Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 178.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • No i wjechal mu dtkami. Nie dośc ze mielone zrobil to jeszcze sure wyciagnal. Brawo Ty . Piekny wlot i zysk.

  • Stek dedykowany dla mojego brata Najghta. Wracaj tu Dnia 08-07-2019 19:54:13 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Hefi [SKB] ________________________________________________ Mały transporter 578 Ciężki myśliwiec 10 Krążownik 150 Okręt wojenny 105 Lekki myśliwiec 289 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Quatermain [LHiP] ________________________________________________ Mały transporter 19 Duży transporter 22 Lekki myśliwiec 664 Ciężki myśliwiec 8 Krążow…

  • Piekna obrona. Agresor za pewny siebie. Takie stadko owiec na zlom. Miodzio.

  • Pozdrawiam ziomali z poprzednich uni. Szczególnie Nighta i Rainbow Dush Obrońca zawinął około 200 k sury. nic to stratny nie jestem. Dnia 05-07-2019 19:43:49 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Hefi [SKB] ________________________________________________ Mały transporter 208 Lekki myśliwiec 10 Krążownik 111 Okręt wojenny 5 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca ChaYim [GIT] ________________________________________________ Mały transporter 26 Duży transpo…

  • Podstaweczka Dnia 04-07-2019 09:35:39 następujące floty spotkały się w walce: Agresor bad manners ________________________________________________ Mały transporter 26 Lekki myśliwiec 61 Krążownik 60 _________________________________________ Obrońca Misica ________________________________________________ Lekki myśliwiec 24 Satelita słoneczny 29 Lekkie działo laserowe 42 _________________________________________ Obrońca Hefi [SKB] ________________________________________________ Mały transporter 5…

  • Dnia 04-07-2019 07:09:08 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Hefi [SKB] ________________________________________________ Krążownik 64 _________________________________________ Obrońca Sovereign Eos [F-N] ________________________________________________ Mały transporter 20 Duży transporter 2 Lekki myśliwiec 31 Ciężki myśliwiec 3 Krążownik 10 Recykler 3 Sonda szpiegowska 9 Wyrzutnia rakiet 158 Lekkie działo laserowe 9 Mała powłoka ochronna 1 _________________________________________ P…

  • Po wczorajszej pechowej - zakrapianej nocy dzis nastapil przelom. Pozdro dla soja.ST nr 4 Dnia 04-07-2019 05:48:43 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Hefi [SKB] ________________________________________________ Mały transporter 50 Krążownik 61 _________________________________________ Obrońca Biadama [SaintS] ________________________________________________ Mały transporter 13 Duży transporter 2 Lekki myśliwiec 23 Krążownik 16 Recykler 9 Sonda szpiegowska 3 Satelita słoneczny 10 Wyrz…

  • Szkoda najta chociaz zlomnal go obecny sojusznik. Graty wlotu. Najt nie łam sie ja wczoraj po 2 butelkach wina polecialem 64 krazkami na bunkier. Jak sie obudzilem na baze wrocilo mi juz tylko 24 krazki. Piloci chyba byli nawaleni. No przeciez to nie moja wina. Jedziemy dalej tyle ze juz dzis wina brak. hahahaha

  • Graciochy sojuszniku. Piekna mielona.

  • Pozdro dla obroncy. zalogowal mi o 2 w nocy ale rano chyba juz padł. Życie Dnia 02-07-2019 07:08:54 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Hefi [SKB] ________________________________________________ Mały transporter 15 Duży transporter 17 Krążownik 45 Sonda szpiegowska 4 _________________________________________ Obrońca Ufo [MANOWAR] ________________________________________________ Mały transporter 35 Lekki myśliwiec 84 Sonda szpiegowska 10 Wyrzutnia rakiet 55 Lekkie działo laserowe 73 …

  • Dnia 02-07-2019 04:42:26 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Hefi [SKB] ________________________________________________ Krążownik 27 _________________________________________ Obrońca PiotrekPe [Cebula] ________________________________________________ Mały transporter 7 Duży transporter 4 Lekki myśliwiec 18 Ciężki myśliwiec 3 Krążownik 1 Recykler 2 Sonda szpiegowska 10 Satelita słoneczny 14 Wyrzutnia rakiet 51 Lekkie działo laserowe 30 Mała powłoka ochronna 1 _______________________…

  • Pozdro dla Najghta. - wracaj do nas! Dnia 02-07-2019 03:23:04 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Hefi [SKB] ________________________________________________ Mały transporter 28 Krążownik 47 _________________________________________ Obrońca Vaider [LHiP] ________________________________________________ Mały transporter 22 Duży transporter 3 Lekki myśliwiec 12 Ciężki myśliwiec 4 Krążownik 11 Sonda szpiegowska 9 Wyrzutnia rakiet 1 Lekkie działo laserowe 50 _____________________________…

  • Brawo ziomale. Piekny wlot i mega zysk . Topcie dalej.a ja sobie juz odpoczywam po tym jak mnie - Hey ho lets go- z konta oczyścił - ukradł i spuszował sie. Nikomu juz tu na slowo nie uwierze. zezłomujcie tez jego bo tylko wały umie krecic nic wiecej.

  • Szo Najcik. Trudno raz na wozie raz pod wozem . Mnie tu tez Turecka spakowała jak kimnalem razem z młodym . Fajnie ze czesc odzyskałeś. Gramy dalej.

  • Brawo pany. Teraz 2 X sie zastanowie zanim znowu zapuszcze sie w wasze gniazdko. JAK WIDAC CALO SIE NIE WYCHODZI.

  • Zaraz pewnie pojawi sie fala haiterow ze konto kupiłem czy cos. Trudno. Uczciwie trafiony i nawet nie pogratulował. Po zalogowaniu od razu na niebiesko i game ower. Pozdro dla soja buddy i oczywiście Nalewki babuni. Dnia 11-01-2019 17:50:59 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Hefi [G_Z] ________________________________________________ Mały transporter 2.000 Ciężki myśliwiec 171 Krążownik 300 Okręt wojenny 885 Pancernik 100 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________…

  • Graty Najt. Brawo za ładny wlocik. Top na pancki.

  • Pieknie Najt. Ladny wlocik. Tylko tak dalej. Czekamy na top 1

  • Wystawiam za serdecznego kolegę krzykacza. My grube ziutki lubimy sie podrzeć. Dziś kolega tak się wydarł że aż flota spadła - zresztą sami popatrzcie. Graciochy Najcik - top i niszcz następnych! Dnia 04-01-2019 04:02:26 następujące floty spotkały się w walce: Agresor oddam1234 [G_Z] ________________________________________________ Mały transporter 1.495 Lekki myśliwiec 4.034 Ciężki myśliwiec 2 Krążownik 424 Okręt wojenny 319 Pancernik 106 _________________________________________ Obrońca Asgard…

  • Pozdro dla Grubych Ziutków - szczególnie 2 nowych graczy w soju. Obrońcy SZO. Stacja jest dobrym rozwiązaniem, ale trzeba ją jeszcze odebrać. Obrońcy Dnia 02-01-2019 06:18:19 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Mongolska Tabletka [G_Z] ________________________________________________ Mały transporter 900 Lekki myśliwiec 3.100 Ciężki myśliwiec 80 Krążownik 143 Okręt wojenny 554 Pancernik 86 _________________________________________ Obrońca FenixZero [RiO] _____________________________…