Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 138.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Miło popatrzeć na wspólne akcje Przetapiać to co jest, na odrabianie strat przyjdzie jeszcze pora. Grats !

  • Pozdrawiam sojusz, skanujących tej nocy oraz dziękuję za pogadanki i mały prezent - już przerobiony na mtki - trzeba czymś surkę rozesłać na eko Dnia 17-10-2020 01:43:22 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Mario [DEMENTOR] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 16.739 Ciężki myśliwiec 1.730 Krążownik 5.430 Mały transporter 11.000 Okręt wojenny 3.295 Pancernik 1.357 _________________________________________ Obrońca MaGiK [TEREFERE] ___________________________…

  • No i proszę, zdążyłem tylko wspomnieć o podniesionej poprzeczce i kolejny tysiak po Naszej stronie. Poza tym, to ładnie tam przytulileś...

  • Poprzeczka podniesiona dla sojuszu, więc trzeba będzie się bardziej postarać...tylko kiedy odespać Ciśnij, nie zwalniaj !

  • Dziś przypomniałem sobie jak długo potrafią lecieć recki. Co najważniejsze, doleciały i zebrały. Obrońca spał dłuugooo. Pozdro sojusz ! Dnia 06-10-2020 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Mario [DEMENTOR] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 6.058 Ciężki myśliwiec 807 Krążownik 1.820 Okręt wojenny 454 Pancernik 162 _________________________________________ Obrońca Lord Io [KILLJOYS] ________________________________________________ Mały transporter 2.154 Du…

  • Aaaa takie interesiki ST za ST, ciśniemy dalej, graty !

  • Pozdro sojusz ! Dnia 05-10-2020 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Mario [DEMENTOR] ________________________________________________ Bombowiec 1 Ciężki myśliwiec 1.000 Duży transporter 1.000 Krążownik 1.500 Okręt wojenny 453 Pancernik 257 _________________________________________ Obrońca LAM [LHiP] ________________________________________________ Mały transporter 1.072 Duży transporter 2.184 Lekki myśliwiec 1.568 Ciężki myśliwiec 834 Krążownik 246 Okręt wojenny 25 Statek kolonizacyj…

  • Na Sombrero to samo. Wstalem zeby dofarm puscic i juz sobie puscilem

  • Tutaj bez 60 recków było zebrane. Dnia 01-10-2020 06:20:39 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Mario [DEMENTOR] ________________________________________________ Bombowiec 1 Lekki myśliwiec 3.555 Ciężki myśliwiec 316 Okręt wojenny 100 Mały transporter 1.000 _________________________________________ Obrońca bobek [NoweUni] ________________________________________________ Mały transporter 857 Duży transporter 396 Lekki myśliwiec 587 Ciężki myśliwiec 129 Krążownik 86 Okręt wojenny 20 Rec…

  • Prawie cały złom u obrońcy, ale coś tam zawsze do przodu. Pozdro sojusz ! Dnia 02-10-2020 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Mario [DEMENTOR] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 3.466 Ciężki myśliwiec 691 Krążownik 257 Okręt wojenny 281 Pancernik 119 Mały transporter 1.433 Pathfinder 400 _________________________________________ Obrońca Robikon [LSBS] ________________________________________________ Mały transporter 2.406 Duży transporter 620 Krążownik 2…

  • Szkoda, że się nie przebiłeś, ale kto to wiedział... Jedziemy dalej !

  • Cytat od cokolwiek: „Było to już gdzie pisane. Tak jak możesz ustawić pełzacze na 0%, 10%, 20%, 30%, 40%, 50%, 60%, 70%, 80%, 90% i 100% - to teraz dostaniesz dodatkowo 110%, 1209%, 130%, 140%, 150%. Czyli pełzacze te same, pracują na amfie i robią więcej normy. A że amfa droga, to płacisz więcej energii (każdy próg - 20%, zamiast 10%) Czyli ustawiasz 150% wydajności, ale energii dwa razy więcej potrzeba, niż przy ustawieniu 100% wydajności. ” Tylko najpierw musisz zdobyc dojscie do dealera, tj.…

  • Baty, baty i jeszcze raz baty. Takie na gole dupsko zony wypowiadajacej wojne jak jeszcze Motaba byl w soju bu hahaha. Gdzie te terefere kuku ja sie pytam haha

  • Ach to były czasy

    mario500v - - DiD Rosalind

    Post

    Tez pamietam wlasnie tequile z prestige, w pamiec tez zapadl mi loci Czekam nadal na nowe U, jak ktos ze starych czasow ma chec pograc to bardzo chetnie. Teraz to uklady, ukladziki, nie wiesz kto i z kim. Dziwne rzeczy sie dzieja. Sprzedawanie aktywek, po 3 konta w roznych sojuszach i takie tam smaczki rozne. Wiec powtorze, czekam na nowa Unie, chetnie spedze choc troche czasu z ludzmi ze starych Uni. Jak sa chetni to mozna sie zgadac na forum, jak nie to zagram solo, okazd sie jak dlugo

  • Ach to były czasy

    mario500v - - DiD Rosalind

    Post

    Gdyby nie kara to chetnie bym dolaczyl do starej gwardii. Na Siriusie bylem w FenikS, z Pluszowym na czele. Tam szlifowalem umiejetnosci. 3 lata grania, ludzie z calego swiata byli hehe (kilku za granica pracowalo), dzieciaki sie rodzily, zwiazki malzenskie, zloty(teraz to by sie chyba pozabijali na zlocie zamiast napic :P). Moje najlepsze czasy na ogame Pozdro !

  • Ach to były czasy

    mario500v - - DiD Rosalind

    Post

    Mnie juz zbanowali, ale nie o tym. Te czasy...na Suriusie, sojusz Prestige, tez grales ?

  • Sledze te poczynania i przepychanki od dluzszego czasu. Ja pierdziele Ergon, ale im dupy skopales. Jeden chlop, rozjechal caly sojusz. Choc niektorzy twierdza, ze zezlomowali sie sami hehe - autodestrukcja

  • Kilka tych ST już było na tym Uni, ale jakoś nie było chęci wstawiać. Nieodebrany fs. Obrońca zalogował kilkanaście minut po złomie, widziałem na fali zebrane 60 recków,więc żadna strata, a trochę podebranego złomu już tutaj miałem Dnia 31-08-2020 następujące floty spotkały się w walce: Agresor pali ________________________________________________ Lekki myśliwiec 129.887 Krążownik 9.730 Okręt wojenny 2.859 Pancernik 3.181 Ciężki myśliwiec 8.717 _________________________________________ Obrońca M…

  • Jakże cieszy mnie to ST Graty walnięcia tego kłamcy !

  • Cytat od DudaKolno: „Szkoda Misia ale co poradzić. Zamulił system i zapomniał chyba o załączeniu urlopu co wykorzystałeś. Brawo kolejny raz za wyczucie sytuacji. Tobie Pawle składam gratulacje, a Misio niech się szybciutko odbudowuje w wolnym czasie ” Cytat od Avicularia: „jaki system, jaki zamulił, jaki urlop? hahahahhaha co to za pierdy lecą... Paweł wbił się w moment i tyle, chwała mu za to i graty za wyczucie. Top 1 Solo Kalyke, bo zamulił system..... padłem i pozdrawiam z podłogi xd ” Jeszc…