do mojego wcześniejszego pytania: o ile szybciej zrobi MT "kupując" go za anty w porównania do przyśpieszenia rozbudowy konta za anty? Dodatkowo jaki poziom kopalń miałby w tym drugim przypadku? Bo jeżeli zyska na tym parę godzin, a potem dzięki atakom nadrobi z nawiązką eko to jak dla mnie jest to opłacalne. Nigdy nie kupowałem surki więc może od razu mała instrukcja dla mnie: Mogę zapłacić i dostać od razu na starcie 50% pojemności magazynu czyli 5k metalu, kryształu i deuteru? J…

  • Dalszy rozwój

    hasseu1 - - Zadawanie pytań

    Post

    Wróciłem do początku, pomyślałem, przeczytałem posty jeszcze raz - Tobie proponuję to samo. To, że @Mikaelst zaczął rozstawiać planety nie znaczy, że miejsce wybrał świadomie. Oczywiście nie twierdzę, że wybrał je nieświadomie tylko po prostu tego nie wiem. Ciap napisała "Grając tylko eko opłaca się mieć kolonie rozrzucone". Ja alternatywnie napisałem jakie argumenty przemawiają, żeby jednak kolonie mieć blisko siebie w odniesieniu do gry "tylko eko". Nie twierdzę nawet, że to lepsze rozwiązanie…

  • Jestem lamerskiem górnikiem więc się nie znam - wytłumacz mi proszę po co gracze na nowym uni robią wszystko aby jak najszybciej zbudować MT? Czy też aktualnie nie stosuje się już takiej taktyki? Wydaje mi się, że na przestrzeni lat powstało "kilka" Uni z prędkością flot x1 i jakoś ludzie dawali radę farmić. PS Co to jest antyobrona?

  • Dalszy rozwój

    hasseu1 - - Zadawanie pytań

    Post

    Potrzeba więcej czasu ... - ładne to ... czasssss ... tak to jest to. Niepotrzebnie zakładasz, że wszyscy mogą poświęcić na tyle dużo czasu aby rozwój konta zajął im mniej czasu. Są osoby takie jak ja, które poświęcają grze mało czasu, czyli jak napisałeś muszą poświęcić więcej czasu, żeby osiągnąć ten sam rezultat co gracz który poświęca grze więcej czasu - mam nadzieję, że nie namieszałem zbytnio Teraz serio. Tak przyznaję - Twój styl gry jest efektywniejszy. Wątek jednak nie dotyczy stylu gry…

  • @Truck driver - kompletnie nie rozumiem Twojego rozumowania. Piszesz tak jakby @HappyEnd chciał zrobić MT i na tym zakończyć swój rozwój. 5h po starcie UNI prawie wszystkich można traktować jak idlerów. @HappyEnd - nigdy nie brałem udziału w wyścigu do MT więc nie umiem pomóc. Zastanawiam się jednak, jaki jest koszt przyśpieszenia rozwoju za anty, a jaki "kupienia MT"?? No i przy okazji jaka jest różnica w czasie między jedną opcją, a drugą?

  • Dalszy rozwój

    hasseu1 - - Zadawanie pytań

    Post

    Gram już chwilę. Grałem na kilku kontach z różnym ustawieniem planet. Dla mnie planety blisko siebie są wygodniejsze z wyżej opisanych przyczyn. Nie twierdzę, że ten schemat gry jest lepszy. Po prostu przedstawiam zalety takiego rozwiązania aby założyciel tematu mógł się z nimi zapoznać, zastanowić się czego oczekuje od gry i wybrać najlepsze dla siebie rozwiązanie. Wydaje mi się, że moje argumenty były rzeczowe i dziwię się, że tak usilnie próbujecie mi wmówić, że moje rozumowanie jest błędne. …

  • Dalszy rozwój

    hasseu1 - - Zadawanie pytań

    Post

    hmm U mnie: Lot przez 8 U.S. trwa 1h25min w jedną stronę (1 DT zużywa 21 deu). Lot przez 1 gale trwa 3h23min (115 deu). Lot przez 2 gale trwa 4h47min (230 deu). Lot przez 3 gale trwa 5h51min (344 deu). Po co mi sloty? Od czasu do czasu wyślę sobie DT na idlerów mających po 100k surki, a takich jest wszędzie pełno - nawet jak mam wszystkie planety w jednym miejscu. @Ciernik [COMA] - jak w opisie, czyli nekkar - speed x1 Z tym ograniczonym polem manewru gdy ktoś się na mnie uweźmie oczywiście maci…

  • Dalszy rozwój

    hasseu1 - - Zadawanie pytań

    Post

    Mimo wszystko dla równowagi wypada poinformować o plusie posiadania planet blisko siebie (nie dotyczy wszystkich planet w jednym układzie gdyż nie widzę możliwości aby w takiej konfiguracji znaleźć planety o odpowiedniej wielkości i temp. dla eko). Zbiórka surki u mnie trwa 1,5h. Wchodzę na konto, zwożę surowce, wysyłam 1 FS i koniec. Nie muszę robić kilku FS'ów (i o nich pamiętać) albo planować kiedy zleci mi surka z innych galaktyk. To samo dotyczy zapuszczania budynków. Automatycznie mam mnie…

  • Dalszy rozwój

    hasseu1 - - Zadawanie pytań

    Post

    Bardzo fajny kalkulator w co dalej inwestować masz tutaj: board.pl.ogame.gameforge.com/i…mortyzacj%C4%99/?pageNo=1 @ciap - jakie problemy w dłuższej perspektywie występują jeżeli nie ma się rozrzuconych planet? Fakt, że nie mam wszystkiego w jednym układzie, tylko w obrębie 9 U.S. Jedyne ograniczenie - nie bardzo mogę przerzucić się na grę flotą. Poza tym widzę same zalety.

  • Czekam na kolejne wpisy.

  • Obrona na księżycu: A L F [Uni 68] Działo Gaussa 39.471 @ciap Widzę, że zrobiłaś aktualizację - fajnie. Dlaczego w pierwszym poście nie widać daty edycji? Edit: Obrona na księżycu x1 * Wyrzutnia rakiet: 702.179 Pete [Uni68] FR Powinno być PL zamiast FR.

  • Ponownie dzięki uprzejmości @zefir: obrona na księżycu Zawisz [U 68] 2.550.510 (zniszczony - ST mscislaw vs Zawisz - 7.09.2017) Wyrzutnia rakiet 150.000 Lekkie działo laserowe 250.000 Ciężkie działo laserowe 20.000 Działo Gaussa 10.000 Działo jonowe 1.000 Wyrzutnia plazmy 9.327 oraz: A L F [U 68] 2.626.427 Wyrzutnia rakiet 200.000 Lekkie działo laserowe 100.000 Ciężkie działo laserowe 20.000 Działo Gaussa 39.471 rekord światowy Działo jonowe 2.000 Wyrzutnia plazmy 3.000