Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 46.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • takie % to i ja lubię,mają moc i dla obrońcy pewnie w głowie się zakręciło :)hehe przetapiajcie,bo zysk milutki i graty ,bo pociskacie ładnie,ale to dobrze,cos się dzieje na uni,oby za szybko nie uschło... Motto: Po takiej libacji i procencie,to i radość z kaca:)hehe

  • flota złapana na zawróconej stacji(obecny rekord tego uni) Hefi [MNS] & Pan_Tik_Tak [MNS] & N0 F34R [MNS] & Vice Echo & Heisenberg [MNS] vs. Cesarz [ZnP] ~ 232.92% zawrocone stacjonuj new top 1 acs !

  • Witam wszystkich,a że jakoś mało chce mi się grać i latać to wstawiam jakiś tam farming na miare STeka. Pozdrawiam znajomych,sojuszników i każdego kto tego sobie życzy. MIłej zabawy: Dnia 07-09-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor CisneBEZanty [KwB] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 1.674 Krążownik 789 Okręt wojenny 65 Pancernik 38 _________________________________________ Obrońca EternalGaming ______________________________________________…

  • Cytat od Astaroth: „a historia powinna byc taka - gra na nowym unii, jara się stekami na 1-2% po czym szybko historia zmierza do finału, którym jest standardowy złom i to nie ona, a on co unii to to samo, że Ci się jeszcze chce grać od złoma do złoma princess ” Powiedział mistrz co złoma nie wychaczył ,alew porównaniu co do niektórych mimo iż ja z ręki ACS IAmPrincess oberwałem złoma,to szacun na odbudowe.

  • Agresor przetopi,ale czym dalej tym nic się nie wskóra w pojedynkę. Zostanie tu nas po kilku miechach garstka grajacych,reszta statysci... W sumie po powrocie, po 2 tygodnich odczułem ,że nic mnie tu nie trzyma i czy jest sens klikać? Hmmm,zerkam nałogowo,a poklikam jedynie dla zajefajnych ludzi co nadal się tu bawią. Motto: Czy gra jest warta świeczki? Dla każdego z nas liczy ona dni i noce,ale to już było i nie wróci więcej... M

  • Był Omka i po Omce,ciekawe gdzie i z czyjej ręki padł. Obrońcy SZO i gry dalej,a agresorowi odpoczynku na urlopie i kolejnego polotu na nowym uni. Motto: Bądz zdrów,bo tak szybko odchodzą jedno-strzałowcy.

  • 2 tygodnie mozolnej pracy poszło w recki,no tak bywa jak ,,pan sen,, dopadnie szkoda sojusznika,ale wszystko do odrobienia i liczy się dobra zabawa agresorowi graty,bo obłowił się do syta. Motto; Procent niczym mocny bimber,ale wisienką na torcie będzie szybka odbudowa i rewanż :)

  • Gratki,a ja na niego polowałem,ubiegliście mnie,ale na pocieszenie do dofarmiłem i jeszcze dobiłem. Przetapiajcie a obrońcy lizaka,za gaszenie światła.

  • Nic dodać nic ująć,tylko powiem tyle: Trafiłeś jak w totolotka,a jeszcze złom zebrany na dwie tury to jak totek z plusem Lamki dawały osłone,ale co z tego ... Dwa ciosy i nokaut bez liczenia. Przetapiaj w grawitony ,bo z takim rozmachem to już czas na gaszenie uśmiechu(moona). A przy używaniu anabolików to kto wie czy już GS się nie wykluł Motto; Słoń rozdeptał mrówkę dwa razy.

  • Takie soczyste kotleciki to ja uwielbiam Przetapiajcie na nowe latajki,bo macie sporo złomu. Szkoda obrońcy,bo kolejnego mniej na tym uni:( Motto: Dwóch co gaszą chęci do gry,oby nie do życia. Jeden strzał i złoty GOOL ! Mecz oddany walkowerem.

