Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 63.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • I to na planecie pod falą ... tak modliszka , gra skończona ...strata nie do odrobienia. Graty dla obrońcy Cud malina jak to mówią

  • Pozdrawiam sojusz i znajomych. Dnia 01-09-2017 następujące floty spotkały się w walce: Agresor chelmek [Scream] ________________________________________________ Okręt wojenny 1.500 Pancernik 2.670 _________________________________________ Obrońca Pelek Pelgotan [aLEGION] ________________________________________________ Mały transporter 1.275 Duży transporter 626 Lekki myśliwiec 3.085 Ciężki myśliwiec 19 Krążownik 467 Okręt wojenny 75 Recykler 900 Sonda szpiegowska 285 Bombowiec 50 Niszczyciel 1…

  • 3 dni temu brzmiało to tak : "chelmek, musisz sie bardziej postarac :D" Dziś tak: " graty" . Pozdrawiam sojusz i znajomych. Dnia 30-08-2017 następujące floty spotkały się w walce: Agresor chelmek [Scream] ________________________________________________ Okręt wojenny 2.000 Pancernik 2.691 _________________________________________ Obrońca therealkmr [OLD] ________________________________________________ Mały transporter 2.470 Duży transporter 374 Lekki myśliwiec 8.080 Ciężki myśliwiec 3 Krążowni…

  • Gratulację chęci , % i zysku Buduj flotke bo dobrze Ci idzie.

  • Pozdrawiam sojusz i znajomych. Dnia 28-08-2017 następujące floty spotkały się w walce: Agresor chelmek [Scream] ________________________________________________ Ciężki myśliwiec 2.893 Krążownik 5.087 Okręt wojenny 5.894 Pancernik 2.236 _________________________________________ Obrońca Beloved ________________________________________________ Mały transporter 1.186 Duży transporter 1 Lekki myśliwiec 2.272 Ciężki myśliwiec 2 Krążownik 124 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 251 Sonda szpiegowska 63 Bo…

  • Hehehehehe bez jaj 110 % z floty obrońcy , 260 % z Twojej ... graty pięknego ST

  • Skan , lot , buuum Pozdrawiam Screama. Dnia 27-08-2017 następujące floty spotkały się w walce: Agresor chelmek [Scream] ________________________________________________ Krążownik 1.000 Okręt wojenny 5.724 Pancernik 2.276 _________________________________________ Obrońca Sh0t ________________________________________________ Mały transporter 420 Duży transporter 70 Lekki myśliwiec 3.300 Okręt wojenny 150 Recykler 520 Sonda szpiegowska 40 Bombowiec 3 Satelita słoneczny 229 Pancernik 310 Wyrzutnia …

  • Pozdrowienia dla sojuszu i znajomych. Dnia 26-08-2017 następujące floty spotkały się w walce: Agresor chelmek [Scream] ________________________________________________ Mały transporter 1 Lekki myśliwiec 40.000 Krążownik 4.000 Okręt wojenny 4.000 Sonda szpiegowska 2 _________________________________________ Obrońca Chief Eridanus ________________________________________________ Mały transporter 200 Duży transporter 153 Lekki myśliwiec 1.131 Ciężki myśliwiec 1.383 Krążownik 1.381 Okręt wojenny 33…

  • Tak to już jest , że gdy nie ma czego złomowac to zaczynamy bic "przyjaciół ". Chec utrzymania top jednak ważniejsze niż ludzie nie dosc ze wyzebrał to jeszcze zdradził (zaczynamy jazde na forum :E) Graty abraaa zycze większych %-ów na tym Panu

  • Dużo nie będę się rozpisywał. Obrońca wleciał mi o 1 w nocy w 500 satelit mimo , że byłem na koncie i mu pisałem. Po krótkiej rozmowie zaprosił mnie do siebie , więc nie mogłem mu odmówic. Po 12h już byłem na odwiedzinach. Z dedykacją i podziękowaniami dla showka. Dnia 26-08-2017 następujące floty spotkały się w walce: Agresor NB88 [Scream] ________________________________________________ Krążownik 4.891 Okręt wojenny 5.819 Pancernik 2.285 Sonda szpiegowska 1 ___________________________________…

