Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 176.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od Selene: „ozumiem że jak polecę przez galę gsami na zatrzymaj na godzinę i zawrócę przed końcem czasu to gsy będą wracać godzinę - rewelacja ” Dokładnie, ale w tę stronę na plus. U mnie na x6 GSy leciały 2h na zatrzymaj, a po cofnięciu wracały 32h

  • Już od jakiegoś czasu misja "zatrzymaj" nie działa prawidłowo. Otóż przy wyborze maksymalnego czasu zatrzymania (32h) kiedy flota doleci do celu i jest już "zatrzymana" na te 32h, a my ją zawrócimy to powinna wracać z tą samą prędkością, z którą leciała do celu zależną od odległości i ustawienia % prędkości lotu. Otóż w praktyce kiedy taką flotę zawrócimy, flota wraca 32h czyli tyle ile wynosił czas zatrzymania. EDIT: Dotyczy to każdej misji zatrzymaj, zawróconej przed jej zakończeniem nieważne …

  • Cytat od White Wolf: „Trochę latam, na aktywnych i nieaktywnych obrońców i jak dotąd nie widziałem sensu w spamowaniu czymkolwiek i chyba nie zobaczę - nawet falanga nie jest konieczna do 100% akcji. ” Jest kilka sytuacji, które wymagają spamowania sondami co 1-2s max. Jedną z nich jest już opisywana nie raz przez pl1 i Whisky sytuacja, kiedy spodziewamy się podstawki, i skanujemy non stop dany moon, żeby złapać moment zawrócenia misji zatrzymaj i wyliczenie kontry na nią. Są jeszcze minimum 2 s…

  • Cytat od edes: „Ale rusek klepie po 2mld pkt na tydzień ” Kwestia farta w RNG, to najważniejszy czynnik. Potem kwestia skali. Na niego pracowało X kont dopóki ich nie wyprzedził, było to tuż przed zmianą zasad pushu, a więc full legal (konta po 2-3kkk pkt pchały w niego całą surę z expów mimo, że on miał sam 2kkk pkt a sury na kolejne 3 na przykład to wtedy był niżej więc mogli mu słać). U mnie w sojuszu każdy rozwija swoje konto/robi to co lubi czy tam chce, a mnie na przykład to się już znudzi…

  • Skoro już zostałem wywołany do tablicy. Czerwiec słabiutki, od 31go maja do 24go czerwca koło 9 dziur i 3x max obcy. Wtopiłem 23,5kk PC w 24 dni, więc całkiem dobra średnia Ale jak już mówiliśmy to kompletny random, teraz może być 3 tygodnie bez dziury lub z jedną i się odrobi straty. Nikt tego nie wie EDIT Cytat od edes: „Ojczyznosław miał 3,6mld pkt a teraz ma 3mld w tej opłacalnej klasie a ciekawe ile anty przesrał ” Miałem 4kkk pkt, mam 3kkk ;)unknown.png

  • Póki co szukam motywacji i nowych celów w grze, bo pchanie w kółko statków na 15 stoczni mi się znudziło

  • A dodam, żeby Noname nie miał za łatwo w robieniu swojego walla w ST :E Dnia 27-06-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ojczyznoslaw [PUSH_1] ________________________________________________ Gwiazda Śmierci 2.400 _________________________________________ Obrońca Surprise [LaOrden] ________________________________________________ Duży transporter 2.037 Lekki myśliwiec 46.450 Ciężki myśliwiec 6 Sonda szpiegowska 3.158 Satelita słoneczny 8.456 Crawler 961 Wyrzutnia rakiet 1…

  • Cytat od asherl: „a ja mysle, ze fuzja ze szwabami by mogla cos zmienic ” z Merkur z OGame.ru

  • Straty duże, zysk mały....Chyba powinno być odwrotnie, co?

