Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Skróćmy tą ankietę, dwa tygodnie to naprawdę max, a tydzień moim skromnym zdaniem wystarczy, zwłaszcza że to zabawa dla bywalców forum.

  • Cytat od Nonick: „Zabawne, że najwięcej bólu tyłka o "puste" punkty mają ludzie twierdzący, że te punkty nie mają znaczenia. To mają znaczenie czy nie w końcu? ” Mają i nie mają Bo z jednej strony możesz mieć 100 kkk punktów i być farmiony przez osobę mającą 100 kk punktów, z drugiej ta osoba może Cię farmić rok i nie przegonić

  • Ciekawa inicjatywa Myślę, że generalnie wszystko ważniejsze zostało powyżej wymienione. Czekam na ankietę

  • Cytat od I am back: „Jesli sie okaze, ze event nie wroci to sila sprawcza konta zyska na znaczeniu. ” A tymczasem małym nakładem środków zrobił duży skok w punktach, generalnie zrobił to najlepiej jak się dało. Nie sądzę, żeby podbijał dok samodzielnie teraz, byłoby to zbyt kosztowne. Siła sprawcza to narzędzie do zdobywania punktów. Jeśli dla kogoś punkty same w sobie są celem, to zdobycie ich dużej ilości małym nakładem środków może jak najbardziej uzasadnić chwilowy przestój w rozwoju siły sp…

  • Cytat od I am back: „Ogarnij wiec calosc bez eventu, gdzie mozesz sobie w nagrode dok odebrac jak widac, dok i sam event znikl i juz Ci tego brakuje. A wiec parcie na szklo wychodzi. Wpakowales sure w dok i zaczales chyba dostrzegac, ze nie bylo to do konca oplacalne skoro piszesz posty na forum, w ktorych pytasz czy bedzie jeszcze ten event, dzieki ktoremu i przez ktorego poszedles w dok. ” Tylko... dlaczego piszesz mu jak ma grać? Gra na punkty i nie interesuje go siła sprawcza konta. Zefira t…

  • Cytat od I am back: „Ja bym stawial na szpiegowska. Bo byla tylko raz. Ale i tak, komu to w ogole potrzebne. Tak samo jak i ten dok. Ani to eko nie podbija, ani floty nie boostuje a zwyczajnie dali tylko po to by przetasowac (jak ktos juz to ladnie nazwal) swiatowe top przed tym, co ma sie dziac w wyniku skakania po uniwersach z cmentarza. Jedno z drugim sie wiaze i nie ma moim zdaniem nic absolutnie, zadnego przypadku. Nie dzieje sie nic bez przyczyny jak to sie mowi. ” Nie sądzę, żeby GF zdawa…

  • Cytat od Ardnas: „Przecież zaczynanie na nowym UNI to jest dla tych co dostali massowego złoma na wcześniejszym UNI i włączyli urlop. Ja tam nie wiem, po 10 latach wróciłem do gry, na Aquariusa i tam mnie trzyma na razie od kwietnia i nie śni mi się zmieniać serwera. To trochę jak zboczenie jakieś musi być, co nowe UNI to nowe konto, tylko po co? By w wyścigu przez te 2-3 miechy być w topce, ewentualnie nie? Ogame to gra na lata moim zdaniem, dla cierpliwych... ” Niekoniecznie, niektórzy lubią e…

  • To uni się dla nikogo nie nadaje. Bez PZ z obrony byłoby to uni dla bunkrowników ewentualnie, względnie bez ACS. W ten sposób flociarz się znudzi, górnik nie wejdzie, bunkrownik też nie...

  • Cytat od Robert21: „Patrząc na to obiektynie to lepiej zacząć na np. 68 jak ktoś lubi flota 1X niż od nowego uniwersum. Pewnie już nie będzie nigdy w top - wiadomo.. bo tam latami ludzie dbają o konta i je rozwijają ale szybko można mieć radość z gry. Idlaki mają sporo surowców bo kopalnie w miarę rozbudowane a po wybudowaniu cięższej floty też ładne zyski można robić. Jak ktoś ma czas na grę to chyba większy fan przyniesie coś takiego niż klepanie od początku.. no chyba, że ktoś chce być w topc…

  • Cytat od Apofis: „Powinni połączyć w fuzji wszystkie uni prędkość flot x1 razem. Powiększyć prędkość badań do x16 i eko x8. ” Jeszcze nie. x1 jest w tym momencie 7 chyba takich do łączenia (przyjmuję, że ostatnim łączonym będzie Pasiphae): 68, Nekkar, Taurus, Xanthus, Zibal, Cosmos i Kalyke. Cztery pierwsze to uniwersa pofuzyjne, gdzie jest odpowiednio ok. 4 k kont, ok. 4k kont, ok. 4,6 k kont i ok. 2,4 k kont + 3 przedfuzyjne pewnie po ok. 1k, wyjdzie ok. 18 k kont. Albo czekamy na cmentarz i o…

  • @Art a nie ruszy się coś szybciej z tym cmentarzyskiem?

