Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 264.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od MaD U27: „BTW: Można ustawić skin na Evolution zmieniając ręcznie ścieżkę dostępu w opcjach.” a masz link do jakiegos nie wygaslego ? w google wszystkie linki off

  • podliczenie zrobione w razie uwag pisać wolno robiłem podsumowanie wiec błędów nie powinno być

  • S&D Universum Wasat - Raporty Wyniki drużynowe: ROZOWI Liczba RW: 185 + 0 (NM) = 185 Zniszczonych Księżyców: 0 Łączny procent: 197563.94% Średnia: 1067.91% CZERWONI Liczba RW: 82 + 2 (NM) = 84 Zniszczonych Księżyców: 2 Łączny procent: 386930.08% Średnia: 4718.66% NIEBIESCY Liczba RW: 68 + 21 (NM) = 89 Zniszczonych Księżyców: 21 Łączny procent: 36317.38% Średnia: 534.08% ZIELONI Liczba RW: 15 + 0 (NM) = 15 Zniszczonych Księżyców: 0 Łączny procent: 152093.97% Średnia: 10139.6% Wyniki indywidualne:…

  • Cytat od Jose Arcadio Morales: „Cytat od FaTaL1Ty: „Kiedy można się spodziewać podliczenia? Bo chciałbym już dostać swoją ciężko wywalczoną nagrodę :E” Ty nie dostaniesz, przegłosowaliśmy usunięcie Cię z drużyny [joke ofc] A co do podliczania to trochę niepoważnie NoName do tego podchodzi, jak ktoś nie ma czasu, żeby co tydzień zrobić podliczenie to po co zgłasza się na pomocnika projektu, nie rozumiem Powinny być te minimum 4 obowiązkowe podliczenia po każdym tygodniu raportów plus jedno na zak…

  • popieram zdanie powyższych postów pręgierz wbrew pozorom były przydatne tak czy inaczej Ogame już za bardzo robi się pay to win i schodzi na psy na starych uniach to jeszcze pieniądze nie dają przewagi ale na nowych to tragedia... jest jeszcze garstka ludzi których właśnie trzymają w OGame te stare uni gdzie antymateria przewagi nie daje tak rażącej ale prędzej czy później wykruszą się ci gracze jeśli GF nie wymyśli nic naprawdę ciekawego to marnie widzę ten projekt te ich decyzje też są z dnia …

  • Cytat od ---Webber---: „jednak jak padnie jakiś noname to wszystko jest ok” bez walki się nie poddam i nie padnę eee ale o co chodzi pzdr all

  • aktualke zrobie wam chyba juz na koniec... tzn w przyszla niedziele mimo ze termin zakonczenia mija w czwartek macie jeszcze kiklanascie godzin po zakonczeniu na wstawienie RW co raczej nie jest praktykowane ale mimo to bede musial czekac z ostatetcznym podliczeniem

  • wszystko ladnie tylko zle poslaliscie flotki co prawda wielkiej roznicy nie ma ale 2-3kkk mniej strat piechota nie chodzi mimo to graty %

  • aktualka zrobiona przepraszam za poslizg

  • faktycznie nie zostaly podliczone mimo ze sa rw zapewne popelnilem literowke w nickach waszych dla tego program wyswietlil mi brak RW dodalem wasze RW do statystyk w przyszly wekend mam nadzieje bedzie dokladniejsza aktualizacja za bledy przepraszam i zycze powodzenia

  • Cytat od Jose Arcadio Morales: „Hmm u mnie również coś nie pasuje:” Cytat od Jose Arcadio Morales: „Cytat LeMoon Liczba RW: 0 + 0 (NM) = 0 Zniszczonych Księżyców: 0 Łączny procent: 0% Średnia: 0% WŁ: 0"” faktycznie zrobiles 8 rw a nie sa wpisane do statystyk wieczorem poprawie