  • Pozdrawiam cały sojusz PUSH_1 za to że mnie nie wyrzucili po ostatniej przegranej w ST... Liczę na pomoc w odbudowie Dnia 14-06-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ojczyznoslaw [PUSH_1] ________________________________________________ Pancernik 50.000 Pathfinder 300.000 _________________________________________ Obrońca Alam [LaOrden] ________________________________________________ Duży transporter 100.000 Statek kolonizacyjny 2 Recykler 2 Gwiazda Śmierci 2 ____________…

  • Cytat od Apofis: „A co do błędów wersji 7 to jest chyba kolejny, zauważyliście, że są błędy w statystykach wojsko - liczba statków jest zaniżona. Co tu jest grane? ” U mnie się zgadza

  • Cytat od edes: „Masz 15 stoczni ale każda w innej gali i co po każdym rw sure trzeba rozwozić tracąc kupe dexu, najgorzej dla tych co grają na x1 ” Na same ekspedycje i wrzucanie pancków do budowy idzie mi dziennie od 15 do 20 kkk dexu, więc 58kk za lot 850k mt przez 3 galę to niezauważalna liczba Na x1 nigdy nie będzie takiego problemu bo lot trwa zbyt długo - nie da się tylu ekspedycji w ciągu dnia wysłać i uzyskać tyle RW żeby zapchać wszystkie stocznie

  • Cytat od Bladeripper Returns: „Można też inwestować w eko i badania. I jak sam wspomniałeś surki masz więcej niż możesz przetopić i to już robi się problem. ” Racja, badania, eko to Ci nie zginie dopóki passa trwa, tylko nadal, jakakolwiek dziura czy duzi obcy i będziesz miał mniej do latania lub wcale po paru dziurach jeśli nie będziesz dokładać floty zawczasu

  • Cytat od Bladeripper Returns: „nie chce mi się liczyć ale łatwiej odbudować 200k panca niż 1kk. Chociaż te drugie produkują więcej surowców. ” Akurat tu nie ma limitu. Limitem jest ilość planet/stoczni budujących pancerniki w 1s lub antymaterii/detroidów na ich skracanie. Ja mam moc przerobową obecnie około 1,299kk pc/dobę budując bez przerwy. Niestety jest to za mało, na samych małych obcych i piratach tracę kilkaset tysięcy pc dziennie co już mi zmniejsza możliwości przerobu surowców o ~1/4 lu…

  • Cytat od Mirmir: „Wystarczy prosta rzecz ograniczenie pola złomu z ekspedycji . ” Niestety teraz to już po frytkach, to tylko by nadal faworyzowało tych, którzy umiejętnie się już na obcych i piratach nachapali. Ograniczenie ilości złomu powinno być od początku tak jak planowano i było czy tam miało być na serwerach PTS.

  • AntiGameReborn

    Ojczyznoslaw - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    A skąd ta kropka się tam wzięła? U mnie w chrome z AGR nie da się wpisać nic poza cyframi

  • Się uśmiałem, dobre dobre, przetapiaj... A nie, czekaj na U nie możesz Także gratulacje i czekam na więcej

  • Po odświeżeniu zakładki "stocznia" działa poprawnie, ale fakt irytuje jak wszystko w tej grze ostatnio

  • @dexPL chyba za daleko popłynąłeś z interpretacją, przecież napisałem jasno, co nie jest zabronione jest dozwolone. Cytat od smoki: „Wprowadzono zakaz kontaktu flot pomiędzy kontami współdzielącymi IP ” Czego tu nie rozumieć? Gracz A ma te samo IP zgłoszone z graczem B, oni nie mogą się "kontaktować" flotami. Gracz Ojczyznosław może zaorać panckami jednego jak i drugiego i jeszcze 8 expów lecieć w tym samym czasie

  • Wiem, że teraz ja się słówek czepiam ale tak to jest z regulaminami/zasadami. Co nie jest zabronione jest dozwolone. Ale tutaj zabrania się kontaktu flot (wszystkich flot, nie pośrednio/bezpośrednio czy przez szmatę). Więc dopóki nie doda się wyjątków nie widzę innej interpretacji takiej formy zapisu.