Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 430.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • było tak wcześniej że acs wyświetlał się nam nawet bez podłączenia flot ?

  • ma ktoś rozpiskę gdzie wychodzi jaki serwer ?

  • Plus jest jak to określiłeś najważniejsze że masz 2kk dexy do przodu

  • Cytat od smoki: „Cytat od justvroum: „chyba jakis zart z tymi parametrami w ankiecie nie bylo mowy o speedzie x1 ” To była jedna z opcji ankiety.Cytat od dexPL: „Ciekawi mnie tok rozumowania twórcy tego uni. Kalekie (board.pl.ogame.gameforge.com/i…ostID=8674541#post8674541) utworzone 3 miesiące wcześniej. Jedyna różnica w parametrach - 5 pól mniej na planetach (co jest i tam niczym - bo 80-90% osób weźmie Odkrywcę na początek). Kalyke było i jest słabym uni - znanym jedynie z pusherów pod osłoną…

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Winter - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od kermit: „Cytat od Qnick: „Nic w weekend nie było zmieniane, bo zaoczni studenci pierwszego roku, którzy to programowali w weekend mieli zajęcia ” nie obrażajmy programistów, może nie grają w ogame i brak zgłoszeń o błędach uznali brakiem błędów Cytat od Crion: „@Ruda Jak już wyżej przedmówcy wspomnieli - rozumiem, że bierzesz za to odpowiedzialność za wprowadzoną w piątek aktualizację? I w ramach tej odpowiedzialności co zrobisz? Ty, albo inne osoby z teamu? ” To co tu piszecie przypomi…

  • Obrońca po złomie pogratulował i zapowiedział że nie będzie dalej grał więc nic nie stało na przeszkodzie żeby i dobić flotę ekspedycyjną winter-is-coming-768x490.png Agresor Darth John [WINTER] ________________________________________________ Okręt wojenny 1.200 Pancernik 879 Pathfinder 450 _________________________________________ Obrońca Director Lepus [BOSS] ________________________________________________ Mały transporter 2.320 Duży transporter 341 Lekki myśliwiec 2.857 Ciężki myśliwiec 1.3…

  • Pozdrawiam całe himalaje i sojusz leda [url]https://www.youtube.com/watch?v=Z1WTACg8MiA[/url] winter-is-coming-768x490.png Agresor Darth John [WINTER] ________________________________________________ Okręt wojenny 1.224 Krążownik 488 Pancernik 251 Lekki myśliwiec 13.710 Ciężki myśliwiec 881 Pathfinder 587 _________________________________________ Obrońca Gregor [Elita] ________________________________________________ Mały transporter 571 Duży transporter 260 Lekki myśliwiec 1.302 Ciężki myśliwie…

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Winter - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Crion: „Cytat od spirycik: „Cytat od Crion: „Cytat od spirycik: „Cytat od Dobrygracz: „Zadałem sobie ten "trud" i napisałem prosty ticket z zapytaniem odnośnie przeliczników panujących na rynku. Mam nadzieję, że ta odpowiedź wszystko i wam rozjaśni (spodziewałem się jej) i przestaniecie się wykłócać o to kto ma rację Jakiś czas temu podjąłem decyzję o zakończeniu przygody z Ogame i jak widać był to strzał w 10 63e13fba7c49b.png Pozdrawiam was cieplutko a puszerom życzę wytrwałości w kli…

  • Cytat od KissOfTheDragoon: „@LA PUTIN LABAMBA ja mowie ze to kalkulator zle pokazuje a nie ogame... kliknij sobie samego pioniera i zobaczysz ze w kalkulatorze pokaze ci ze nie bedziesz mogl dostac OW (bedzie 0). czytaj ze zrozumieniem ” ok już skasowałem żeby nie wprowadzał ludzi w błąd dalej ślijcie po 4xx Dt

  • Cytat od KissOfTheDragoon: „Cytat od Winter: „ślijcie tyle dt żeby ładowność nie ograniczała nie ma limitu jak kiedyś 413DT najlepszy skład to DT + niszczarka + pionier na piratów nie ma co się nastawiać bo dostali nerfa na 20% pzta skasowany jak by ktoś chciał kalkulator pod 7.1 ” ten kalkulator jest bledny. znajomy wyslal samego pioniera i przylecialo takie cos: Od: dowódca floty Ekspedycja natknęła się na planetę niemalże całkowicie zniszczoną przez wojny. Różne statki krążą na orbicie. Techn…

  • ślijcie tyle dt żeby ładowność nie ograniczała nie ma limitu jak kiedyś 413DT najlepszy skład to DT + niszczarka + pionier na piratów nie ma co się nastawiać bo dostali nerfa na 20% pzta skasowany bo źle działa jak by ktoś chciał kalkulator pod 7.1

