Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 761.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • jak to Beljal ostatnio napisał w ST ? Ups i did it again Pozdro @Keisper @Kot na Kacu, @thats, @Fifi, @Poka Bydlaka Smierdziela, @PaulVanDzik, @PER ASPERA AD ASTRA, @smitty1, @Inchangee, @dmx, @Neferet @Marrcuss @Stachu Całe MNS #161 Dnia 26-12-2020 11:46:36 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kicki [Mns] ________________________________________________ Reaper 37.872 _________________________________________ Obrońca Imperator Jakubek [LPR] ____________________________________________…

  • Szkoda że znów ten obrońca no ale niestety jak sie nie pilnuje latajek to tak jest SZO bo mało straciłeś Pozdro @Keisper @Kot na Kacu, @thats, @Fifi, @Poka Bydlaka Smierdziela, @PaulVanDzik, @PER ASPERA AD ASTRA, @smitty1, @Inchangee, @dmx, @Neferet @Marrcuss @Stachu Całe MNS #160 Dnia 25-12-2020 21:44:28 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kicki [Mns] ________________________________________________ Pancernik 363.121 _________________________________________ Obrońca Imperator Jakube…

  • ktoś mi świnkę ukradł Graty, ważne że w sojuszu

  • Obrońca już chyba osiwiał przez Was przy tej grze xD całe szczęscie ja sobie go zablokowałem xD Graty "Górniku"

  • eeeee yyyyy wtf on jest niesamowity Zostaw coś innym a nie tylko sam zgarniasz całe zyski Graty

  • To się rozszalałeś Gratulacje a ATILL'i czegos co pomoże mu to przetrwać

  • No i stały bywalec znów po prawilnej stronie Gratulacje

  • Też chcę takiego informatora Graty

  • Chwile człowiek na forum nie wchodzi a tu takie rzeczy Górnicy latają Gratulacje

  • Tego Pana nikomu nie musimy przedstawiać % mały ale zysk miły Pozdro @Keisper @Kot na Kacu, @thats, @Fifi, @Poka Bydlaka Smierdziela, @PaulVanDzik, @PER ASPERA AD ASTRA, @smitty1, @Inchangee, @dmx, @Neferet @Marrcuss @Stachu Całe MNS #159 youtube.com/watch?v=VQ1a4SuXIiw&t=1106s Dnia 20-12-2020 14:58:26 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kicki [Mns] ________________________________________________ Pancernik 20.000 _________________________________________ Obrońca Sylwan [LPR] _______…

  • I cyk dobitka Pozdro @Keisper @Kot na Kacu, @thats, @Fifi, @Poka Bydlaka Smierdziela, @PaulVanDzik, @PER ASPERA AD ASTRA, @smitty1, @Inchangee, @dmx, @Neferet @Marrcuss @Stachu Całe MNS #158 Dnia 16-12-2020 19:23:26 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kicki [Mns] ________________________________________________ Pancernik 20.000 _________________________________________ Obrońca Papas ________________________________________________ Duży transporter 2.000 Reaper 1 Pathfinder 8.128 ____…

  • normalnie się nie zatrzymujesz. Muszę przyspieszyć bo mnie dogonisz xD Gratulacje

  • ten ekonom nigdy nie zawodzi. Gratulacje

  • Cytat od Beljal: „posmakowała chyba Ci ta pasta z avocado. Gratulacje ” Zdecydowanie się z tym wyżej zgadzam Graty

  • Coś mam farta ostatnio Pozdro @Keisper @Kot na Kacu, @thats, @Fifi, @Poka Bydlaka Smierdziela, @PaulVanDzik, @PER ASPERA AD ASTRA, @smitty1, @Inchangee, @dmx, @Neferet @Marrcuss @Stachu Całe MNS #157 Dnia 15-12-2020 17:27:30 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kicki [Mns] ________________________________________________ Pancernik 20.000 _________________________________________ Obrońca BUDYN ________________________________________________ Mały transporter 6.062 Duży transporter 28.5…

  • Jest i Matrix Pozdro @Keisper @Kot na Kacu, @thats, @Fifi, @Poka Bydlaka Smierdziela, @PaulVanDzik, @PER ASPERA AD ASTRA, @smitty1, @Inchangee, @dmx, @Neferet @Marrcuss @Stachu Całe MNS #156 Dnia 14-12-2020 22:26:19 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kicki [Mns] ________________________________________________ Pancernik 374.164 _________________________________________ Obrońca Papas ________________________________________________ Mały transporter 27.617 Duży transporter 75.555 Lekk…

  • Obrońca baaardzo długo latał u mnie w układzie pod falangą na stacjonuj ale zawsze jakoś nie było czasu żeby nad tym przesiąść. Miało to być już wczoraj ale za dobry film włączyłem i się zapomniało, ale co się odwlecze to nie uciecze jak to mówią Pozdro @Keisper @Kot na Kacu, @thats, @Fifi, @Poka Bydlaka Smierdziela, @PaulVanDzik, @PER ASPERA AD ASTRA, @smitty1, @Inchangee, @dmx, @Neferet @Marrcuss @Stachu Całe MNS Obrońcy SZO albo powodzenia w realu bo jak pisał to już mu się nie chce grać A sz…

  • Cytat od jankes995: „i to jest jedna sensowna odpowiedź na jedno z moich pytań. Dziękuje. Kolejne: Skąd lub w którym momencie dowiaduję się że minęło mi już 60 dni na urlopie confused.png Bo jak się już zaloguje w uniwersum to kolejne 60 dni będe czekał Chodzi oczywiście o to czy jest to jakoś zaznaczone w lobby ” napisz do Adanio kiedy dał Ci bana za nielegalne oprogramowanie dodaj 2tyg bana i parę dni po tym ostatnio się zalogowales na indusie xD

  • TOP 10 SOLO & ACS UNI INDUS

    Kicki - - Starcia Indus

    Post

    Aktualizacja 12.12.2020 13:59

  • Historia tego starcia jest trochę dziwna Już miesiąc temu chcieliśmy z DZIK'iem ustrzelić Gniotasa ale niestety uciekł nam na urlop. W zeszłym tygodniu zauważyliśmy że wrócił ale na noc znów zapalił się na niebiesko niczym światełka na choince. W czwartek DZIK poinformował mnie o tym że Gniotas wrócił wiec stwierdziliśmy że nie ma na co czekać i jeśli na noc nie ucieknie do niebieskiej krainy to strzelamy mu moona na 7g. Kolega pomógł w rakietowaniu obrony a mnie coś naszło żeby jednak ustrzelić…