Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 261-266 z 266.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Witajcie, W pierwszej kolejności gratulacje siedze1 za wytrwałość i uczciwe złomowanie. Jeden z nielicznych ostatnich samotnych jeźdźców urielowej galaktyki. Ja z samotnej ścieżki postanowiłem zboczyć, jako ssak jestem z natury istotą stadną choć trudną czasem Tomee sam lub z pomocą kolegów zebrał złom, no cóż, zdarza sie. Konsekwencja braku synchro. Ale ta piana, wyzwiska, obelgi, na forum publicznym to możecie odpuścić. Pokażcie w grze, jak mocni jesteście, a nie w gębie. Piwek PS: Tomee, masz…

  • Rzadko się udzielam, ale aż mnie ciśnie żeby tu coś napisać. Po pierwsze primo: nie pochwalam słownictwa jakiego używają poprzednicy w postach. Po drugie primo: Nie pamiętam, żebym znał jakąś ładną niemkę, ale nawet jeśli night ma brzydką żonę to jego sprawa i proszę nie łączyć wirtualnej rzeczywistości z życiem prywatnym. Po trzecie primo: Temat zapewne zostanie niedługo wyczyszczony, a Wy dostaniecie warny, nikt nie zobaczy hejtu. PO czwarte primo: Co do samego RW, Człowiek, który jeszcze całk…

  • RW bez większej finezji, choć nie bez emocji bo obrońca jak o w poniedziałek rano bywa zalogował i naprodukował ponad 4k antyrecy (ostatecznie). No i moje 1 RW na forum (dziewicze). Pozdro dla dostawcy najlepszego i najszybszego deu na uni. Pozdro dla starych i nowych sojuszników. Niech moc będzie z Wami. P.S.: Bym zapomniał. Dnia 14-08-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Piwek [Scream] ________________________________________________ Okręt wojenny 3.095 Pancernik 4.001…

  • Nikt nic nie pisze, aż smutno się robi Co do zlotu - ja chętnie na łeekend majowu. Piwek + 1 Pozdrawiam

  • Cytat: „BEJBE 23:03:57 więc jak coś to wpisz mnie że też chętny jestem BEJBE 23:04:03 i czerwiec też mi pasuje Ja 23:11:23 ZLOT STYPA PROPONUJE 7-10 CZERWCA WEEKEND DLUGI WTEDY WYPADA ZAKOPEK pogoda powinna być już ładna, weekend długi a co chcą na 2 dni tez maja szanse - co wy na to - pisać i jak macie kontakt do kogoś kto kiedykolwiek grał - dać mu znać to jest już ostatni kompletnie zlot uni21 nie będzie kolejnej szansy powinniśmy zrobić imprezę taką, żeby wnuki nasze pamiętały! BEJBE 23:11:2…

  • Rowerem? w Taki Deszcz? DO potem bo obiad gotuje:P EDIT: Tak, w sumie to ostatnio przypominałem sobie zloty oglądając zdjęcia - fajno Ja jestem zdecydowanie za stypą Weekend majowy byłby w sumie ok. Też się Cieszę, że Cie widzę Haku, na irca nie wejdę bo to uzależnia, potem zamiast się uczyć czy tam sprzątać - człowiek zagląda co mopki spamowały Pozdrawiam wszystkich - szczególnie stare CSM - z którym zaczynałem przygodę ogame - oraz RaMpAgE, które pozwoliło mi rozwinąć skrzydła Rising !? - dlac…