Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 88.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Przede wszystkim gratuluje fajnego starcia, odbudowuj recki i bawimy się dalej! Cytat od a tutaj coś na osłodę od słodkiego małego kucyka z ogonem w kolorach tęczy: „Co zrobić, ja się rozbiłem sondkami sad.png tyle dobrego, że złom zobaczyłem prosto po wlocie (nie zdążyły się jeszcze zaktualizować staty). Na moonie obrońcy wyskanowałem 800k deu to chciałem machnąć na szybko pare razy tongue.png nie pykło beaten.gif zapraszam who i am, w naszym sklepie ze złomem tylko odbiór osobisty biggrin.png …

  • Ponownie w imieniu Little Pony, graty ziombel. oSx3wm.png nie ma co opisywać małe liczenie, ale z braku reckow i aktywki u obroncy nie polecialem na czas, odswiezyl po FSie, skan lot bum zbiorka Morgan twierdzi, że go nie policzyłem, ale to już historia. na moje dałbym mu max 5sec (zwiałby jakby był na koncie) teraz trzeba sie odbudować Pozdrowienia dla Voida, [U W i S] Kupie paliwo Cytat: „ Dnia 09-03-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Little Pony [U W i S] __________…

  • Już mi się znudziło koniu 4J39X2.jpg Pozdrowienia dla Voida, [U W i S] Kupie paliwo Cytat: „ Dnia 09-03-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Little Pony [U W i S] ________________________________________________ Mały transporter 5.000 Pancernik 1.425 Krążownik 6.550 Lekki myśliwiec 18.272 _________________________________________ Obrońca Gandalth12 [NEW2] ________________________________________________ Mały transporter 1.157 Duży transporter 826 Lekki myśliwiec 5.740 Ci…

  • Koniu kary 4MOlcL.jpg Pozdrowienia dla Voida, [U W i S] Kupie paliwo Cytat: „ Dnia 07-03-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Little Pony [U W i S] ________________________________________________ Okręt wojenny 1.000 Pancernik 871 _________________________________________ Obrońca Xenomorf [UnCon] ________________________________________________ Duży transporter 80 Lekki myśliwiec 855 Ciężki myśliwiec 100 Krążownik 345 Okręt wojenny 170 Recykler 99 Bombowiec 15 Niszczycie…

  • ponownie wrzucam za konia oL5uSt.png Cynk o GSach dostałem pare dni temu więc lotka-> moon-> fala-> przelot -> pakowanie Pozdrowienia dla Voida, [U W i S] Kupie paliwo Cytat: „ Dnia 07-03-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Little Pony [U W i S] ________________________________________________ Mały transporter 2.890 Duży transporter 600 Lekki myśliwiec 25.000 Krążownik 7.500 Okręt wojenny 1.000 Pancernik 1.000 Niszczyciel 416 _________________________________________ Ob…

  • Ponownie na prośbę małego konika kq45Km.jpg skan lot bum na aktywnego. prawdopodobnie chciał zwiać w ostatniej chwili ale się zagapił bo zalogował się ~3min po wlocie. Pozdrowawiam Void-a oraz [U W i S]. Kupie paliwo Cytat: „ Dnia 06-03-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Little Pony [U W i S] ________________________________________________ Okręt wojenny 1.000 Pancernik 1.000 _________________________________________ Obrońca Gregorian [Snoke] __________________________…

  • Starcie czyste. Obserwowałem sobie z boku całą akcję. Jedyny mój wniosek jest taki, że agresor jeszcze musi poćwiczyć grę flotą. Przecież tu duża część surowca została u napastnika - faktycznie ustawka. Niemniej jednak, nie chce się bawić w jakieś potyczki. Bo starcie zrobił little pony, ja je tylko tu wrzuciłem po koleżeńsku.

