Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 496.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • marcik - szefowa szefow;)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Elmo napisał(a) Cytat: „Damashi napisał(a) O czym mówi Elmo?” bo marcik jest zUa i niedobra i woli userkow zza granicy i pora mi psopsula ;(” Aż to niedobrotka! Eh.. przywykniesz

  • Co robił wakat jak był mały ? Po jakim czasie gry podjąłeś decyzje że chcesz być modem? Często chorujesz??

  • marcik - szefowa szefow;)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    O czym mówi Elmo? Pogryzłaś wszystkich? Czemu miszel zjadł pora? o_o Kogo zmarcikowałaś?

  • Oglądasz footsal ?? Słyszałeś że przedchwilą Brazylia wygrała MŚ w w/w sporcie? Ulubiony kanał w TV?

  • Co cie irytuje oprócz bezsensownych spamerów? Po ilu kilosach się męczysz przy bieganiu? Grasz w piłe nożną?

  • A ciebie nie korci czasem nabić kilka postów? Miałeś kiedyś jakiegoś warna ( nie takiego jakiego masz teraz )? Byłeś kiedyś na lodowisku ? Co robi wakat jak jest zUy??

  • marcik - szefowa szefow;)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „marcik napisał(a) Ty? Damampir /me gryzie marcik w szyje no tak przykuc do grzejnika , ugryzc w szyje ...co jeszcze mnie czeka ? Później będziemy sie gwałcić na zmiane :D Czemu jedziesz dopiero na 2 dzień zlotu? bo w piatek musialam byc na zajeciach ” Życze fajnego melanżu Ściągasz rzeczy z neta?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „marcik napisał(a) Cytat: „Damashi napisał(a) Love Buzz napisał(a) Oj Martushka moja, tęsknisz za Buczką? nio ba a gdzie sie podziewasz? Denerwuję Cię ktoś na #pl.uni33? alez skad :P Jak tak to mów.. powiem a zrobisz im torturki? ” Ja ci zrobie dlaczego mi? Źle przeczytaUem o_o ... hrhr a niechciałąbyś takich torturek malutkich przykuta do grzejnika? ^^ Damashi napisał(a) chyba bede musiala sobie zaostrzyc zeby Taka marcikowa wampirzycza będziesz? marcirzyca Buahaha leże, a ja jaką mam na…

  • Czemu zamknąłeś Opisz osobe powyżej vol.2 ? Nie podobał ci sie tamten temat? Jesteś dumny z rejonu uni 26?

  • Cytat: „wakat napisał(a) Cytat: „Damashi napisał(a) Uczysz/uczyłeś sie szfabskiego? uczyłem w sumie 5,5 roku - ale zawiele to wyniosłem z tej nauki - nie cierpię tego języka Ja też, 3 lata nauki a ja nie sklece jednego zdania :D Lubisz grać w kręgle? grałem chyba raz czy dwa - podobało mi się” ” Wiesz że jesteś ulubionym modkiem spamerów? Skąd wzięły sie mity o twojej ostrości?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „marcik napisał(a) Cytat: „Love Buzz napisał(a) Oj Martushka moja, tęsknisz za Buczką? nio ba a gdzie sie podziewasz? Denerwuję Cię ktoś na #pl.uni33? alez skad :P Jak tak to mów.. powiem a zrobisz im torturki? ” Ja ci zrobie Cytat: „Damashi napisał(a) chyba bede musiala sobie zaostrzyc zeby Taka marcikowa wampirzycza będziesz? marcirzyca Buahaha leże, a ja jaką mam nazwe? :P Bo my jesteśmy tacy sami a sciana miedzy namiiii :D Wolałbym ściane niż 600 kilometrów ;( niop ...ale lepsze 600km…

  • marcik - szefowa szefow;)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Damashi napisał(a) /me pociesza Damaszka Teraz nie trzeba, prędzej ciebie bo same wredne baby spotykasz :* gdzie ? jak? ocb ? No ta ta wredna baba co zamiast legitymacji studenckiej dała ci zaświadczenie :D ahh ta maUpa jedna Bo w administracji to same takie, trzeba ich porem wychłostać ! Czemu moje konto zaliczyło złoma? ktore ? gdzie ? jak to?:| o_o Na u26, ST u26 nick Szef Mucha no kto smiaU !!!? Michaelle a kto inny nio tak ach ten Michaelle Jego też w nos ugryź ode mnie :D chyba bed…

