Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-63 z 63.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Liga typerów - dyskusje

    chelmek - - Piłka Nożna

    Post

    Nie powiem nic nowego jak stwierdze , ze inaczej obstawia sie dla zabawy a inaczej za realne pieniądze Czasami warto jest coś odpuścić , nie ryzykować zbyt duzo itp. Skoro jednak gramy dla zabawy to i typy będą ryzykowne ...

  • Liga typerów - dyskusje

    chelmek - - Piłka Nożna

    Post

    Mozna zacząć się z Wami bawić czy już komplet ludzi ?:))) Rozumie , ze każdy dodatkowy uczestnik to więcej podliczania no ale ... Może będzie warto Mobilizacja wskoczenia do czołówki duża

  • Początkowo pomysł uważałem za beznadziejny , ale coraz to wiekszego przekonania nabieram czytając Wasze wpisy , ze team trafił w dziesiątkę. Wcześniej nikt praktycznie (nie wiem czy było to 2 % ludzi na ogame) nie interesował się S&D ... gdy wprowadzili nagrode dla tych co próbowali w pewnym sensie rozruszac uni to wielkie mi hallo. Ktoś pisał , że nie ma czasami nawet 10 osob aby zacząc... dlaczego on ma byc poszkodowany ? Chce rozruszac uni a nie może przez glupia zasade ... Nikogo wczesniej t…