  • Cytat od Gladi: „Widząc ubytek takiej ilości ptk zastanawiało mnie tylko komu się udało. ” U mnie to już taki schemat ... Widzę duży ubytek pkt to bez zastanowienia wchodzę w statystyki showa i piwka i juz wszystko wiadome To tylko potwierdzenie bo i bez wchodzenia wiem , że to oni Tak to już jest , gdzie duże % to i oni Nie byłbym sobą jakbym się nie czepiał. Sojuszowi RedBaron radzę zadzwonic do tomee i tam życzyc , będzie to rozsądniejsze. Skoro coś się stało i nie miał jak odebrac , wysłac f…

  • Mistrzowie % znów w akcji Oj a ja liczyłem na solóweczke , a tu ACSik Aee jak to show powiedział : " dobrze , że uciekł , będzie lepszy zysk z niego" I wcale się nie pomylił. Graty dla Was Panowie

  • Ktokolwiek widział , ktokolwiek wie ... Obrońca miał w zwyczaju latac na stacjonuj w układzie z GSem mimo posiadanego moona. Dziś sobie wstałem popatrzec , na fali pusto. Skan , liczenie i lot... Oczywiście nie obyło się bez oskarżeń , bo jak można uczciwie kogoś zezłomowac bez fsa ? [ciach] Pozdrawiam sojusz CAZADOR i znajomych. Podziekowania dla Showa za pomoc. Zysk jakiś tam jest , więc jest dobrze... Agresor chelmek [CAZADOR] ________________________________________________ Mały transporter…

  • Ten farming Cie uratował ... Graty bo solówka piękna , szkoda złomu , ale sojusznik będzie miał na odbudowę.

  • Ratownik nie byłby sobą , gdyby nie płakał... 13+dew,bobirek,pekin(wczoraj odeszli)+piwek+show = 18 aktywnych graczy do złomowania. 19-night. Przepraszam , że przez prawie miesiąc 1 gracz odszedł , że przez to nie miałeś na kogo latac. Proszę moderatora o zamknięcię tematu , wojna zakończona.

  • Dziękuję obu sojuszom za walkę , chwilę grozy i poświęcenie.Wojna zakończona po osiągnięciu progu.Pozdrawiam wszystkich i życze miłej niedzieli. CAZADOR [CAZADOR] & Scream [Scream] vs Minionki [Minionki] 5598 % - 2272 %- zakończona

  • Oczywiście ... wtopił to nie ma czego u mnie szukac Wyleciał na zbity pysk ... Show też wyleciał! Farm nie trzymamy w soju

  • Tori ja go usunąłem ... hehe Graty % do wojny. Robi się ciekawie

  • Podziekowania dla czujnego dewka Pozdrawiam sojusz. Dnia 05-08-2017 następujące floty spotkały się w walce: Agresor chelmek [CAZADOR] ________________________________________________ Mały transporter 4.884 Lekki myśliwiec 14.233 Okręt wojenny 2.238 Pancernik 1.034 Krążownik 4.523 _________________________________________ Obrońca Nishyciel [E-K-O] ________________________________________________ Mały transporter 4.000 Duży transporter 1.400 Recykler 133 Sonda szpiegowska 137 Satelita słoneczny 3…

  • Pozdrawiam CAZADOR i wszystkich znajomych. Dnia 03-08-2017 następujące floty spotkały się w walce: Agresor chelmek [CAZADOR] ________________________________________________ Krążownik 3.591 _________________________________________ Obrońca coke ________________________________________________ Duży transporter 111 Krążownik 883 Recykler 400 Sonda szpiegowska 38 Bombowiec 12 Pancernik 39 _________________________________________ Po bitwie... Agresor chelmek [CAZADOR] _____________________________…