Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 85.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Itemy wydobycia

    memento-mori - - Zadawanie pytań

    Post

    Jak mam konto na boardzie od 2007, to chyba jescze nigdy nie wprowadziłem tyle zamieszania. Wydaje mi się, że zapytanie sformułowałem poprawnie, a GO po prostu jest niedoinformowany. Pozdrawiam.

  • Itemy wydobycia

    memento-mori - - Zadawanie pytań

    Post

    Witam, z ciekawości, po ostatnich kolejnych zmianach napisałem do naszych GO zapytanie, czy istnieją jakieś limity na zakup pakietów dziennych produkcji. obojętnie czy całego, czy poszczególnych met,kris,dex. odpowiedź GO ? moje zapytanie: witam czy jest jakis limit uzywania itemow 100% dziennego wydobycia ? odpowiedź GO: proszę o doprecyzowanie Pańskiego pytania, gdyż nie ma czegoś takiego jak przedmiot dający 100% dziennego wydobycia. Są dopalacze 10-20-40% i działają one na zasadzie, że może …

  • @Art bug ponoć usuwacie a co z graczami co uzyskali mega przyrosty przez ten bug ? wyłapiecie ich powoli czy skąd mamy mieć pewność - uczciwi gracze, że wśród nas nie ma na serwerze oszustów ? Na kalyke gram od poczatku - grajac uczciwie w topce - tydzien w tydzien dokupujac boostery do wydobycia, sztab etc. aż nagle w ciągu ostatnich dwóch-trzech tygodni zaczęło mnie doganiać albo przeganiać masa graczy... Jako top 2 ekonom z boosterami, malym farmingiem statystyka pokazuje ze generuje przychod…

  • Ogolnie moj handel to chyba komus sie wbilem akurat w mnozenie surowcow bo surowce do mnie lecialy z konto top 1950 i top 2100 nicki Lord Hubble MirekZdobywca sami tez wystawiali smieszne oferty na 100krysztalu za 70 deuteru. - ewidentnie pod mnozenie surowcow. nie wiem jakim cudem i moj handel zlapali.

  • Ja wczoraj wystawiłem 5 paczek kryształu żeby zarobić na każdej paczce 1kk krisu. 3.200.000 kryształu za 2.150.000 dexu wystawiłem - paczki sie w moment sprzedały Handel został ukończony. Sprzedano: 3.200.000 Kryształ Na planecie Księżyc otrzymano 10.675.470 Deuter. Opłata rynkowa: 561.866 Deuter Handel został ukończony. Sprzedano: 3.200.000 Kryształ Na planecie Księżyc otrzymano 12.661.602 Deuter. Opłata rynkowa: 666.400 Deuter Handel został ukończony. Sprzedano: 3.200.000 Kryształ Na planecie …

  • GSy

    memento-mori - - Handel Leda

    Post

    z obserwacji na innych serwerach - popyt zawsze bedzie jak bedziesz robil to tak jak inni krętacze czyli skupował te GSy ze swojego glownego do swoich moonowek, gsowek i innych kont pushowych

  • @Art @smoki i cały team. Czy jako operatorzy gry ogarniacie w ogole temat ? Bo to już żałosne sie wszystko zrobiło, nawet na tickety od tygodnia nie odpowiadacie. Zezwoliliście na legalne się pushowanie, obniżyliście szanse na trafienie czegokolwiek z ekspedycji a rynek zostawiliście Jak zwykle na pomyslach waszych-gf traca tylko uczciwi gracze... śmiech na sali z tym wszystkim.

  • jak od wczoraj wam wychodza ekspedycje ?

