Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 381-391 z 391.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Boisko boiskiem, kiks kiksem, ale zastanawia mnie jedno, po co on chciał to wykopywać z pierwszej piłki. Nie był atakowany, mógł swobodnie przyjąć, rozejrzeć się, dokładnie podać, a tutaj chłopak chciał się popisać i nie trafia w piłkę, lol. Zresztą w meczu miał kilka kopnięć, które mu nie wyszły więc mógł się wstrzymywać z takim kopaniem. No a tak już na koniec to i tak wyjdzie na to, że to nie wina piłkarzy tylko trener zawinił przy tych trzech bramkach. Na całe szczęście można jeszcze kibicow…

  • Mnie się mecz osobiście bardzo podobał. Dawno się tak nie uśmiałem a jak wiadomo śmiech to zdrowie, zatem nasza reprezentacja powinna nam częściej serwować takie przedstawienia, może wtedy społeczeństwo będzie bardziej uśmiechnięte i mniej nerwowe:D Ale jedno mnie dziwi, że jeszcze tomaszewski się nei wypowiedział.

  • Uni 5: 1.779 kont Na 1430 miejscu pierwsze konto z 1 punktem

  • Uni 5: Obecnie graczy --> 1852 Od miejsca 1475 zaczynają się konta z co najmniej 1 punktem No i tak cały czas się waha ta liczba, raz ostro w dół, raz ostro w górę. Jak poziom graczy spadł poniżej 1800 to w jeden dzień nastąpiła szybka reakcja i ilość kont szybko poszybowała w górę, zatem jakiś dobry duszek czuwa nad tym uni, hehe

  • Konta na Uni 5 znikają coraz szybciej, jakieś 50 dziennie. Obecnie jest tych kont aż 1.869. Pierwszy gracz z jednym punktem jest już na miejscu 1440. Dobre, dobre.

  • Cytat: „robo vader napisał(a) ...granie w ta gre straciło sens ! w krotkim czasie nic osiagnac nie mozna a na dłuzsza mete sie nie oplaca ze wzgledu na otwieranie wciaz nowych i nowych Uniwerkow i drastyczny spadek graczy na pozostałych !! Juz nie wspomne o tych najstarszych ale na tych nowszych tez !!” Wiesz, zależy kto jak chce grać. Jak ma się czas żeby siedzieć przed monitorem 24h/dobę to, niech sobie wybierają nowe uniwersa. Jeśli chcesz sobie tylko pograć dla przyjemności, być górnikiem i …

  • Uni 5: Jak na razie dzielnie walczy żeby nie spaść poniżej 2k kont. Nie zmienia to jednak faktu, że liczba kont stale się zmniejsza z chwilowymi śladowymi przyrostami. Obecnie kont jest -->2.094 Kont na miejscu 1443 jest ostatnim posiadaczek 1 punkta, dalej same 0-a Konto na miejscu 1000 posiada punktów -->2.297 Ale grunt to pozytywne nastawienie;)

  • Uni 5: Obecnie jest na uniwersum kont --> 2.360 Top 100 zaczyna się od punktów --> 4,2 KK Gracz na miejscu 1000 posiada punktów --> 2406 Gracz na miejscu 1441 posiada punktów --> 1

  • Uni 5: Miejsce xxx z 2.527 1 punkt posiada konto na 1456 miejscu. Czad. Kilka tygodni i ponad 200 kont mniej.

  • Art

    Vasco - - Członkowie Teamu

    Post

    a masz czasem takie chwile w pracy na ogame, że mówisz sobie "pieprze to wszystko" i masz ochotę rzucić wszystko w diabły???

  • Art

    Vasco - - Członkowie Teamu

    Post

    ja mam takie pytanko, mianowicie kiedyś byłeś zwykłym szarym graczem ogame, potem sukcesywnie awansowałeś w hierarchi całej, że to tak nazwę instytucji, przez ten cały okres poznawałeś ludzi, którzy tak samo jak ty grali od początku pl ogame zostali GO, czy też SGO ale nadal grają no i oczywiście w jakiś sposób jesteście zaprzyjaźnieni no i czy zachował się w tobie taki 100%-y obiektywizm, tak że potrafisz zrozumieć rozterki i problemy zwykłego szarego gracza który dopiero zaczyna grać. bo wiado…