Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od Hahohe: „Wystarczy zniszczyć cokolwiek. ” Dziękuję za odpowiedź, nie miałem jeszcze takiego zadania bez wyszczególnionych jednostek dlatego pytam. Chyba po pytaniu widać że przeczytałem ze zrozumieniem, tylko miałem wątpliwości czy zadziała zniszczenie czegokolwiek. Falangowanie w zadaniach nie zawsze działało. Cytat od Sobieski: „W sojuszu przy tym zadaniu rozbijamy o sobie 50 Sond Szpiegowskich i wszystko zalicza ” Dzięki

  • Miał ktoś takie zadanie? Niszczycielska furia Zniszcz jednostki (50) w walce przeciwko graczowi Postęp: 0/50 Czy wystarczy czegokolwiek 50 sztuk zniszczyć czy jakiś błąd i nie pokazało konkretnych jednostek do zniszczenia a są konkretne?

  • Cytat od powyginany drucik: „Może też marudzić na forum że drogie, że głupie itd. ” Trochę pomarudzić na zadania trzeba, ale event fajny 14bb4b0110512c53c6cd7fe3860208c8.jpg Dam radę dojść do 5 rundy

  • Cytat od kermit: „To i tak coś słabo, nie rozumiem. U mnie 14 planet 46/38/39 czyli prawie to samo co u ciebie i w paczkach 668kk mety/137kk krisu/ 94kk deu ” Grasz pewnie zbieraczem a ja odkrywcą więc nie mam tyle bonusu z pełzaczy. Cytat od Avinashi: „sugerowałam się postem gdzie był screen z kopalniami 46 39 39. nie jestem wróżką, by wiedzieć, że masz jeszcze gdzieś 38 lvl dexu ” W spoilerze wyżej jest zestawienie wszystkich moich planet, ponowię grafikę (Ukryta treść)

  • Cytat od Avinashi: „skoro udało Ci się uzbierać na rozpoczęcie budowy deuteru na 40 lvl ” na 39 a nie 40, mam jeszcze dwie planety na 38 a były 3

  • Cytat od sanvean: „Hmm... wybacz, ale tak się zastanawiam - czy narzekasz tylko dla samego narzekania? Pokazałeś screena, że masz kopalnię metalu na 46 poziomie i jaki to straszny koszt. Ale produkcję metalu masz na poziomie 91kk?? To jakie masz poziomy na innych planetach? Ja mam 41lvl na wszystkich i przy takim poziomie w paczce mam 265kk Sprawdź ile kosztuje wyburzenie (i zaraz później jego anulowanie - to nie ma się opłacać, to tylko chwilowe) na planecie gdzie masz najniższy poziom kopalni.…

  • Cytat od Apofis: „Ktoś używał tych paczek surowców? Jak to liczy wydobycie z kopalń + dopalacze? plus pełzacze + 25% bonus zbieracza? Czy czegoś nie liczy? ” Jak klikniesz w paczkę masz dokładną ilość surowców jaką zawiera, u mnie to wygląda tak: Pełny Pakiet Surny Pakiet Surowców Ekwipunek: 1 Otrzymujesz pełną dzienną produkcję surowców ze wszystkich Twoich planet: 390.091.416 metal, 104.062.992 kryształ i 81.740.328 deuter.

  • Cytat od Avinashi: „Zauważ, że tam pisze o rozpoczęciu budowy kopalni, a nie że masz ją skończyć.. ” żeby rozpocząć trzeba mieć odpowiednią ilość sury (Ukryta treść) (Ukryta treść) Na ekstraktor udało mi się uzbierać przed 14:00 więc jestem 400 punktów do tyłu a nie 600 Cytat od Avinashi: „bez urazy, ale Ty byłeś GO? w czipsach wygrałeś plakietkę czy jak? bo jak tam czytam Twoje posty to tak by wychodziło.... włączasz wyburzanie kopalni i zaraz po tym anulujesz to wyburzanie. koszt jaki masz pod…

  • OKA: Dzień 24

    ackra - - Pytania

    Post

    scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v…b7cc2d8d5f8d9&oe=600B9D30

  • Wersja 7.x - dyskusja

    ackra - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od I am back: „Ale przeciez odkrywca, na ktorym grasz, ponoc nadal najlepszy wiec czemu masz sie sfrustrowac? ” Może przyjść taki okres że nie będę wysyłał tak często eksp? A może już mi się odechciewa? Na razie i tak zostanę na odkrywcy, ale warto mieć możliwość darmowego transferu. @silver88 ma w jednym rację, czas odpuścić znów forum. Wesołych Świąt życzę wszystkim. Sebie również

  • Wersja 7.x - dyskusja

    ackra - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Muniek: „darmowe zmiany klasy ” To powinno być za darmo po zmianie profitów poszczególnych klas, nie zrobili jednorazowej darmowej zmiany to dali w evencie żeby gracze się wysili trochę w zdobyciu darmowej zmiany. Ale osobiscie jeśli nie dojdę do 5 rundy i nie dostanę tego przedmiotu z powodu absurdalnych zadań to się lekko sfrustruję.