  • marcik - szefowa szefow;)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „marcik napisał(a) Cytat: „Damashi napisał(a) /me pociesza Damaszka Teraz nie trzeba, prędzej ciebie bo same wredne baby spotykasz :* gdzie ? jak? ocb ? No ta ta wredna baba co zamiast legitymacji studenckiej dała ci zaświadczenie :D Czemu moje konto zaliczyło złoma? ktore ? gdzie ? jak to?:| o_o Na u26, ST u26 nick Szef Mucha no kto smiaU !!!? Michaelle a kto inny nio tak ach ten Michaelle Jego też w nos ugryź ode mnie :D Czemu DamashiT nie ma + na ircu byl niegrzeczny Nie prafda! prawda…

  • marcik - szefowa szefow;)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „marcik napisał(a) Cytat: „Damashi napisał(a) No bo ja taka beksiułka i trzeba mnie pocieszać :P /me pociesza Damaszka Teraz nie trzeba, prędzej ciebie bo same wredne baby spotykasz :* Czy ty spać o 7 nie możesz? moge :P No to dlaczemu ciągle odpisujesz o 7 ? :D bo czasami musze wstac ... ale potem jesio sie klade Leniuszek! :D Czemu moje konto zaliczyło złoma? ktore ? gdzie ? jak to?:| o_o Na u26, ST u26 nick Szef Mucha no kto smiaU !!!? Michaelle a kto inny Czemu DamashiT nie ma + na ir…

  • Co to znaczy ordnung must sein ? Uczysz/uczyłeś sie szfabskiego? Lubisz grać w kręgle?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „marcik napisał(a) Cytat: „Damashi napisał(a) /me gryzie marcik po uchu musiales po uchu musiales? Nie lubisz tego? lubie cio beksasz ? No bo ja taka beksiułka i trzeba mnie pocieszać :P Czy ty spać o 7 nie możesz? moge :P No to dlaczemu ciągle odpisujesz o 7 ? :D Czemu moje konto zaliczyło złoma? ktore ? gdzie ? jak to?:| o_o Na u26, ST u26 nick Szef Mucha Czemu DamashiT nie ma + na ircu byl niegrzeczny Nie prafda! ” Ale mnie ręka boli ;(”

  • Cytat: „wakat napisał(a) Cytat: „Elmo napisał(a) ogladales DB?? a co to DB, bo nie czaję tego skrótu? Dragon Ball =) Cytat: „Damashi napisał(a) Dres czy Metal? zdecydowanie i nieodwołanie metal! precz z dresami! Metal hardcore czy metal EMO? :E Podaj średni wzrost braci Kaczyńskich ponizej granicy przyzwoitości :E” Buahaha masz u mnie plusa :P” Oglądasz czasem anime? Jak byłeś mały czytałem komiksy? ^^”

  • Cytat: „wakat napisał(a) Nie uważasz że Czech wygląda "interesująco" w tym kasku ? widziałem laski w telewizorni, które widziały po raz pierwszy Czecha w tym kasku - też się śmiały mnie to już nie dziwi - od lat w takim "rynsztunku" występuje Swoją drogą gościu naprawdę ma pogrzane w bani że w tym stanie gra :D” Chciałeś mieć kiedyś długie włosy? Dres czy Metal? Podaj średni wzrost braci Kaczyńskich

  • marcik - szefowa szefow;)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „marcik napisał(a) Bo ja marcika zawsze poznam :* nawet jak jest zoltym kaczuszkiem? ;) Nafet ftedy, bo to taka marcikowa kaczusia ^^ /me gryzie marcik po uchu musiales po uchu musiales? Nie lubisz tego? [/COLOR] ” [/quote] Czy ty spać o 7 nie możesz? Czemu moje konto zaliczyło złoma?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „marcik napisał(a) Cytat: „Damashi napisał(a) Czemu mnie zmuszasz do spamu? ja? no wiesz co Tak wiem że mnie lubisz a skad wiesz? No a nie ? Będe płakować ;( a gdzie napisalam ze nie?:P No te "skąd wiesz" to takie tajemnicze było ;( Może ja chcę sie nawrócić? nawrocic ? why? Spam to zUo... no dobra żartowałem :D wiedzialam Skąd? = papuga ! Gdzie?:D Lubisz jak Damaszek wraca spocony do domq ? lubie jak jest wykapany w domq A lubisz sie z nim kąpać? yhym Ne prafda! Ty mnie tylko podglądujes…