  • pomysł fajny,na pewno będe tu zaglądał,może coś ode mnie: 1 zniszczony moon Największa obrona solo Największa obrona ACS Flota złapana z PZ(rekord) Flota złapana na zawróconej stacji(rekord)

  • Szkoda wariata,ale latać pod falą Haven-a to troche kamikadze:) Brak SZO,zatem obrońca to jedno-strzałowiec. Haven graty kontry,a i widać sojusz zmieniłeś,chyba nie pasowałeś tam jako ELITA:) Motto: Nie ważne jak zaczynasz,ale ważne kiedy i jak odchodzisz. Brawo Ty,brawo Ja. Mo

  • Jak dla mnie szkoda tylko puszek i braku wypasionego rogala. Reszta to pryszcz i do odrobienia szybko,bo uni młode a eko doskonałe. Graty dla agresorów trafienia zaspanej floty,ale tak bywa. Pokonanemu szczere SZO i głowa do góry,bo z wypowiedzi widać luzackie podejscie do gry. Motto: Czterech na jednego to ,,banda rudego,, Pokonany się tylko ocknie,a wyłapie każdego w pojedynkę ,aż nie spocznie. Taki to już los LWA,na HIENY nie ma obrony ani w nocy ,ani za dnia. Pozdro,agresorom zasłużone graty…

  • Tu wyszło jak wyszło,siłą wyższa i niema co się tłumaczyć czy zamartwiać. Gratulacje się należą i przetapiajcie co zebraliście,bo i mi troche zostało na SZO. Jeszcze kiedyś zapewne nasze floty się spotkają,o ile każdy z nas bedzie grał tu wytrwale. Motto; Dostałeś gonga,kul ogoń i zwiewaj,a wrócisz jak wyliżesz rany.Od tego się nie umiera. Pozdrawiam i miłej zabawy.

  • Dziekuje za ciastko ,a tego specjalnie nie pilnowałem. Strata jak dla mnie malutka i szybka do odrobienia. Gratki zysku,a u mnie odbudowa trwa. Motto : Upadłeś,wstawaj,bo droga daleka:)

  • Ładne stado OWiec,ale jak Ty je pasiesz? na antysterydach? Mimo wszystko graty,bo trafiać kogoś to też sztuka. Przetapiaj i nie szpiegujcie mnie,bo wasze podobne nicki mnie rozpraszają:) Dla pokonanego wielkie SZO i głowa do góry,bo szybko nas zbraknie:( odbudowy życze .od czegomasz sojusz... Jak bedzie odbudowa,to pakiet podeśle w gratisie,coby nam uni nie wymarło.

  • Ukati rozkręcaj się i wal solo,wiem na coCię stać... Zyski czy farmingi dobre,ale najważniejsze jest zgranie a MNS je ma na bank:P Teraz czekam na wasze wykonanie ACS powyżej 10%,,bo inaczej nie gracie VAbank. Pozdro i przetapiajcie w zabawki ,cobyście byli ty częściej,

  • Cytat od Dawid: „Cytat od CisneBEZanty: „Gratuszki,moje gapiostwo mnie zezłomowało;) Motto po wpadce: Nie ma co płakać nad rozlanym mleczkiem,skoro popija się browara:) Pozdrawiam i przetopu,bo surka pod dom cieszy ” Powinieneś napisać tak jak ktoś całkiem nie dawno pod Swoim ST (7,09%) Cytat od Ha...n: „Wrócę po swoje. ” ” O tak,wróce po mój PZ,o ile obrończyni nie pokona mnie po raz 2:) Tym razem dopilnuje farmingu,a co bedzie to bedzie....zagra anty lub doświadczenie:) Ale na razie daje na lu…

  • Gratuszki,moje gapiostwo mnie zezłomowało;) Motto po wpadce: Nie ma co płakać nad rozlanym mleczkiem,skoro popija się browara:) Pozdrawiam i przetopu,bo surka pod dom cieszy :P

  • Kolejny farming za dnia i teraz przerwa,bo szkoda klawiatury na klikanie:) Wstawie cosik powyzej 10%.Pozdrawiam i bawimy się dalej. Dnia 21-08-2018 18:00:29 następujące floty spotkały się w walce: Agresor CisneBEZanty [KwB] ________________________________________________ Krążownik 45 _________________________________________ Obrońca Mogul89 [MLP] ________________________________________________ Mały transporter 13 Duży transporter 1 Lekki myśliwiec 17 Ciężki myśliwiec 6 Krążownik 4 Recykler 1 S…