Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 264.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od ZDOBYWCA1: „Cytat od NoName: „co ty wiesz o lataniu jedynymi tutaj flotowcami kotrzy umieja latac i maja troche umiejetnosci to lajt i mroczny ” jasne że nic nie wiem, masz racje tu się z Tobą zgodzę! już boli coraz bardziej co? chciałeś przycwaniakować a wyszło jak wyszło... stwierdzam że potrafisz tylko gadać i nic więcej także rób dalej swoje, mam nadzieje że nie rzucasz słów na wiatr i się przeprowadzisz w moje układy, nie śmiał bym Cię nazywać mitomanem i wierzę że to zrobisz ” co …

  • Cytat od ZDOBYWCA1: „Cytat od NoName: „nie prawie tylko pierwsze 60k pc pozwolilem mu wleciec liczac ze jak go slownie sprowokuje posle wiecej i tak se latalem GS planeta-mon chyba nie zapomniales ze falanga mona nie strzelisz a zawruconej stacji nie widac na fali nie mylilem sie dal sie sprowkowac wiec jest glupi ze poslal 50k pc na aktywnego gracza moze myslal ze jak wlecial raz to drugi raz tez sie uda dziwnym trafem przestal juz latac jak aktywny jestem czyzby nauczyl sie czegos nowego w oga…

  • nie prawie tylko pierwsze 60k pc pozwolilem mu wleciec liczac ze jak go slownie sprowokuje posle wiecej i tak se latalem GS planeta-mon chyba nie zapomniales ze falanga mona nie strzelisz a zawruconej stacji nie widac na fali nie mylilem sie dal sie sprowkowac wiec jest glupi ze poslal 50k pc na aktywnego gracza moze myslal ze jak wlecial raz to drugi raz tez sie uda dziwnym trafem przestal juz latac jak aktywny jestem czyzby nauczyl sie czegos nowego w ogame co do nic nie robienia robie to na c…

  • Cytat od ZDOBYWCA1: „Cytat od NoName: „mam 32 lata na karku dzieci rodzine nie mam zamiaru budowac floty jak kiedys i zyc w OG pod nia tylko mi nie mow ze flota czasu nie wymaga co do krzywych akcji no taki sobie taktyke na uni obralem i mam zamiar sie tego trzymac ostrzgalem ze proby farmingu moich planet skoncza sie w ten sposob ze bede dreczyl agresora jak mi na zgode zasponsorujesz jakas kopalnie to ci odpuszcze z mojego bunkra masz troche surki wiec zasponsorujesz zle slowo , bardziej oddas…

  • mam 32 lata na karku dzieci rodzine nie mam zamiaru budowac floty jak kiedys i zyc w OG pod nia tylko mi nie mow ze flota czasu nie wymaga co do krzywych akcji no taki sobie taktyke na uni obralem i mam zamiar sie tego trzymac ostrzgalem ze proby farmingu moich planet skoncza sie w ten sposob ze bede dreczyl agresora jak mi na zgode zasponsorujesz jakas kopalnie to ci odpuszcze z mojego bunkra masz troche surki wiec zasponsorujesz zle slowo , bardziej oddasz a skad mi sie wzielo ze latanie na sa…

  • Nie straciłem dużo wbrew pozorom z bunkra surke mam a satki mala strata moim zdaniem slanie całych swoich flot na satki jest głupie Ale może ja się nie znam i jest w tym większy cel ;e Diabeł tylko wie co ja tam mam pokitrane ps.. daj se bunia spokoj mimo ze latanie na satki trudne nie jest może mu potrzebne wsparcie sojuszu wielkich strat mu nie zrobiłem jeszcze ale to uczucie bezcenne jak slesz 100krk a w odpowiedzi widzisz cale ich floty lecace po satki ;e

  • Cytat od ZDOBYWCA1: „Cytat od bunia40U: „Tylko po Co w to piątać sojusz (to strach czy odwaga?) ” to po jakiego wała jest Sojusz???? tak tylko aby sobie być ??? ja mam tylko pomagać a mi już nikt weź się bunia zastanów co piszesz Edit: jak chcesz to i Tobie polatamy po satkach ” dla potencjalnych ofiar obrone wystarczy przetopic rozbudowac nieco fuzyjne i zwykle elektrownie jak nie ma obrony wystarczy fuzyjna odpalac na czas odbudowy satek tak czy innaczej mi nie przeszkadza czy to tylko zdobywc…

  • chwalic sie nie chwale staram sie chociaz publicznosci troche czarnego humoru zapewnic sparta !

  • kopalnie przeczekaja, satki chwila moment odbudowane, mony tez na tak rozwinietym uni mozna szybko nowe postawic co do sojusznikow czym wiecej tym lepiej gornik vs caly sojusz militarny a to do ogame przeniesli sylwester fajerwerki zabronione ! -kary beda zapodaj.net/3c44b5b86a279.jpg.html

  • Cytat od ZDOBYWCA1: „Cytat od NoName: „Cytat od ZDOBYWCA1: „Cytat od Raien: „Dramat.... Jeden wielki monoglog ;/ ZODBYWCA - wleciałeś miałeś choć 1 surowiec do przodu to jest zysk i gratulacje się należą NoName - błagam odgrażanie się... to nie te czasu. Dałeś ciała i tyle.... Strzelisz ZDOBYWCE to Ty będziesz o tym "trąbił" ale nie jak tutaj zrobił się "burek" Cieszcie się grą, chcecie się kopać dalej to w grze nie na forum. Proszę nie odpisywać mi na postu ” hehe zrobiła nam się tu niezła dram…

