Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-46 z 46.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Nowe barwy.więc na przywitanie kolejny farming. Dnia 21-08-2018 05:47:11 następujące floty spotkały się w walce: Agresor CisneBEZanty [KwB] ________________________________________________ Krążownik 73 _________________________________________ Obrońca StrongMace ________________________________________________ Mały transporter 17 Duży transporter 4 Lekki myśliwiec 15 Ciężki myśliwiec 6 Krążownik 10 Recykler 2 Sonda szpiegowska 8 Satelita słoneczny 4 Wyrzutnia rakiet 25 Lekkie działo laserowe 10 …

  • STek jak każdy inny... Wcześniej nie wstawiałem,bo to początek uni i nie ma czym się zbytnio podniecać,a % teraz nie robią wrażenia. Grę traktuje na pełnym luzie,więc jak dla mnie to dobry farming. Opuściłem MMA i wbiłem do ELITE,myśląc że bedzie dobra ekipa na wspólne loty i frajde z gry,ale niestety nie pasuje tam:( Nakazy,zasady,jednak ogame zmieniło nie tylko gre ale i ludzi:( Wstawiam ot tak i reklamuję gre na pełnym luzie bez spiny o anty,bo sam ją mam 11,5k darmowej :)hehe Tym co kupują ,…

  • Gratki,tym razem złom pozbierałeś? Jak tak rozdajesz moony,to zapraszam do mnie,oddam flote na STeka,ale recki podniose:P Przetapiaj i baw się dobrze,wtedy każdy bedzie zadowolony.

  • i takie akcje są w cenie,sam nie dam rady... jestem w dobrym soju i od czego mam towarzyszy ... dobra akcja,zysk jest,satysfakcja ,a to najważniejsze ! Cisnijcie dalej chłopaki,bo fajna z was ekipa i licze na doborową rywalizacją z pozostałymi. Pozdro dla śledziowatego i reszty niewyspanych:) Przetapiajcie,a obrońcy SZO,bo to dopiero przedbiegi.

  • Ja nie śpie 2 dni i cisne ostro jak tylko można i mimo to to ilość KR agresora uświadamia mnie w tym,że bez anty to jestem cienki bolo,no ale cóż,sam atak dobry,a i zbiórka na SZO też pierwsza klasa:) TO nie stare czasy ponad 10 lat temu,wtedy na STeki czekało sie 2-3 dni po nieprzespanych nocach,a tu jest jak jest. Weszła ANTY w 21 wiek,więc każdy gra jak chce,więc żale typu ,antyrecki mają się tak samo jak speedantyflota. Graty natarcia ,a obrońcy szybkiego SZo,a wam obydwu możliwości wzięcia …

  • widać starzy wyjadacze rozpoczynają wpisowe pozdrawiami dalszych sukcesów życzę ELITE i znajomym sezon otwarty,przetopu i czekam na lepsze STeki