  • aktualka zrobiona mimo to RW : Raporty: S&D Universum Wasat Edycja 1 [26.04.2016 - 26.05.2016] nie moze zostac zaliczone dla stysi powodem jest brak 10% wartosci floty glowenej 10% z 5968 to 597 Agresor StySia [BP corp] Gwiazda Śmierci 550 Agresor Kimusia [Tengu] Gwiazda Śmierci 5.968

  • podliczenie zazwyczaj robie co wekend ale ze sd wystartowalo w srodku tygodnia to jutro zrobie wam takie wstepne a kolejne w wekend za tydzien

  • ustal sobie jakis prog np 10k % startowanie od 0 na tak rozwinietym uni jest bezsensowne zginiesz w raportach

  • flota elegancko podzielona % ładny ale SD juz popsules na wstepie no i wiesz juz czemu ja buduje tyle reckow mimo to graty checi chociaz gdyby nie te recki troche zarobku by bylo

  • ostatnie chyba ogloszenie, bardziej istotne dla was niz chyba dla mnie przypominam by umieszczac rw z poprawnym naglowkiem przyklad 26-04-2016 00:36:58 - asherl [NIEBIESCY] - 2732.13% jest to dla was bardzo istone wbrew pozorom do podliczania rw pomaga program.. w momencie jak popelnicie literowke w druzynie czy nicku agresora.. jak recznie tego nie wychwyce , program wam tego % nie doliczy co skutukuje ze bedziecie przykladowo jakis tam % stratni warto miec to na uwadze - jak by nie patrzec nag…

  • S&D Universum Wasat - Raporty z Niszczenia Księżyców Zgodnie z tytułem, w tym temacie raportujecie zniszczone księżyce. Aby raport został zaliczony, post musi zawierać poprawny nagłówek, oraz wiadomość z gry o zniszczeniu księżyca. Format nagłówka jest identyczny jak w przypadku raportów wojennych. Zamiast hipotetycznego procentu szans na powstanie księżyca, podajecie jego średnicę. Ważne! Wszystkie planowane moonkillingi, muszą być zgłoszone, do mnie minimum 12h przed akcją. Zgłoszenie powinno …

  • S&D Universum Wasat - Raporty Wyniki drużynowe: ROZOWI Liczba RW: 185 + 0 (NM) = 185 Zniszczonych Księżyców: 0 Łączny procent: 197563.94% Średnia: 1067.91% CZERWONI Liczba RW: 82 + 2 (NM) = 84 Zniszczonych Księżyców: 2 Łączny procent: 386930.08% Średnia: 4718.66% NIEBIESCY Liczba RW: 68 + 21 (NM) = 89 Zniszczonych Księżyców: 21 Łączny procent: 36317.38% Średnia: 534.08% ZIELONI Liczba RW: 15 + 0 (NM) = 15 Zniszczonych Księżyców: 0 Łączny procent: 152093.97% Średnia: 10139.6% Wyniki indywidualne:…

  • z powodu zlomu nastapila zmiana w druzynach ROZOWEJ i CZERWONEJ dla zachowania rownowagi pkt zostali przeniesioni gracze essakolaborant z druzyny CZERWONEJ do druzyny ROZOWEJ i gracz zezlomuj kotku z druzyny ROZOWEJ do druzyny CZERWONEJ mimo ze sa podane w podziale aktualne wartosci druzyn to gracz essakolaborant zostal chwilowo policzony z wartoscia 0 pkt powodem jest chec rezygnacji w przypadku gdyby jednak postanowil zostac i zaktualizowac sklad floty to beda tak male ilosc pkt ze przy tak du…

  • jak widac powyzej nawet nie zerkalem kto w jakim sojuszu jest ogolnie ja nie jestem zwolenikiem trzymania sie sztywno zasad w czym kolwiek ale zasady sa po to by nie panowal chaos ludzie sa tacy zazwyczaj ze jak pozwolisz jednemu na cos to inni tez chca i tworzy sie balagan dlatego ja jak ukladam podzial nie sugeruje sie prozbami tylko ukladam wedlug pkt pozniej jak gracze chca zmian ja nie widze problemu zamienic miejscami kogos na kogos bo to trwa chwile nawet jesli wtedy balans mial by byc ni…