Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 264.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Rynek - dyskusje

    NoName - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    jak ludzie transferuja floty to wystarczy wylaczyc mozliwosc sprzedawania floty , ale czemu odrazu caly rynek zamykac... chociaz handel surka zostawcie to calkiem wygodne ;p przyzwyczailem sie !

  • retsab cos ty taki lotnik sie zrobil .. bylem przekonany ze ty zawsze w kopalniach degustowales a tu prosze st za st ewentualnie nie znalem twojego drugiego oblicza

  • ja tez kończyłem co prawda udało mi się z 2-3 lata nie grac mimo to wróciłem tyle ze klepiąc budynki problem sie zacznie jak dojde do jakiegos limitu kopalni jako stary flotowiec kusi by postawic jakies stado chocby gasek mimo to chwilowo udaje mi sie wytrwac przy kopalniach ciebie czeka zapewne podobny los wiec milego odpoczynku od OG i do zobaczenia za jakis czas

  • Cytat od PluszowyCzlowiek: „Wielkie gratulacje Mallory ustrzelenia Pac..A Niech już zakończy historyjkę z ogame bo tylko zepsuł wizerunek sojuszu 3x i tyle! Takie oto moje skromne zdanie. Oczywiście nie życzę Odbudowy a agresorwowi miłego przetopu i zapchanie stoczni po brzegi! ” zepsuł wizerunek bo dostał złoma prędzej ta wiadomość psuje wizerunek sojuszu do którego należysz nie ma ludzi których nie da się zezłomować nawet najlepsi robią fs , popełniają błędy tak czy inaczej nie wiem nie znam s…

  • dodajcie sobie podpunkt jeszcze ucieczka z kontry w mniej niz 5s chociaz prowadzacy widze na urlopie wiecznym

  • jakie to ma tak naprawde znaczenie jedni sie pushuja inni nie w wyscigu o cyferki gdzie tak naprawde jedno UF za drugim tyle wisilku , kasy a i tak traficie na wiekszych z biegiem czasu i gra zacznie sie od nowa tyle ze przy wiekszych cyferkach

  • połowy graczy na tym uni już nie znam a tym bardziej wielkosci flot tego uni szkoda Falena, konto budował od 0 ale tak to już jest na OG mało kont oddanych zachowuje swoje floty gz akcji chociaż za brak opisu (-)

  • spoznia sie pan z platnosciami panie Apeiron trza opodatkować te uni !

  • a ja powiem tak placze ludzi nic nie pomoga to gra free to play wlasciciel gry tak naprawde moze robic co chce wbrew nawet calej spolecznosci od calkowitego zakazu handlu po zamkniecie gry z dnia na dzien nie robi tak dyrastycznych krokow tylko z jednego powodu czym wiecej graczy teoretycznie wiekszy zarobek stad gry tego typu sa robione pod spolecznosc umownie konfigurowane wedle zachcianek spolecznosci w OG ilosc graczy spadla, kwestia czy im sie to oplaca utrzymywac ? pewnego dnia zamiast prz…

  • dobra zmiana ale kilka lat za pozno tak czy innaczej proponuje art by udostepnic liste publicznie graczy top 100 handlarzy ostatniego wekendu chetnie inni gracze poznaja nicki topowych handlarzy pozdr all

  • ze tez wam sie chce zdominujecie jedno uni polacza z kolejnymi i tak w koło , never end tak czy innaczej gz lotu kiedy jakas promocja na anty musze kopalnie postawic

  • ze tez wam sie jeszcze chce ;E tak czy innaczej macie nowe wyzwania w topce ciekawe floty do strącania mimo to powodzenia Ogame chyba weszło w tryb co rok - dwa UF ;E

  • Cytat od priesten: „Ależ mnie bawi płacz co niektórych po informacji że Nekkar jednak nie przechodzi Sie dwoja i troją Qnick dla TWojej wiadomosci Nekkar moze dostać speed Uni szybciej niż brzydkie buty Ci piszą, nie sądze zeby team w jakikolwiek sposob deprecjonował (obniżał wartość nekkar - to dla fila) uni Nekkar. Będe absoultnie szczery teraz, wydaje mi się że ta cała burza wynika trochę z faktu że jednak sytuacja na 68 już się wykreowała i o ile kilka osób nie wyjdzie ze spiączki jak Ridz w…

  • Cytat od Art: „Nekkar będący jednocześnie exodusem i celem jest oczywiście błędem, co zostalo zgłoszone. Mam nadzieję, że zostanie to naprawione bez naruszania całego systemu. Co do ankiet, uważam, że każde docelowe univeesum ma prawo do ankiety o konfiguracji właśnie z powodu napływu graczy i gracze Nekkara powinni być tego świadomi. ” trza było nie zgłaszać błedu sklonowały by się konta

  • hmm a co w przypadku gdy na u68 jest juz ktos z takim nickiem ? skrypt zmieni mi nick i mimo to tez przeniesie ?

  • a sie pozmieniało .. chwila chwila czekajcie ja jeszcze nie zaczolem grac po ostatnim UF a tu kolejne ;E i co to te lobby to jakis nowy statek ? pozdr all

  • Cytat od FILU: „Cytat od NoName: „nie widzie problemu przy UF by chetni z x5 x2 i innych mogli przejsc na x1 ” wątpię by jakaś populacja graczy ( może kilku lub którzy by tylko chcieli by ściągnąć konta na nekkar dla innych celów ) no nie sądzę zę ktoś z x5 chciał by się teraz cofnąć z rozwojem w jakąś ślamazarę ślimakową Po drugie widzę płaczków z nekkar którzy beczą że to nie fer bo wyobrażasz sobie NoName jakie floty mogły by przyjść na nekkar z x5 a pamiętajmy że nekkar był drugą docelowa un…

  • Cytat od Starrk: „@NoName jeśli dasz mi możliwość, to chętnie przejdę z x2/5 na Nekkar, ale nie jestem pewien, czy reszta Nekkara będzie zadowolona ” mi to obojetne wypowiadam sie tylko w swojim imieniu tak czy innaczej w granicach rozsadku mysle jest to do zrealizowania tak czy innaczej wielu dobrych graczy jest na wiecznych urlopach tylko z wzgledu ze gra im sie juz znudzila moze kiedys wprowadza cos naprawde ciekawego zamieniajac Ogame w homeworld albo counter strike z tym drugim to zartuje t…

  • hbi najbardziej aktywny gdy uni najmniej aktywne ;E dobra taktyka martwe uni to mniej czujne uni

  • Cytat od FILU: „ludzie płakali na nekkar przy podniesieniu im eco że zrezygnują z gry dla mnie to sfizofremia ale jak mieli by połaczyc ich z Taurusem i Zegadrą gdzie tam chlopaki mają niskie top i walczą o pozycje bezpieczne to z nekkarem wylądowali by poniżej ich osiągnięć i stanu bezpieczeństwa jak i zarówno dążenia do dominacji .W tedy rozumiał bym że Taurus lub Zagadra by nie chcieli i pisali że zakonczą grę bo stali by się tyljo mięsem dla Nekkaru Nekkar chcial byc tym swoim 'królewskim " …