Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 447.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • zarówno obrońcy jaki i atakujący widać, że lubią grać paczkami ...no ale takie mamy realia na nowoczesnym ogame ...tutaj nie było żadnych umiejętności. anty anty, anty, paczki, anty, zdążę nie zdążę jeszcze 10k reaperów ...może wystarczy. W każdym razie zarówno A jaki OO gratulacje zrobienia fajnego steka ...bo i tak sporo czasu poświęciliście na grę. Biedzie ogame, skamlącej piszczącej jak to ogame idzie w inną stronę ......zmienić grę i kosić ogródki traktorkami ... Jak nie stać was na anty to…

  • chyba nie ogarnia nowego ogame

  • 2 dni eventu zero .......zero dodatków hahahahhahahah po ewnecie dzisiaj od rana sypie jak natchnione same trafienia po 2 3 expy slepe na 14 na jedną falę mam juz 500kk nawiezione od rana a jak był ewent to szał był jak robiłem 200kk. zero opoźnień i expy po 40kk krisu czy 50kk mety to standard

  • to nie jest niefart coś jest namieszane po odpaleniu tego ewentu teraz na 14 puszczonych 12 pustych piraci i jakas smieszna ale to naprawde smieszna flota. dodam że w dniu dzisiejszym z dodatków nic mi nie wypadło a tak normalnie mam po 3 4 jakieś tam badziewka albo do badan albo do surki czy tam flotki

  • szturmek cały czas brniesz w powolny koniec uni a może taki kierunek nie musiał nadejść tak szybko ...... piraci i obcy to nie była karma tylko dla nas karmiła sie tym wiekszość graczy ...po całej akcji spadło 70% kont czym twoja waleczność chęć grania tylko na starcia mocno sie zmniejszyła .....efekt tego masz teraz taki i musisz to przyznać ...że dymasz po expach jak struś pędziwiatr żeby cos tam jeszcze naskrobać ......... a kont, które ubywają każdego dnia jest coraz więcej. na yildum było p…

  • graty ticket ciśnij dalej ....pisz złomuj, szalej octans jest twój.

  • chociaż takie płotki .... no ale ziarnko do ziarnka gratualcje jeszcze raz

  • Witam. kolejna propozycja z mojej strony ....(.oczywiście dzieci we mgle i top 500 obalać to będą fala bezknstruktywnej krytyki) Każdorazowo po wprowadzeniu eventu " wyrusz na ekspedycję" z każdym z kim się rozmawia to twierdzi że przez cały okres jego trwania zamiast dostawać i znajdować więcej ....to jest on odwrotny w skutkach ...i właśnie wtedy sypie pustymi expami i co idzie dobitnie zauważyć opóźnieniami. Myślałem, że jest to moje subiektywne odczucie ale pisząc z innymi graczami każdy jed…

  • grt. brasilian Super Moderator Ruda:Proszę o bardziej rozbudowane wypowiedzi

  • no to żeś tam pokazał napushowac konto i dać się ubić ....no ale pewnie z zyskiem. Poza tym nie mierz jednak wszystkich swoją miarą nie każdy sie pushuje ...co do yody 3 ban za niewinność ....normalnie kryształek rycerz ogame razem z feverem dream team uczciwych hahahahahhaha. Ale to tak na marginesie i odbiegając od tematu...troszeczkę. Myslę, że nie powinienem ..nawet.

  • hahahahhahaha no fakt klonowanie

  • no chodzi o to, że nie znam nikogo kto by chciał takich zmian dopasowano serwer do tych co sie kręca koło top 500 i błądzą jak dzieci we mgle. A co do Twoich komentarzy to jakoś nie widzę żebyś brylował po octansie ...może pochwal się jakimś rw bo na razie widzę jesteś mistrzem krytyki każdego piszącego tutaj ....och Ty wszystko wiedzący. A to silni powinni być cofani czy ewentualnie słabsi powinni równać wq górę ?????? To może weźmy tym lepszym co maja kase i umijętności i zabierz im połowę flo…

  • chyba z karaibów

  • Jak wszystkim wiadomo od jakiegoś czasu zmniejszono siłę pionierów a także zmniejszono ilość piratów i obcych. Jakby tego było mało to operator postanowił bawić się dalej "usprawniając" grę w stronę odwrotną do zamierzonej czyli zabrał jeszcze rynek. Serwer po tych uaktualnieniach zamiast zyskiwać na mocy stał się praktycznie przerobionym na eco ( ponoć za namową tyle, że nie wiadomo kogo ) badziewiem. Ale patrząc na eco to też ono tyłka nie urywa. Expy pozbawione mocy charakteryzują się tym iż …

  • ale zbieracz trafi z exp pioniery i rozporki

  • no faktycznie .... w przypadku odkrywcy czy generała raz zniszczone pelzacze i nie ma mozliwosci odzyskania

  • Witam. działam sobie w tych nagrodach i stwierdziłem, że skoro praktycznie wszystkie opcje w sklepie są dostępne to dlaczego nie wprowadzić do sklepu możliwości zakupu dodatkowych expedycji za antymaterię ????????? w takiej opcji jak jest teraz w nagrodach plus 1 expa 2 czy tam 3. Jedni kupują surowce inni % do wydobycia a dla expiarzy to jakoś blado to wygląda

  • o to tutaj ukrył gąski hehheheheh graty jeszcze raz

  • wow widać konto nie ma chęci do gry hahahhahaah ...gratulacje brasiliano

  • dzieci we mgle czasami się zdarzają, miałem coś podobnego nawet szticket myślał, że się pushuję no co graty defa jak będziesz odsyłał odlicz sobie za straty i benzynkę bo tak każą ci oddać wszystko.