  • O jakim państwie mowa?

    buleon - - Nauka

    Post

    @Sobieski Pudło, dodam, że w ocean też nie trafiłeś W Somalii żyje niecały 1 % chrześcijan, nie 20 %. Somalia graniczy z trzema państwami, nie z dwoma. @Mati Dobrze, dobrze. Twoja kolej

  • Rekordy Uniwersum Xanthus

    buleon - - DiD Xanthus

    Post

    1) Budynki Planeta: Magazyn metalu: <22> Magazyn kryształu: <22> Zbiornik deuteru: <21> 2) Budynki sumarycznie: Planeta: Elektrownia fuzyjna: <315> Magazyn metalu: <244> Magazyn kryształu: <229> Zbiornik deuteru: <210> Stocznia: <212> Laboratorium badawcze: <261> Silos rakietowy: <142> Fabryka nanitów: <111> Dok kosmiczny: <107> 3) Systemy obronne sumarycznie: Planeta: Wyrzutnia Rakiet: <16.108.665> Lekkie Działo Laserowe: <11.595.552>

  • Geograficzny!

    buleon - - Nauka

    Post

    Czyli innymi słowy oddaję

  • O jakim państwie mowa?

    buleon - - Nauka

    Post

    Państwo leżące nad oceanem, graniczy z dwoma państwami, niemal dokładnie 20 % ludności to chrześcijanie. W XX wieku uzyskało niepodległość, w XXI wieku dwóch prezydentów kraju zmarło w czasie trwania kadencji, przy czym jednemu krajanie w śmierci mocno dopomogli.

  • Historyczny

    buleon - - Nauka

    Post

    Pozostańmy przy przydomkach. Dwóch cesarzy rzymskich nosiło przydomek od ubrań, jeden od obuwia, drugi od okrycia wierzchniego. Którzy i dlaczego?

  • Znani i lubiani ludzie

    buleon - - Nauka

    Post

    Podpowiem, Brytyjczyk. Żeby było śmieszniej, jego teść, który pracował tam, gdzie uczył się zięć, uczył się tam, gdzie pracował zięć. Oczywiście chodzi o Oxford i Cambridge.

  • Cytat od powyginany drucik: „Nigdzie nie neguję że nie jest elementem gry. ” W takim razie zmień temat na "Rekordy OGame.pl nie uwzględniające niektórych elementów gry." Cytat od powyginany drucik: „Serio? Kurde nie domyśliłabym się, dobrze że napisałeś! ” Wiem, dlatego napisałem. Jeśli komuś sklonuje flotę kilka razy, wpisze się z rekordem i dostanie bana, to jak zareagujesz?: 1. Zrobisz mu osobną tabelkę 2. Odrzucisz zgłoszenie 3. Przyjmiesz zgłoszenie Cytat od powyginany drucik: „Od zawsze re…

  • Zgadzam się z ale ciosem, z kilku powodów: 1. Eventy są elementem gry, zaaprobowanym przez GameForge. To nie jest rekord z bugu, a całkiem sporo rekordów w bazie i poza nią może pochodzić pośrednio z bugu, czego już nie wyłapiesz tabelką. To jest po prostu sposób na uzyskanie jakiegoś poziomu budynku. 2. Nie jesteś w stanie udowodnić komuś, że zrobił dany poziom czegoś tam z eventu. Możesz mieć tylko podejrzenia (w końcu nie musiał brać udziału w evencie, odebrać nagrody itd.). 3. O ile wpis w b…

  • Volans, propozycje parametrów: - ekonomia x3 x4 x5 - flota x1 x2 x3 - 30 % PZ bez wyboru ... Moim zdaniem skrajnie dziwne. Nie wiem, co GF czy też Art chcieli tym osiągnąć. O ile każda prędkość floty ma swoich zwolenników i dzięki niej rozgrywka jest zróżnicowana, o tyle max. ekonomii na poziomie x5, gdzie standardem jest x7 oraz minimalny PZ sprawia, że Volans będzie się rozwijał w ślimaczym tempie. Jasne, można dołożyć grosza i kupić punkty, ale... można na każdym uni, nie tylko nowym A na tym…