Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 75.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Patrzę - czołówka nam się zmieniła. "Wejdę na forum, zobaczę co jest grane" - myślę. To już wiem. Tyle STejków to by nie obrobił sam Burneika Spore straty własne - widać że strasznie byłeś cięty na obrońcę. Cóż, opłaciło się. Szerokości, przetapiaj - a obrońcy odbierania FSów życzę.

  • O (ciach!)współczuję, Chłopie. Nie pierwszy raz tu trafiasz, lecz pierwszy raz tak boleśnie... Mam nadzieję że wrócisz i podniesiesz się po tym ciosie. Agresorowi gratuluję - tyle masz tych puszek że można rzec, iż rasowy z Ciebie alkoholik Moderator mntek: upominam za Wulgaryzm

  • Ogame nie ma jaj..

    Xai - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Szczególnie śmiesznie to brzmi biorąc pod uwagę, że strzeliłeś mi małego złomka na Uriel...xD Cytat od tom: „Edit: mały offtop, co do ankiety - przydałaby się jedyna słuszna opcja "nie otwierać nowego uni" ” ...ale tu pełna zgoda.

  • Ogame nie ma jaj..

    Xai - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Tak ogarniam sobie ankietę która przyszła mi na PW i myślę - co by to było, gdyby powstała taka niecodzienna alternatywa? Jak wielki szok dla flociarzy stanowiłaby bariera, będąca jednocześnie przepięknym odsiewem prawdziwych badassów od niedzielnych grajków z fartem? Tak, czy Ogame ma jaja...... by na nowo utworzyć uni bez ACS? Powtórzyć Antaresa? Czy w obecnych czasach jest to jeszcze możliwe? Dorzucając do tego eko x5 i flotę x2-x3? Jestem ciekaw, jak wielu TOPOWYCH flociarzy poszczególnych u…

  • Miażdżące zyski... gratulacje. Obrońca po czymś takim chyba faktycznie zrobi the end.

  • Zapachniało pushem, wszakże Pan Kylo już nie pierwszy raz z prawej strony, a wśród czołówki takie machloje to norma. W końcu te bany nie sypią się za brzydką minę, ale co ja tam wiem. Serdecznie życzę potknięcia dla Pana Michała, może wtedy poczuje odrobinę szacunku dla graczy spoza swego grajdołka.

  • Michal10 w reckach zawsze spoko. Bis,bis! xD Zimne piwo dla Pana atakującego, choć i mnie daje się we znaki!

  • Ładne cyferki zaczynają się pojawiać w tym dziale. Graty, ładnie Waść zarobiłeś.

  • Graty, siarczysty %. Miłego przetapiania, a Obrońcy powodzonka w realu

  • To ma być bunkier? Wy chyba bunkrów nie widzieliście. Gratuluję wlotu, ale Obrońcy BSzO. Nie powiem, by widok tak znanych mi osób w reckach był czymś, co chciałbym tu spotykać - wręcz przeciwnie. @Egze - Pruj do przodu i nie przejmuj się tym pstryczkiem w nos.

  • Cytat od SCORN: „Witam ponownie Znowu stało to poleciałem tym razem niestety lot pełen dla mnie przynajmniej emocji... U obrońcy w trakcie lotu były robione dziwne akty najpierw 4 skany w jednej gali a potem 2 skany w innej co spowodowało zastanowienie czy mam lecieć do końca! Przed samym końcem lotu jednak wszystko pokazało że jest ok bo weszły minutki u obrońcy No i jeszcze ta aktywność RETRO była bardzo dziwna czyżby jakaś próba kontry? Pozdrowienia dla całego LSD i Buddy z dedykacją dla moic…

  • Lobby- problemy kto ma ?

    Xai - - Błędy w grze

    Post

    Cytat od FILU: „ale jak potrafiła byś obejść zaporę GF i inwidualnie zaatakować to masz pracę w rządzie lub w NASA ” Jakie NASA? Pomijając fakt dostępności z iOSa, przecież to jest w stanie ogarnąć średnio rozgarnięty programista. Wiadomo, że wszystko jest choć trochę czasochłonne, ale akurat przez 6h to już spokojnie można coś podziałać.

  • Lobby- problemy kto ma ?

    Xai - - Błędy w grze

    Post

    Najzabawniejsze jest w tym to, że podobno na ipadach (iOS) gra normalnie wchodziła. Ciekawi mnie, ilu programistów zdolnych obejść standardowy system logowania, jest do przodu. Dla mnie wystąpienie takiego rodzaju błędu w tego typu grze jest niedopuszczalne - Gameforge to nie Owsiak, że robi coś choćby troszkę za darmo. Z samych tylko oficerów na kontach GF pojawiają się regularnie fajne sumki - nie wspominając o wodospadzie ojro płynącym z innych gier. Dla mnie taka wyjebka na graczy (6h offlin…

  • Wlot hucznie nazwany 'rozbunkrowywaniem' bez użycia bombek (sic!) oraz z zyskiem poziomu średniego farmienia. Z takimi stratami : Cytat od kamykmocy: „Agresor stracił łącznie 78.887.000 jednostek. ” ... serio uważacie, że jest się czym chwalić? Przy wyjściu na plus rzędu 15kk ?

  • Cytat od SCORN: „W końcu Ci się udało dopaść obrońce który jak widać chyba nie może się pogodzić z tym ” Fakt, nie mógł się pogodzić do tego stopnia, że już praktycznie odrobił straty. Bardziej zabolało, gdy inny jegomość trafił na zsyłkę mojej sury

  • A ja życzę big SzO obrońcy - wielki szacun dla kogoś, którego musieliście bić w piątkę żeby nie ładować się w straty. Myślę, że historia kołem się toczy i tych wilków również ktoś poniesie.

  • O, Martwy temat. Aż szkoda takiego starcia, chociaż akurat nie napawa mnie ono optymizmem, gdyż dokonane na dawnym sojuszniku. I jak, potrzebna Ci była zmiana barw, Smigolu? Przede wszystkim dziwi trzymanie takiej floty, jak dla mnie dziwne proporcje i brak STejków na koncie (chyba, że się nie dzielisz,a bądź coś przegapiłem). No ale cóż, wygrał niewątpliwie lepszy. SzO dla Ciebie Smigol, agresorowi gratuluję.

  • Gratuluję wlociku i szybkiego przetopu życzę

  • Hello there. Trzeba mieć naprawdę smutne życie, aby wrzucać coś takiego na forum Te pościgi, te wybuchy! Zazwyczaj gratuluję zwycięzcy, ale w tym przypadku, pierwszy raz od 12-stu lat tego nie uczynię. Jak pisałem na PW: : Wolałem spędzić ten czas z najbliższymi, obejrzeć spokojnie obydwa meczyki nie martwiąc się jakimiś wirtualnymi cyferkami, które za chwilę wrócą w zdwojonej liczbie. Może pochwalisz się kamyczku, ile to razy podnosiłeś na mnie swą ładną flotkę? Ileż to skanów, ileż to prób pod…

  • Witam serdecznie, to już mój drugi temat założony dnia dzisiejszego i mam nadzieję, ostatni. Pytanko dla gierojów z SLG - Czy tak powinno wyglądać złomowanko/farmienie/Bógwieco? Ja rozumiem że kobie... wróć, sfochana dziewczynka w składzie to już hormony buzujo, ale jak bardzo trzeba się nie szanować, by decydować się na coś takiego? : Dnia 18-05-2018 12:30:57 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Piknik [SLG] ________________________________________________ Okręt wojenny 249 Bombowiec…