Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 132.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Żałuję że uczestniczyć nie mogłem w tym zacnym locie, byłby stek bez Lumpów. Stokrotka jak zawsze w formie!

  • A myślałem, że Lumpy Cię nie ruszają. Gratulacje, dobra robota! Taco

  • TACO Lot w Nieznane [LWN] 457402 Flota: Lekki Myśliwiec: 330276 Ciężki Myśliwiec: 32529 Krążownik: 36746 Okręt Wojenny: 23581 Bombowiec: Niszczyciel: Gwiazda Śmierci: 16 Pancernik: 11457 Rozpruwacz: 56 Pionier: 22741

  • Pozdrawiam sojusz LWN. Chciałeś Cupid więcej to masz. Dnia 03-05-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor TACO [LWN] ________________________________________________ Okręt wojenny 22.901 Pancernik 10.091 _________________________________________ Obrońca Arek [PIWOSZE] ________________________________________________ Mały transporter 8.338 Duży transporter 1 Lekki myśliwiec 2.917 Ciężki myśliwiec 2.593 Krążownik 1.760 Okręt wojenny 659 Recykler 591 Sonda szpiegowska 14.519 B…

  • Pozdrawiam całe LWN. Dedykacja oczywiście dla Mirsona. Dnia 01-05-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor TACO [LWN] ________________________________________________ Okręt wojenny 22.315 Pancernik 7.699 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Neslen ________________________________________________ Mały transporter 7.660 Duży transporter 5.662 Lekki myśliwiec 4.970 Ciężki myśliwiec 1.477 Krążownik 650 Okręt wojenny 356 Recykler 42 Sonda szpiego…

  • Wrzucam na prośbę Paulinki, dla niej serdeczne gratulacje, bo w końcu sojusz LWN jest po tej lepszej stronie. Dla obrońcy życzymy SzO i mam nadzieję do następnego. Cytat od PaulinaStokrotka86: „Tym ST witam sie z tym uni. Gram w małym sojuszu ale zgrana paczka. Po ostatnich upadkach drużyny w tym dziale. Pora by pokazać że NieLoTy też coś potrafą. Pozdrawiam każdego bez wyjątku z Indus i Normy Kto chce sie wpisać i umie sie dobrze bawić to zapraszam. PS Zdrowych wesołych świąt ” youtube.com/wat…

  • Dnia 01-03-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor TakSobieKlikam [ANU] ________________________________________________ Ciężki myśliwiec 4.233 Krążownik 4.944 Okręt wojenny 2.719 Pancernik 1.284 _________________________________________ Obrońca Stadtholder Apollo [RMP] ________________________________________________ Mały transporter 598 Duży transporter 6.889 Lekki myśliwiec 1.239 Ciężki myśliwiec 577 Krążownik 110 Okręt wojenny 74 Statek kolonizacyjny 26 Recykler 130 So…

  • Gratulacje, chociaż Tobie się udało. Też się z nim męczyłem.

  • Pozdrawiam sojusz i tych co "trzymają kciuki". Dnia 23-02-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor TakSobieKlikam [ANU] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 2.508 Ciężki myśliwiec 2.352 Krążownik 1.742 Okręt wojenny 890 Pancernik 429 Pathfinder 29 Mały transporter 5.446 _________________________________________ Obrońca Chief Leto [TTG] ________________________________________________ Duży transporter 8 Lekki myśliwiec 2.768 Ciężki myśliwiec 777 K…

  • Gratuluję trafienia mojej floty ekspedycyjnej...

  • Sprzedam deuter

    TACO - - Handel Fenrir

    Post

    Jak w tytule. Do oddania 2,5kk, będzie więcej w przyszłości.

  • Jak dla mnie to gadanie tylko takie, kupiłeś anty i postawiłeś obronę. Czy SZO będzie to się okaże, przyznam że byłem po tym ataku zdenerwowany. O ile kupowanie anty kumam, o tyle jak dobrze walniesz antyobroną, to nie ma prawie opcji się wybronić. Nie pozdrawiam. Mam nadzieje, że dostaniesz złoma na takiej samej zasadzie i Ci się odechcę grać. ELO. Cytat od Zod: „Ale jak widzę żale o antyobrone albo antyrecki to śmiać mi się chce ” Śmiać to mi się chcę, jak ktoś śmie nazywać antyobronę Starciem…

  • Gratulacje, miłego przetopu!

  • Miłego przetopu życzę i rośnij w siłę, bo mamy trochę do odrobienia.

  • #3, pozdro dla sojuszu! Dnia 21-08-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor TakSobieKlikam [BoSS] ________________________________________________ Krążownik 50 _________________________________________ Obrońca Matglow ________________________________________________ Mały transporter 29 Lekki myśliwiec 1 Ciężki myśliwiec 3 Krążownik 8 Sonda szpiegowska 4 Satelita słoneczny 25 Wyrzutnia rakiet 76 Lekkie działo laserowe 20 Ciężkie działo laserowe 6 Mała powłoka ochronna 1 ____…

  • #2 Pozdro dla buddy. Dnia 20-08-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor TakSobieKlikam [BoSS] ________________________________________________ Duży transporter 9 Krążownik 25 _________________________________________ Obrońca Quasar ________________________________________________ Mały transporter 6 Lekki myśliwiec 8 Krążownik 6 Satelita słoneczny 2 Wyrzutnia rakiet 6 Lekkie działo laserowe 37 _________________________________________ Po bitwie... Agresor TakSobieKlikam [Bo…

  • Witam serdecznie. Takie małe przywitanie z uni Dorado. Pozdro dla sojuszu i buddy. Dnia 20-08-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor TakSobieKlikam [BoSS] ________________________________________________ Krążownik 25 _________________________________________ Obrońca Captain Keid ________________________________________________ Mały transporter 15 Duży transporter 5 Lekki myśliwiec 9 Ciężki myśliwiec 2 Krążownik 5 Sonda szpiegowska 4 Wyrzutnia rakiet 31 ___________________…

  • Zacznijmy od tego, że konto oddałem za darmo osobie z mojego sojuszu. Smutne to, bo zarówno ja, jak i cupid który grał na tym koncie ponad miesiąc, dużo pracy włożyliśmy w to konto. No ale cóż, brak czasu nie pozwolił grać dalej i wynik jak wyżej. Szo pewnie nie będzie, więc miłego przetopu i miłej gry panowie. Pozdrawiam. PS. chyba już wolałbym żeby to Wujo to przygarnął.

  • Ładnie sobie tam poczynasz. Graty starcie, top i lataj dalej

  • Cytat od tenacious_d: „bo dawno nikt mi moon-a nie próbował ściągnąć.. ” Jeżeli wrócę do gry na tym koncie, to zadbam o to