Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od cichah2o: „Tak jak napisałem, od 99,3 kk do 164,4 kk deuteru przewagi ma zbieracz. 99,3 kk gdy na odkrywcy są pełzacze i 164,4 kk gdy ich nie ma. ” Ciekawe jak to policzyłeś skoro ekspy są losowe, raz wpadnie 7kk metalu a raz 100kk, raz wpadnie 5kk kryształu a innym razem 52kk, raz 3kk dexu a innym razem 25kk. Czasami na 11 eksp jest 8-9 z surowcami a czasami 2-3. Żeby takie obliczenia były wiarygodne trzeba by przez rok wszystkie ekspy zapisywać i sprawdzić ile średnio miesięcznie zysk…

  • Cytat od Muniek: „Ponownie - wklepcie 50 sond i macie rozwiązanie swojego wielkiego problemu ogame. ” Problem w tym że nie pomyślałem że chodzi o zakończenie czegokolwiek. Myślałem że musi to być budynek, a nie tak łatwo o budynek który nie weźmie 108k anty.

  • Cytat od Apofis: „Czas musi być dłuższy żeby można było zakończysz. ” Pierdoły wypisujesz, wcześniej robiłem stocznię na moonie która ogólnie się robiła 16 sekund i skróciłem o połowę i zakończyłem za anty, nic nie musiało być dłuższego.

  • Również życzę Wesołych Świąt swiety-mikolaj-z-maska-koronawirusa_337838-31.jpg

  • OKA - Dyskusje

    ackra - - OGame'owy Kalendarz Adwentowy

    Post

    Zasady konkursu OGame'owy Kalendarz Adwentowy Cytat od kasai: „Odpowiedzi udzielamy tylko do momentu ogłoszenia prawidłowej odpowiedzi przez organizatora konkursu. Odpowiedzi innych użytkowników nie będą widoczne do momentu zatwierdzenia ich przez moderatora. ” @john malkowitz007 nie ma w regulaminie godziny podania odpowiedzi przez moderatora. Odpowiadanie na ostatnią chwilę może się tak skończyć, liczy się kolejność postów.

  • Cytat od silver88: „Zalicza zawsze na flocie poniżej połowy czasu produkcji - gdy widnieje "zakończ". ” Na stoczni poprzednio mi zaliczyło dzisiaj nie, a komunikat że nie ma czego zakończyć jest dziwny gdy właśnie stocznia się robi (dodam że screen był zrobiony kilka sekund po wyświetleniu się komunikatu więc komunikat wyświetlił się wcześniej niż 2 sekundy przed zakończeniem budowy), widomo że chodzi o zakończenie a nie skrócenie o połowę czasu.

  • OKA: Dzień 22

    ackra - - Pytania

    Post

    Pancernik - 100 OW - 104 Niszczyciel - 49 Rozpruwacz - 36

  • Zadziałało na skróceniu czasu budowy DT, zaliczyło zadanie, ale powinno zaliczać na czymkolwiek, niepotrzebnie zrobiłem 2 poziomy stoczni i straciłem anty na skracanie.

  • Cytat od Muniek: „mi stocznie zaliczylo ” Dzisiaj? Kilka dni temu skracałem stocznię na moonie i też mi zaliczyło a dzisiaj tak jak wyżej, więc coś dzisiaj nie działa.

  • Cytat od TaurekGary: „Tak zrobiłem, i zadania nie zaliczyło. ” U mnie to samo, a robiłem stocznię na planecie na 9 i 10 lvl. Za żadnym razem nie zaliczyło.

  • Cytat od Muniek: „mi to wczoraj dzialalo idealnie ” Wczoraj działało, dzisiaj nie działa. Jak napisałem wyżej skróciłem udanie budowę stoczni na planecie a zadania nie zaliczyło a na moonie jest komunikat jakby się nic nie budowało.

  • Nie mogę zrobić zadania szał przyspieszania za 300 pkt. Za zakończenie budowy stoczni na planecie nie zaliczyło zadania a na moonie wychodzi taki komunikat: (Ukryta treść) @Art niech naprawią te zadania !!!

  • Zuo przed świętami zwyciężyło

  • OKA - Dyskusje

    ackra - - OGame'owy Kalendarz Adwentowy

    Post

    Pisali że pytania szacunkowe będą za 3 punkty to dlaczego dzisiejsze jest tylko za 2?

  • OKA: Dzień 21

    ackra - - Pytania

    Post

    12632

  • Cytat od Muniek: „za 300 trytiu ” Zbuduj budynek na moonie i przeklikaj za 750 anty, tylko musisz mieś ponad12 sekund żeby zdążyć, jak jest mniej to niech się samo wybuduje do końca.

  • Cytat od I am back: „ackra nie potrafil ogarnac co i jak ” No bo ja jestem taki nieogar że trzeba wszystko wyłożyć na stół włącznie z historią rodziny. Cytat od Virus: „Czy wam również nie zaliczyło misji przesyłu deuteru na inną planetę? ” Mi zaliczyło.

  • OKA - Dyskusje

    ackra - - OGame'owy Kalendarz Adwentowy

    Post

    W zakładce flota i stocznia w grze @cichah2o nie ładnie tak edytować post po uzyskaniu odpowiedzi.

  • OKA - Dyskusje

    ackra - - OGame'owy Kalendarz Adwentowy

    Post

    Cytat od Forumowy As: „W jaki sposób John uzyskał wynik 2795 punktów? ” Wychodzi mi 53 punkty za 1 OW. Coś się walnął

  • OKA: Dzień 20

    ackra - - Pytania

    Post

    3565