  • Wstawiam na prośbę małego kucyka nQIg1hb.png Ostatnio coraz częściej ludzie mi piszą, że jestem zakałą uni, że cisne na pushu więc trzeba coś wrzucić na forum... Nie wrzucam nic bo ogame w tych czasach jest na... nazwijmy to słabym poziomie... Pozdrawiam Voida oraz [U W i S] kupie siano Uno: Cytat: „Dnia 02-03-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Proconsul Mateus [PIRACI] ________________________________________________ Mały transporter 550 Lekki myśliwiec 3.092 Ciężki m…

  • Cytat od Lump: „Lumpem być, w kartonie żyć i pogańską głosić chwałę! ” Lump zapakowany w kartony :). Niefortunnie zdążył dobiec ze swoim przenośnym domem i ozdobił go metalem, który to perfidnie ukradł spod mojej planety! Cytat od Mały Kucyk: „Pozdro dla latających, kupie dex na LUMPY! ” Dnia 26-02-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor zimny [LUMP] ________________________________________________ Okręt wojenny 1.197 Pancernik 300 _________________________________________…

  • Cytat od Aleksiu: „Debris harvested by the attacker(s): 2.633.200 Metal and 1.766.600 Crystal hmmmmm.... 2633200 +1766600 ---------------- 9800 (125+654*30%) / ((11/23*17+1/3) - tg13*ctg37*1/4 + 31% // 145-32/6978*1,722/431 = 43,9% At these space coordinates now float 3.343.200 metal and 2.476.600 crystal. 5.819.800 = 58,198% ”

  • Zysk całkiem przyjemny, na sondy szpiegowskie starczy Gratuluje, czekam z niecierpliwością na kolejne

  • O kurcze Inar, zniszczyłeś system tym starciem! Szkoda, że nie narobiłeś jeszcze recków, ale na bank już coś tam masz w planach . Gratuluję, mam nadzieję, że jeszcze coś tutaj zaprezentujesz przed milionami słuchaczy! Anek - powodzenia!

  • Patrze, że Kriss nie tylko do mnie się odezwał. Ma dobrą rękę! Obrońcom gratuluje udanej pułapki!

  • Dzień dobry Taurus, Pozdrowienia dla sojuszu i znajomych Dnia 30-04-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor M A P 10 [Arkadia_1] ________________________________________________ Gwiazda Śmierci 40 _________________________________________ Obrońca Kris81 ________________________________________________ Wyrzutnia rakiet 5.458 Lekkie działo laserowe 40 Ciężkie działo laserowe 56 Działo Gaussa 33 Wyrzutnia plazmy 30 _________________________________________ Obrońca Void [M W] _…

  • Podoba mi się. Widzę, że powoli mlodzi wilcy klimatyzują się na uni to cieszy. Jedynie Stefan się coś opierdziela :D. Gratuluję starcia, czekam zniecierpliwiony na kolejne. Cytat od mario500v: „na 3/4 kopali jest” To jest jedyne zdanie, które mi się nie podoba w tym wpisie!

  • Ładnie ten tag przy nicku wygląda Gratuluje Karpi rozdziewiczenia uniwersum, teraz czekam na wysyp starć i poprawienie flotki

  • Witajcie Farmy

    Hubas - - DiD Taurus

    Post

    Dzień dobry, Pierwsze wrażenia po fuzji mega dobre. Miałem 21 wiadomości po nocy O_O. Planetki rozłożone wyjątkowo dobrze! Mam nadzieję, że w DiD też będzie się coś działo

  • Cytat od Wisior: „Hubas - chyba sobie nie zdajesz sprawy co się stanie jak się U dołączy i poleci na Ciebie jednego dnia 2k gsów Jak ktokolwiek z TOP10 uni Ursa poleci to nie będziesz miał co zbierać z floty...” Zdaję, zdaję nie martw się :). Fakt, nie jest to komfortowa sytuacja...

  • 1: P,R,S,T =>U (floty x1, eco x3) plus 25 pol (aaaalbo łączymy PRST tylko we własnym gronie bez U) Jestem graczem z uni S. Jako tako połączenie z U mi nie przeszkadza.. Jednakże wolałbym zostać przy klasycznej konfiguracji. Wybrałem sobie zwyczajne uniwersum. Nie chciałbym teraz grać na specjalnym

  • Dzięki Panowie za zgrabną akcję. Czasem i nielotom się coś uda Mari jesteś królem dzielni! Od dziś jesteś hqdefault.jpg I kto jest debeśćiak? Karpiu wszystkiego dobrego co kolwiek wybierzesz