  • Cytat od ZDOBYWCA1: „Cytat od Raien: „Dramat.... Jeden wielki monoglog ;/ ZODBYWCA - wleciałeś miałeś choć 1 surowiec do przodu to jest zysk i gratulacje się należą NoName - błagam odgrażanie się... to nie te czasu. Dałeś ciała i tyle.... Strzelisz ZDOBYWCE to Ty będziesz o tym "trąbił" ale nie jak tutaj zrobił się "burek" Cieszcie się grą, chcecie się kopać dalej to w grze nie na forum. Proszę nie odpisywać mi na postu ” hehe zrobiła nam się tu niezła drama, normalnie instagram i stories... pew…

  • Cytat od dawca punktów: „Hej, ho. Obie strony starcia znam i szanuję za ich osiągnięcia i znajomość gry. Lechu wykorzystał błąd obrońcy który liczył na nikłą aktywność uni i fame nicku a Zdobywca na takie drobiazgi nie zwraca uwagi - jest zysk to leci i koniec. I za ta ma u mnie szacun -milego przetopu druhu. No name-Ty ze swoimi umiejętnościami i znajomością mechaniki gry powinieneś na tym uni być w ekipie rozdającej karty... Nie uważasz? Czemu się wycofales nie wnikam, twoja sprawa. Ale pamięt…

  • Cytat od Darth Sion: „Łukaszenko Kontra Zachód Z tego co widzę, to zdobywca wleciał po całkiem przyzwoite surowce i gdyby nie to,że ze straconej obrony niema % to nie można by było powiedzieć że to tylko % z floty agresora ale tak to juz jest z bunkrami, liczy się wynik końcowy a ty jest przyzwoity wiec gratki Obrońca widzę zbulwersowany jakby to miał być jedynie wlot po satki co mogłoby ta nerwowości w jakiś sposób wytłumaczyć. Nie każdy słyszał o "szopenie", nie każdy wie kto to Bell Takie wza…

  • Cytat od ZDOBYWCA1: „Cytat od NoName: „Cytat od ZDOBYWCA1: „Cytat od Noe (WRS): „nie kłócić się panowie jeden i drugi dużo umie i wie Pozdrawiam Noe ” a kto tu się kłuci?nie słowami a czynami określa się gracza, ja obiecałem że wyzeruje całą obronę - nie wiem ile to potrwa tydzień, miesiąc, rok ale dopnę swego , nie wiem może noname trafiał na mniej zawziętych graczy, ze mną się pomylił także jak ktoś będzie chciał to za niedługo będzie mógł latać MTkami po planetach eko ma dobre więc będzie moż…

  • Cytat od ZDOBYWCA1: „Cytat od Noe (WRS): „nie kłócić się panowie jeden i drugi dużo umie i wie Pozdrawiam Noe ” a kto tu się kłuci?nie słowami a czynami określa się gracza, ja obiecałem że wyzeruje całą obronę - nie wiem ile to potrwa tydzień, miesiąc, rok ale dopnę swego , nie wiem może noname trafiał na mniej zawziętych graczy, ze mną się pomylił także jak ktoś będzie chciał to za niedługo będzie mógł latać MTkami po planetach eko ma dobre więc będzie można zarobić ja tam się cieszę bo trochę …

  • troche to zlosliwe bylo ale nie moglem sie powstrzymac starczy tego spamowania mam nadzieje ze dotrzymasz slowa i wyczyscisz mi obrone powodzenia

  • Cytat od ZDOBYWCA1: „Cytat od NoName: „Cytat od ZDOBYWCA1: „Cytat od NoName: „jak długo gram w OG cieżko powiedzieć ale to moje pierwsze RW po drugiej stronie na miare ST (chociaz % chyba bardziej z floty agresora ) gratulowac czy nie gratulowac - no nie ma za bardzo czego bo gram od dawno jako gornik to i takie kaski staja sobie na planetach i stoja mimo ze "zysku" jak na te parametry uni nie ma finezji brak, % jakis tam jest to jakies gratulacje sie naleza bez urazy dla agresora ale chyba dal …

  • Cytat od ZDOBYWCA1: „Cytat od NoName: „jak długo gram w OG cieżko powiedzieć ale to moje pierwsze RW po drugiej stronie na miare ST (chociaz % chyba bardziej z floty agresora ) gratulowac czy nie gratulowac - no nie ma za bardzo czego bo gram od dawno jako gornik to i takie kaski staja sobie na planetach i stoja mimo ze "zysku" jak na te parametry uni nie ma finezji brak, % jakis tam jest to jakies gratulacje sie naleza bez urazy dla agresora ale chyba dal mi motywacje mala do gry nie koniecznie…

  • jak długo gram w OG cieżko powiedzieć ale to moje pierwsze RW po drugiej stronie na miare ST (chociaz % chyba bardziej z floty agresora ) gratulowac czy nie gratulowac - no nie ma za bardzo czego bo gram od dawno jako gornik to i takie kaski staja sobie na planetach i stoja mimo ze "zysku" jak na te parametry uni nie ma finezji brak, % jakis tam jest to jakies gratulacje sie naleza bez urazy dla agresora ale chyba dal mi motywacje mala do gry nie koniecznie na postawienie floty i łapanie innych …

  • o wmo... co ty tu robisz praktycznie wcale nie zaglądam na forum OG a tu widzę powroty dinozaurów brakuje mi trochę tamtych starych zatargów graczy/sojuszy u67 mimo ze po przeciwnych barykadach graliśmy gdyby nie te spory nie było by co wspominać teraz tu- to tylko piaskownica mimo to graty chęci i zysku