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Winter - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od edes: „Cytat od Winter: „Cytat od drakon: „Na dobrą sprawę transporterami też możesz się wymienić ze swoim multikontem 1:1 metal deuter. DA SIĘ. Łamiesz wtedy obowiązujący regulamin gry dostępny na forum. Możecie sobie poczytać, dokładnie punkt "Push". Czy to poprzez rynek czy w wolnej wymianie przeliczniki dalej obowiązują i albo będziecie odsyłali, albo mam nadzieje wam pokasują te multikonta i pobanują na kilka tygodni. ” To czekamy na bany na ledzie , tam przelicznik dla normalnego …

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Winter - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Art: „nie. Przy okazji dowiedziałem się ważnej rzeczy: współczynnik na rynku na istniejących już serwerach będzie ustalony na: 2.5:1.5:1 i nie będzie podlegał zmianom (nie dotyczy Ledy) Przy tworzeniu oferty lub odpaleniu wyszukiwania, będzie można zobaczyć oferty w zakresie +/- 30% ” Ten np ?

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Winter - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Dobrygracz: „Zadałem sobie ten "trud" i napisałem prosty ticket z zapytaniem odnośnie przeliczników panujących na rynku. Mam nadzieję, że ta odpowiedź wszystko i wam rozjaśni (spodziewałem się jej) i przestaniecie się wykłócać o to kto ma rację Jakiś czas temu podjąłem decyzję o zakończeniu przygody z Ogame i jak widać był to strzał w 10 63e13fba7c49b.png Pozdrawiam was cieplutko a puszerom życzę wytrwałości w klikaniu ” i tak skasują bo nie można udostępniać treści ticketów

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Winter - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od drakon: „Na dobrą sprawę transporterami też możesz się wymienić ze swoim multikontem 1:1 metal deuter. DA SIĘ. Łamiesz wtedy obowiązujący regulamin gry dostępny na forum. Możecie sobie poczytać, dokładnie punkt "Push". Czy to poprzez rynek czy w wolnej wymianie przeliczniki dalej obowiązują i albo będziecie odsyłali, albo mam nadzieje wam pokasują te multikonta i pobanują na kilka tygodni. ” To czekamy na bany na ledzie , tam przelicznik dla normalnego handlu był ustalony na 2/1/1 na cz…

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Winter - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Ser Presidente: „a takie pytanie... czy cokolwiek dziala dobrze? bo na kazdej plaszczyznie widze bledy, okropne bledy a mimo to zktualizacja zostala wprowadzona... to wyglada na dziewiczy projekt a nie na przetestowana, tworzona od miesiecy aktualizacje ” no toż wprowadzili czyli działa dobrze , mogli wprowadzić coś co nie działa ?

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Winter - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od entro: „Wiedzieli. Wiedzieli o wszystkim już w wakacje. Po prostu nic z tym nie zrobili. Obietnice. Sciemy. Obietnice. Po co jest to forum? Przenieść wszystko na ENG. Tam chociaż moglibyśmy liczyć na spójny regulamin. ” Podpisuje się pod tym Skoro my wiedzieliśmy że rynek nie będzie działał to oni tym bardziej wiedzieli wiedzieli o wszystkich błędach a i tak wypuścili to na wszystkie serwery odniosę się do zmian - Klasy ? ok ale nie ma balansu to co robi odkrywca przekracza wszystko - b…

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Winter - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Art: „Przy okazji dowiedziałem się ważnej rzeczy: współczynnik na rynku na istniejących już serwerach będzie ustalony na: 2.5:1.5:1 i nie będzie podlegał zmianom (nie dotyczy Ledy) Przy tworzeniu oferty lub odpaleniu wyszukiwania, będzie można zobaczyć oferty w zakresie +/- 30% ” Czyli jest dobrze przecież Art wie co mówi

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Winter - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Muniek: „@Winter mam jeszcze 2 pytania 1 - autoofert nie widać chyba w spisie ofert na Rynku ? Bo moi sojusznicy jej na Rynku nie widzą. 2 - powiedzmy ze zależy mi na kupnie boosterów do stoczni. Wystawie autooferte oczywiscie. Natomiast oprocz tego warto wystawic tez na rynku sprzedaz czegos np: deu w zamian za ten dopalacz. Zaatakowac temat z dwoch stron. Ma to sens co pisze ? ” Ad 1 - nie widać ad 2 - jeżeli wystawisz autofertę za dex to kupisz jak ktoś wystawi , jeżeli wystawisz zap…

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Winter - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Muniek: „Cytat od Winter: „Cytat od Muniek: „Czym sie roznia automatyczne oferty i zapytania od normalnych ? I kurde czemu wystawiłem kilka automatycznych zapytan i nie widac ich na rynku (sojusznicy mi mówią że nie ma moich zapytan) ” Automat działa automatycznie jak nazwa wskazujeJeżeli chcesz kupić metal za dex np i ktoś wystawi ofertę że chce sprzedać Dex za metal to automatycznie ty ją kupisz (oczywiście jezeli wasze przeliczniki się pokryją wg tolerancji jaką zaznaczysz) . pozdraw…