Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 95.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • O jakim państwie mowa?

    Musician - - Nauka

    Post

    No strzeliłbym, że Mikronezja

  • Filmowa Foto-Zagadka

    Musician - - Muzyka i Film

    Post

    Wschodnie Obietnice.

  • Biologiczny

    Musician - - Nauka

    Post

    Nie umiem zadawać trudnych pytań z biologii

  • Biologiczny

    Musician - - Nauka

    Post

    Jaka jest największa i najmniejsza kość w ciele człowieka?:>

  • Biologiczny

    Musician - - Nauka

    Post

    Słaby z biologii jestem, ale bez kozery powiem, że osiem

  • Ulubiony instrument? Wykonawca w Polsce/na świecie? Ulubiony zespół? Co sądzisz o Queen'ie? Pozdrawiam...;)

  • Biologiczny

    Musician - - Nauka

    Post

    mały ptak z rodziny tyrankowatych, zamieszkujący Ameryką Północną i Południową. Wróblowych.

  • Biologiczny

    Musician - - Nauka

    Post

    Cytat: „Taulin napisał(a) Cytat: „Musician napisał(a) On wyjechał, więc niech zada ktoś inny...;)” To zadaj ja nie mam weny do biologii do zadawania pytan” Ja tym bardziej, bo nie lubię biologii (więc rzadko tu dobrze odpowiadam...;) ).

  • Biologiczny

    Musician - - Nauka

    Post

    Cytat: „Taulin napisał(a) Ojej alez zadał Daj moze cos innego latwiej znajdywalnego” On wyjechał, więc niech zada ktoś inny...;)

  • Biologiczny

    Musician - - Nauka

    Post

    Ale dałem ciała... (choć występuje również w RPA).

  • Biologiczny

    Musician - - Nauka

    Post

    Powinno być: "Giganteus lateralis" I to Republika południowej Afryki.

  • Biologiczny

    Musician - - Nauka

    Post

    A skąd to wiedziałeś jeśli można wiedzieć?

  • Biologiczny

    Musician - - Nauka

    Post

    Dinozaury?

  • Biologiczny

    Musician - - Nauka

    Post

    Cytat: „dex003 napisał(a) napewno jakaś ryba albo tym podobne KAŁAMARNICA” To miało być zwierze lądowe...

  • Biologiczny

    Musician - - Nauka

    Post

    Kurde nie mam weny na biologię - oddaje.

  • Biologiczny

    Musician - - Nauka

    Post

    Cytat: „Tygrysq napisał(a) Głupie pytanie :|” Ponoć nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi... Ale tutaj sprawdzamy naszą wiedzę, a nie spostrzegawczość tudzież pomysłowość...;)

  • Biologiczny

    Musician - - Nauka

    Post

    Cytat: „Obecnie z obszaru Polski stwierdzono 3156 gatunków motyli.” Jak FM poszuka to jest :P Ale pytanie oddaje, mam małą wenę do biologii...;)

  • Biologiczny

    Musician - - Nauka

    Post

    Cytat: „Zjem Ci Chleb. napisał(a) pytanie: ile gatunkow motyli wystepuje w Polsce ??? jak ktos odpowie to niech poda link do zrodla - sam tego nie wiem a chcialbym sie dowiedziec :P” No to jaki sens zadawać pytanie? Odpowiadam 8475.

  • Biologiczny

    Musician - - Nauka

    Post

    Oj oddaje, nie mam weny dzisiaj a tym bardziej na biologię, a po co zadawać coś banalnego...;)

  • Biologiczny

    Musician - - Nauka

    Post

    Cytat: „Zjem Ci Chleb. napisał(a) bo przekopiujecie odp w 30 sek :XP:” Mówisz - masz: Odcinki Okazaki - krótkie fragmenty nici DNA, dobudowywane przez polimerazę DNA do startera w procesie replikacji DNA podczas syntezy nici opóźnionej. Po usunięciu starterów przez endonukleazy fragmenty Okazaki są zlepiane przez enzym ligazę w jedną całość.