  • OKA - Dyskusje

    ackra - - OGame'owy Kalendarz Adwentowy

    Post

    Cytat od powyginany drucik: „Test na GO nie na 100% ” Ja nawet nie wiedziałem że Kasia321 jest GA, napisałem że FA Co do konkursu to bardzo fajny, ale na konkretne pytania faktycznie trzeba wyszukiwać informacji bądź u wujka google bądź w FAQ bo wiedza "z głowy| nie za bardzo się sprawdza. Po wpadce z ilością pełzaczy pojemność MT u generała wolałem już sprawdzić w FAQ czy nie ma jakiś nowych preferencji. Pytania "strzelanki" bardzo mocno chybione (z dzisiejszym pewnie też tak będzie) więc pozyc…

  • OKA: Dzień 23

    ackra - - Pytania

    Post

    821

  • Cytat od cokolwiek: „I zadanie (na poziomie gimnazjum czy podstawówki) - ile trzeba dziennie wysyłać expów, aby zrównoważyć przewagę zbieracza z eko, jeżeli średni zysk z expa = 2.5kk deu. ” 40 (mam pełzacze na planetach), ja wysyłam średnio teraz między 75 a 80,. jak nie miałem dodatkowych slotów wysyłałem około 55-60 więc więcej niż te wyliczone 40

  • @cokolwiek rozumiem że statystycznie może wychodzić zbieracz lepiej od odkrywcy, natomiast ja mam porównanie graczy z mojego uni którzy mają klase zbieracza i nie widzę takiej różnicy w stosunku do moich przyrostów przez ostatnie pół roku (teraz zostało to trochę zakłócone przez doki w nagrodach) wręcz wyprzedzałem ich w statystykach. Dlatego uważam że statystycznie nie zawsze jest miarodajnie dla danego przypadku.

  • OKA - Dyskusje

    ackra - - OGame'owy Kalendarz Adwentowy

    Post

    Cytat od Avinashi: „Ale że jak przez jakiś czas, skoro jutro ostatnie pytanie ” Wczorajsze nie będzie zamknięte dziś o 20

  • Cytat od I am back: „@ackra wystarczylo by tylko sure wozic i nie palic sie z przetapianiem imgur.com/VtSYPYB dex w kazdej chwili do handlarza w razie potrzeby i poza badaniami nie ma z niczym problemow ” Nic by to nie dało. FS nie wróciłby do jutra do 14:00.

  • Cytat od roermond: „Przy okazji zamiast budować można też użyć opcji zburz.Wychodzi o wiele taniej a zadanie zaliczone. ” Fakt, o wiele mniejsze, ale mimo wszystko nie skorzystam z tej rady. 0ec2f90c6df5bfeab4bedb56090e0afe.jpg Nagrody nie są warte stracenia tej ilości sury

  • Cytat od Apofis: „Grasz eko? Jeśli nie to problem rozwiązany lotna planeta i budujesz wszystko ” Tak, gram eko, lotki nie mam i wszystkie planety tak samo rozbudowane, potrzebuję 7,557kkk metalu i 2,292kkk kryształu żeby zrobić dzisiejsze 3 zadania. Nie mam 1/3 tego nawet na FSie. Na planetach może się z 1/20 zbierze.

  • Cytat od UKM-2: „ja na nowym na dzień dobry miałem wyślij ekspedycję na łączny czas 4h ” Wystarczy wysłać jedną ekspę na 4 godziny i zadanie zaliczone. Gorzej ma @Czarnobrody bo na 4-dniowym uni nie ma kont które są nieaktywne 7 dni. Za to ja mam 600 punktów w plecy: Wartość Trycjum: 200 55981930a7b7d0fcd85ed31310fa6b.png Budowniczy Rozpocznij budowę budynku: 1 x Ekstraktor deuteru 55981930a7b7d0fcd85ed31310fa6b.png Budowniczy Rozpocznij budowę budynku: 1 x Kopalnia kryształu 55981930a7b7d0fcd85…