  • w tamten weekend tez w niedziele slabo leciało z ekspów. -może przypadek, moze cos jest na rzeczy. mi niedawno wyleciało 800k dexu xD

  • Cytat od Baju: „Cytat od memento-mori: „znerfilicie ” Cytat od memento-mori: „znerfieniem ” jak już się nauczysz czytać ze zrozumieniem, to co inni piszą na forum nt. zalet (wad) danej klasy i przełkniesz gorycz porażki z wydaną antymaterią, polecam lekturę słownika języka polskiego. ” nie musisz dawać mi takich rad, doskonale znam nasz język. Jedynie dziwię się, że jesteśmy na forum GRY i posługuje się slangiem wielu graczy - a Ty się do tego przyczepiłeś. Myślisz, że w biznesie, czy życiu pryw…

  • Cytat od Scofield u9: „Jakbyś trochę pomyślał to i Ci piraci byliby bardzo opłacalni ” z 20% debrisem z floty ? Cytat od VlClU: „nie lataj na ten sam US cały czas ” na te same kordy nie latam.

  • Cytat od Poka_Bydlaka: „Memento chyba, żeś się . Wytłumaczę jak debilowi (sam się tak kreujesz postem wyżej) Każdy, ale to dosłownie każdy z Polskiej Administracji jest pionkiem przy wprowadzaniu nowej wersji. Na innych społecznościach nie ma wzmianki o zmianach tego typu, wręcz wątpię,aby takie coś miało miejsce. Skoro nie ma tam informacji to co nasz Team ma wrzucić w google translate,a potem ogłosić nam? Nic. Rzucaj się GF lub na niemieckim forum. ” Zatrudniam w firmie 9 osób, WSTYD mi było j…

  • No to wytłumacz mi logicznie po co jest ten team. - nie maja pojecia o dokonywanych zmianach w mechanice gry - nie maja wplywu na gre oraz jej rozwoj - nie banuja pusherow ktorzy kupuja antymetrie - zezwalają na wiele wałków na serwerach - jezeli juz zapytamy sie o jakies szczegoly to nie maja pojecia, jak sami nie znajda na angielskim forum to sami nic nie wiedza. Jeszcze raz zapytam, kiedy oficjalnie napiszecie jak mocno obniżyliście % szansy zdobycia czegokolwiek z ekspedycji i co z moja wyda…

  • Czemu nie dostaliśmy informacji żadnej na temat zmiany procentowej szansy na zdobycie czegokolwiek dobrego czyt. surowcow/floty ? Specjalnie dla bonusów z odkrywcy wydałem w weekend 425.000 antymetrii, od niedzielnego popołudnia ślę non stop ekspedycje i dosłownie wielkie G sie trafia 35 slotów ekspedycji i dwa razy dostałem surowce, a tak to nic dosłownie nic. piraci albo opoznienia, albo NIC.

  • @ackra kto mi teraz odda kase za anty, jak znerfilicie ekspedycje a specjalnie dla nich zmienilem range w niedziele rano ? czy przed znerfieniem nie mogliscie napisac na forum ze zmieniacie to ? - przeciez to nie był mały szczegół....

  • @Art @Antharas jak podejdziecie teraz do tematu, w niedziele wydałem 425.000 na zmiane klasy ze zbieracza na odkrywce. W niedziele popołudniu znerfiliście i to mocno ekspedycje - zaraz okaze sie ze nie oplacalne jest latać na ten shit, i co mialbym teraz znowu wydac 500.000 anty na zmiane klasy ? czy wy nie możecie raz a porządnie wprowadzić aktualizacji, a o istotnych zmianach informować ? [ciach] komunikacja z waszej strony. Super Moderator Ruda:wulgaryzm

  • Na Kalyke nie ma szans miec maxa majac 15stki. za wczesny etap rozwoju konta ekonomicznego

  • Hej, mozemy zmieniac dowolnie liczbe pelzaczy na danej planecie a wydobycie caly czas ten sam wynik pokazuje.

  • Cytat od edes: „Cytat od _Pawelos_: „za 4 h mogę zejść z urlopu @ackra naprawdę chcesz zobaczyć raporty ze sprzedaży takich flot i podobnych ofert, wtedy nie będę potrzebował screenów 420bff82f2695.jpg Bo będę mógł wklejać raporty z wykonanych zakupów. ” Ludzi wystawiają takie oferty a jak nikt im tego nie kupi to ile z tego przepada? ” Z tego co rozumiem to podatek będzie mimo wszystko odprowadzony z nieudanego handlu, czyli koleś straci 10% prawdopodobnie