Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 496.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • A w sensie gry instalowane? Co cie kręci w MODkowaniu? Czujesz władze rozdając warny?

  • Jakaś ulubiona gra poza OGame? Flota czy Eko? Czemu podzieliłeś moje pytania na 2 cytaty?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Kiedy będziesz sie ukać? Czemu przegrywam w kalambury? Czemu rano jest tak zimno?

  • Angela - zielony Aniolek :)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Dlaczemu lubisz Damaszka? Lol czy Rotfl ?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Gdzie sie nauczyłaś takich milusich masażów? Nie nie nie Elmo jest nasz, siedzi na moim koncie to stał sie Piekielny Wiesz że mam eko 6,2kk na u39? Ładnie czy Brzydko?

  • Cytat: „wakat napisał(a) Cytat: „Damashi napisał(a) Jakbym wszedł do Teamu wykasowaliby mi warny? z banem czasowym nie ma szans wejść do Teamu ani jako MOD ani jako GO, rozważania te są więc czysto hipotetyczne ;) A buuuuuu!! A ja na MOD'a chciałem kiedyś iść :D Najgorsze przewinienie w grze? jakoś nieutkwiło mi w pamięci, a gdybym takowe posiadał przewinienia to by mnie w Teamie nie było Nawet niewinnego zasiadanie nie miałeś? o_o ” ” Co robisz jak nie rozdajesz warnów? Kiedy zmienisz panią na …

  • marcik - szefowa szefow;)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Czemu angry? Czemu dziś taki ziaaaf? Czemu namawiasz Elmo żeby opuścił nasz koffany Piekielny Legion Spamerów :D?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Lubisz jak gryze Cię w ucho? Ile lubisz spać? Kiedy Cię przegonie na u39?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Gdzie zgubiłem mikrofon ? Cemu ostatnio jest tak zimno? Wolisz jak jest ciepło? Skąd znasz Zoraye?

  • Jakbym wszedł do Teamu wykasowaliby mi warny? Zdarzyło ci sie kwestionować decyzje GO? Najgorsze przewinienie w grze?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „marcik napisał(a) Cytat: „Elmo napisał(a) Jak jest świntuch to boli......... :lol: haahahah Nie nie nie to nie to W siatke grałem ” * Reszte pytań dodam później czasu nie mam EDIT: Czemu już nie marcikujesz? Myślisz żę mógłbym Damaszkwać? Po co sprzątasz skoro bałagan sam sie robi? o_o”

  • marcik - szefowa szefow;)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Oddasz mi swoje posty? Ile razem będziemy mieli postów? Czemu ktoś wymyślił takie badziewie jak zakwasy w rękach? Boliii Buzi buzi smyr smyr

  • Angela - zielony Aniolek :)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Hellgirl napisał(a) Cytat: „Damashi napisał(a) Bo on cię podrywa Hellgirl :D” Znam lepsze metody podrywu ;x” No doceń chłopaka próbuje zwrócić na siebie twoją uwage a ty tak ostro ... :D... Lubisz zdrobnienia? Lubisz skracać sobie wyrazy i pisać nieistniejące skróty?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Lubisz wode cytrynową żywiec-smakołyk? Czemu Ogame zaczyna mi sie nudzić? Ile w to można jeszcze grać? Ładną mam liczbę postów?

  • Angela - zielony Aniolek :)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Elmo napisał(a) //Elmo, czy ja Ci muszę z raz na tydzień przypominać zasady pisania w tym dziale ;>, Hellgirl” Bo on cię podrywa Hellgirl Co Angela robi jak Angela Angelikuje? Jakie jest twoje stanowisko w sprawie piractwa ? Masz prawko?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    3 zdolności Damaszka? 3 zdolności marcika? Lubisz jak ktoś cie smyra z zaskoczenia ? Czemu miszel sie tak póshuje masakrycznie?

  • Czemu Team mnie nie lubi? Czemu Team zawsze robi problemy? Czemu nie kasują warnów za wulgi i flame? Czemu Teamowi kasują kartoteke? Zdarzył sie przypadek kiedy ktoś z teamu dostał warna albo bana?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Co robisz? Czemu spamujesz? To prawda że spam cie wciągnął ? Widziałaś że Elmo zrobił tytana? Ale tym razem nie tytanika tylko tytana

  • Angela - zielony Aniolek :)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Angela napisał(a) @Damashi pfff a dlaczego miałby nie żyć ?:> źle mi życzysz ?:( No oczywiście że nie, przecież ty tylko czekasz na "więcej wpisów" :E nie obrażę chociaż za pierwsze zdanie już powinnam Oo :* NIeee moje pieski są kochane i rozpieszczone do granic możliwości A słyszałaś że rozpieszczone dzieci ( psy chyba też ) stają sie wybredne i później pyskują do pana :D” Co skłoniło cie do tak szybkiej odpowiedzi? Czyżbyś wracała do formy :P?

  • Angela - zielony Aniolek :)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    O to ten temat jeszcze żyje? No to pisne sobie coś, nie obrazisz sie nie? Co robisz jak ci sie nuuuudzi? Pogryzł cie kiedyś twój pies?