Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 421-440 z 440.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Gratki Osama Ładnie flotka rośnie więc czekam na więcej tych latajek bo Eco Ci nie służy Przetapiaj ! Obrończyni SZO

  • Powstał by gdybyś dopilnowala wtedy tego co trzeba a jak bym ja nie zasnął z córcia to by mnie tu nie było ta gra składa się z serii cudzych błędów i ludzi którzy te błędy wykorzystują A tak twoim tokiem rozumowania to masz już masę st skoro utożsamiasz się z innymi

  • zlom mój to sobie posprzatałem ani grama nie bylo anty uzyte a ze raki byly gdzie indziej to bylo czym zbierac, w sumie wieksza czesc foty ostala sie bezpiecznie Ruda mogla bys sie cieszyc jak bys tego klapsa ty dala a nie kolega

  • Gratki atakierowi !! Cóż córcia dała pospać to mnie znurzyło razem z nią nie ma tego złego wiee nie spadło złom mam wiec SZO będzie szybkie Do zobaczyska

  • Nooo Osama lamko w końcu po właściwej Stronie !! Graty ładnej obrony ! Złom pod dom zawsze spoko !! Przetapiaj i zacznij latać

  • Graty Jim !! Dzięki za dedy Przetapiaj na puszki albo inne latajki Cierpliwość popłaca Obrońcy pakiecik Jeśli będzie

  • Graty obrony Soczyście [ciach] Macie co przetapiać Vigo Ty w Eco starczy Ci puszek Moderator Indestructible:Upominam za pseudocenzurę.

  • Pozdrowienia dla sojusznikow, buddy i wszystkich znajomych 2 lot na tego pana 2 ST zycze SZO Dnia 28-03-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor WujO [LoG] ________________________________________________ Okręt wojenny 190 Pancernik 1.138 _________________________________________ Obrońca rupak [OLD] ________________________________________________ Mały transporter 535 Duży transporter 382 Lekki myśliwiec 2.015 Krążownik 366 Okręt wojenny 140 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 5…

  • vigo [LoG] vs. zbirek 694%

    WujO - - Starcia Libra

    Post

    Graty Vigo Czyścisz jak leci Ładna flotka rośnie a teraz jeszcze do podtuczysz Obrońcy Pakiecik !

  • Gratki dla Atakierów Vigo puszki robią robotę wpadnie kolejne kilka do stoczni Przetapiać pany i latać

  • Pozdrowienia dla Sojka Buddy, i reszty znajomych i dostawców dexu Obrońca pogratulował, kima go zmogła po tyrce wiec zdarza sie ktos podjumal troche metki ale spoko sie odkuje Dnia 18-03-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor WujO [LoG] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 12.526 Krążownik 1.370 Okręt wojenny 191 Pancernik 830 _________________________________________ Obrońca rupak [OLD] ________________________________________________ Mały tran…

  • Graty Vigo, cierpliwość popłaca ! Ładna ilość pancków Teraz spawaj trochę mięsa, przyda się

  • vigo [LoG] vs. pinio 326%

    WujO - - Starcia Libra

    Post

    Gratki Vigo ! Syty % Dobry dzień dla LoG Nic tylko przetapiaj na nowe latajki, rób porządki w okolicy i dalej tak owocnych fal Obrońcy morze więcej rozwagi do puszczania flotki na pz

  • Graty atakierowi Lucek widzę dobrze czuje się w puszkach chyba taki nawyk ma

  • Siemka Pozdro dla LoG jak i dla wszystkich znajomków i buddy Odebrana stacja, w prawdzie ja ją odebrałem ale zawsze odebrana Dnia 09-03-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor WujO [LoG] ________________________________________________ Duży transporter 371 Lekki myśliwiec 6.205 Okręt wojenny 175 Pancernik 371 _________________________________________ Obrońca SWIR [G_G] ________________________________________________ Mały transporter 5 Duży transporter 122 Lekki myśliwiec 1…

  • Graty Vigo, ładnie weszło będzie na kilka nowych zabaweczek ! Obrońcy SZO

  • Siemka Tym razem lot for fun, oboje na minus jesteśmy lot w układzie kusiła po prostu ta flotka, a jak sie okazało trafiłem w timing i troszkę naderwałem śrubek dzisiaj już zysk był a że FUN najważniejszy to i to dodam Dnia 26-02-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor WujO [HUS] ________________________________________________ Krążownik 300 Okręt wojenny 10 Pancernik 199 Sonda szpiegowska 2 _________________________________________ Obrońca noon [ITWZ] _____________________…

  • Siemka Pozdrowienia standardowo dla buddy, sojuszu i reszty znajomków Noolandia latał na stacje ale zawsze odebierał, dzisiaj zatrzymało go coś ważniejszego i domyślam się o wiele przyjemniejszego Koleś jest spoko, więć życze mu SZO Nie zebrałem wszystkiego bo niestety nie było tyle raków jeszcze i okoliczne sępy podebrały resztę mety, niech im się to czkawką odbiję a ja i tak po swoje wrócę Lot pełen spontan, widać czasem warto tak przy porannej kawce w pracy Dnia 26-02-2016 --:--:-- następując…

  • WujO [HUS] vs. klos ~ 64

    WujO - - Starcia Libra

    Post

    Sayan specjalnie dla Ciebie gram wiem że się cieszysz Badi daj sobie spokój

  • WujO [HUS] vs. klos ~ 64

    WujO - - Starcia Libra

    Post

    Sieeema Pozdrawiam wszystkich znajomkow oraz obecny sojusz skan lot boom Dnia 25-02-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor WujO [HUS] ________________________________________________ Krążownik 375 Okręt wojenny 10 Pancernik 200 _________________________________________ Obrońca klos ________________________________________________ Mały transporter 116 Duży transporter 45 Krążownik 80 Okręt wojenny 50 Recykler 50 Sonda szpiegowska 1 Niszczyciel 9 Pancernik 5 ________________…