Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 468.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Dnia 05-01-2021 xx:xx:xx następujące floty spotkały się w walce: IRA ostatnio nie ma się najlepiej Obrońca walczył o surowce przed wlotem dofarmów (mogłem posłać recki ,bo dtki są takie wolne...) cały dex uciekł i 300mln krysi wywiosłowane na planetę ale nie ma źle Agresor BlackLatteCoffee [SKY] ________________________________________________ Krążownik 506.745 _________________________________________ Obrońca MTG [IRA] ________________________________________________ Mały transporter 1.339 Duż…

  • Kiedy zostanie naprawiony błąd z aktywkami ? Utrudnia to grę (flotą) bardzo , jak każdy się świeci jak choinka Wejście w licytator/import exsport powoduje oświecenie moonów i planet -Wszystkich Dodatkowo gra jakoś zapamiętuje ostatnią aktywną pozycję , i po przelogowaniu z PC-a na telefon , otwiera się podgląd ostatniej aktywnej planety /moona Równocześnie jest akty na matce . po kliknięciu czegokolwiek przerzuca na matkę,..Aktywki oczywiście są i na matce i na ostatniej pozycji , Przecież tak s…

  • Cytat od Last Samurai: „Korzytajac z okazji, chccialbym temu uni zyzcyc jak najszybszego unifusion, ,najlepiej do nekkar,albo 68 ” Uf wiąże się też z przedmiotem do przenoszenia konta , Na polski serwerze mnie nie zobaczysz na pewno

  • Dnia 02-01-2021 18:46:30 następujące floty spotkały się w walce: nudny farming po ściąganiu moona Agresor wesolych swiat [SKY] ________________________________________________ Reaper 150.000 Duży transporter 70.000 _________________________________________ Obrońca indigo [NWOR] ________________________________________________ Duży transporter 71.900 Lekki myśliwiec 31 Statek kolonizacyjny 1 Satelita słoneczny 7.675 Crawler 968 Wyrzutnia rakiet 40.340 Lekkie działo laserowe 20.660 Ciężkie działo…

  • Dnia 30-12-2020 następujące floty spotkały się w walce: Przywitanie po przerwie świątecznej Agresor wesolych swiat [SKY] ________________________________________________ Pancernik 77.777 _________________________________________ Obrońca Wojtek93ST [IRA] ________________________________________________ Duży transporter 120.000 Lekki myśliwiec 1.239 Gwiazda Śmierci 18 Pancernik 8 _________________________________________ Po bitwie... Agresor wesolych swiat [SKY] __________________________________…

  • Wyzwania

    BlackLatteCoffee - - Zadawanie pytań

    Post

    mam 10680 A jeszcze 5 dni I tez nie robiłem wszystkich zadań

  • OKA: Dzień 23

    BlackLatteCoffee - - Pytania

    Post

    60

  • Do 500 000pkt Normalnie masz5:1 Z admiralem 3:1 Ale jak masz ponad 500k punktów to nie dziala wgl

  • wiec nie należy ci sie już ochrona ;p

  • Ile masz punktów?

  • włącza Podczas wysylania floty Dla każdej osobno

  • OKA: Dzień 21

    BlackLatteCoffee - - Pytania

    Post

    12 632

  • OKA: Dzień 20

    BlackLatteCoffee - - Pytania

    Post

    777

  • OKA: Dzień 19

    BlackLatteCoffee - - Pytania

    Post

    Wartość punktowa 2900 punktów Aby wziąć udział w programie wystarczy posiadać flotę bojową o wartości CO NAJMNIEJ 3 tysięcy pkt (patrz pkt 3 - liczenie floty) oraz w określonym czasie zamieścić zgłoszenie w postaci posta na forum w dziale S&D w przeznaczonym do tego wątku. Format zgłoszenia musi być zgodny z podanym w wątku przykładem. Wszystkie zgłoszenia z błędnym formatem lub z niewłaściwymi danymi mogą nie być wzięte pod uwagę Takie zgłoszenie NIE będzie przyjęte .

  • OKA: Dzień 18

    BlackLatteCoffee - - Pytania

    Post

    22

  • Cytat od NowyLolek: „W dwa lata zrobisz 3kkk pkt? Naucz mnie! ” 30 dni na tucanie ;p

  • pani z matematyki będzie zła 49 czego ? kalafiorów ,metrów , galaktyk , gram ?? :DD

  • dok dokiem - puste punkty wiadomo ale czy ktoś zauważył ,że to jest narzędzie do pushu dla kumatych wystarczyło zainwestować w multi (jakieś tam średnio rozwinięte ) około 2-3mld postawić dok na 11 w 1 evencie dok na 12 teraz na 13 i nagle konto ma 70mln punktów więcej (przeskakuje nas w top i śle surowce - darowizna ) aż do kolejnego eventu (może wielkanoc) kolejny dok na 250mln puntków i takie konto jest w topce praktycznie na każdym uni realne eko na poziomie top 200 a surowce płyną bez bana …

  • OKA: Dzień 17

    BlackLatteCoffee - - Pytania

    Post

    49 układów

  • Nagrody a Osiągnięcia

    BlackLatteCoffee - - Gra

    Post

    jestem na tak zwłaszcza jeżeli osiągnięcia będą wymuszać granie PVP