Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • No no, to pierwsze też niczego sobie, w dodatku tyle emocji przyniosło, brawo! Szybko się wpasowałeś w nasz klimat

  • Brawo! Zysk bajka, procent też, wszystko idzie w dobrym kierunku . I karawan jedzie dalej... . Szo obrońco i pamiętaj czyją jesteś puszówką, żeby tam czasem kto inny się nie żywił przypadkiem .

  • Cytat od BlackLatteCoffee: „no oczywiście nie odbieram mu tego tytułu Chwała zwycięzcy Tylko ktos z uni mi napisał o 19 "Ty kto to jest jakiś kapitan ??" "Gra na taurusie??" A ja na to "no jest ktoś taki ,a co?" "Bo wygrywa w konkursie na najlepsEgo gracza What ” No widzisz a ja grając obecnie na u68 doskonale znam Kapitana Jacka Sparrowa bo otóż grałam swego czasu na Taurusie jak i kilku moich sojuszników z u68. Sam zwycięzca zapewne mnie nie kojarzy bo byłam wprawdzie sąsiadką ale bardzo bardz…

  • Cytat od buleon: „Cytat od Selene: „ps. popatrzyłam na zgłoszenia na innych uniwersach x1 - nigdzie chyba tak nie pajacują jak na u68 ” A widziałaś zgłoszenia Ice'a? Chociaż u niego to jakoś ze smakiem i jajem jest zrobione, tutaj szydera raczej. ” A patrzyłeś na wyniki? zgłoszenia zgłoszeniami, ale zobacz na kogo gracze głosują

  • Uni będzie miało takiego najlepszego gracza na jakiego zasłużyło :). John faktycznie odzwierciedla to co się ceni obecnie na u68, nastała doba latania po drobnice, po satkach i nocnej produkcji, mam nadzieję że sojusznicy nie przejmą się za bardzo tym konkursem, nie warto ;). ps. popatrzyłam na zgłoszenia na innych uniwersach x1 - nigdzie chyba tak nie pajacują jak na u68

  • Przepraszam bardzo ale nie ma gracza "kajak" na u68

  • Chciałam się przypomnieć Pozdrawiam PN i znajomych. Dnia 04-11-2020 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Selene [P N] ________________________________________________ Okręt wojenny 261.692 Pancernik 561.272 Krążownik 500.000 Pathfinder 80.000 _________________________________________ Obrońca zupka666 ________________________________________________ Mały transporter 108.245 Duży transporter 282.166 Lekki myśliwiec 1.843.243 Ciężki myśliwiec 98.385 Krążownik 986 Okręt wojenny 5.579 Stat…

  • Gratulacje, piękne pb i na odpowiednim graczu ;). Rozkręcasz się, życzę jeszcze lepszych trafień, wiem że stać Cię na to :).

  • Gratulacje ABW odebrałeś sobie za swoje krążki, szkoda że nie na koparce ale może innym razem, tag się zgadza, szkoda że akurat trafiło na byłego sojusznika. Szo Keyra. Cytat od Kamikazze_: „Na odpowiedź koparki powinieneś wleciec w niego . Gratki powodu bo był słaby. Co do RW fajny zysk . Obrońcy Szo ! ” Heh, przypomina mi się od razu jak to ktoś za atak na jego planetę po 55kk zysku (nie doszedł niestety do skutku) planował latać nam po satkach ;).

  • Zacne ST i zysk, gratulacje dla Was :). Potrafisz zaskoczyć buleon ;). Obrońcy szo.

  • Pole zniszczeń > 40 %

    Selene - - DiD U68

    Post

    Naprawdę to takie dziwne jest że skoro oddaję głos w ankiecie to chcę wiedzieć trochę więcej niż przeszło - nie przeszło?. Smutne że gani się zainteresowanie graczy grą. A gracz powyżej powinien o tym pomyśleć podczas tamtej ankiety - ale pewnie nie miał wtedy jeszcze konta na forum....

  • Pole zniszczeń > 40 %

    Selene - - DiD U68

    Post

    Wynik jest już znany, smuci podejście do graczy, niby zwykła ankieta a wielki problem podać jak rozkładały się głosy w procentach na każdą z opcji. Ja osobiście z czystej ciekawości chciałam wiedzieć, natomiast takie podejście zniechęca do brania udziału w jakichkolwiek ankietach. Oby tak dalej.

  • Pole zniszczeń > 40 %

    Selene - - DiD U68

    Post

    Dziękujemy, na pewno wątpliwości zostały rozwiane.

  • Gratulacje top1 solo, piękne starcie tytanów, zasłużyłeś sobie na nie! W dobie odkrywców ogląda się je jak perełkę, oby więcej takich bitew w Twoim wykonaniu :). Warce szo.

  • Pole zniszczeń > 40 %

    Selene - - DiD U68

    Post

    Biorąc pod uwagę że dochodzą głosy jakoby całe sojusze głosowały na 60% prosimy jednak o podanie dokładnych wyników ankiety, żeby nie było wątpliwości.

  • To taka antypromocja podniesiesia pz? Chyba graty ^^.

  • Pole zniszczeń > 40 %

    Selene - - DiD U68

    Post

    Cytat od Mirmir: „Cytat od Selene: „A skąd ta pewność? ” Sobie zadajesz to pytanie,to Ty pisałaś ,że wcześniej czy później czeka nas fuzja a przy niej podniesienie pz-ta.Całkiem możliwe ,że nas to czeka ale tak jak sama pytałaś -skąd ta pewność. ” Pewności nie ma nigdy, to prawda, napisałam tak na podstawie tego co działo się w ogame do tej pory, co nie oznacza oczywiście że na 100% potoczy się w tym kierunku dalej. Nie wyobrażam sobie że uni gdzie jest 70% będzie chciało zejść na 40% (mam na ta…

  • Pole zniszczeń > 40 %

    Selene - - DiD U68

    Post

    Cytat od Mirmir: „ Cytat od Selene: „Pamiętajcie przy tym że jest 8 uni z prędkością flot x1, w tym tylko 3 ma pz poniżej 50% (u68, Nekkar i Taurus) a połowa - 70%, nie wiem jak podniesienie pz wpłynie na przyszłą fuzję, ale wcześniej czy później podniesienie pz nas czeka ” Nieprawda to ich czeka obniżenie PZ-ta ” A skąd ta pewność? Czas pokaże co okaże się prawdą, póki co jest ankieta i każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie.

  • Pole zniszczeń > 40 %

    Selene - - DiD U68

    Post

    Pamiętajcie przy tym że jest 8 uni z prędkością flot x1, w tym tylko 3 ma pz poniżej 50% (u68, Nekkar i Taurus) a połowa - 70%, nie wiem jak podniesienie pz wpłynie na przyszłą fuzję, ale wcześniej czy później podniesienie pz nas czeka, tak więc skoro już ustaliliście to 60% a nie 70 to tak zaznaczam, zapewne nie przejdzie ale zawsze można próbować, chociaż tak jak napisałam wcześniej, sytuacja nie zmieni się bez wprowadzenia limitu na pz z piratów i obcych.

  • Pole zniszczeń > 40 %

    Selene - - DiD U68

    Post

    Nic się nie zmieni bez wprowadzenia limitu pz z piratów i obcych, natomiast pomoże graczom którzy wola jednak tradycyjne ataki i są aktywni, choćby w niewielkim stopniu wyrównać różnice punktowe a jak widać przepaść robi się coraz większa. Na wielu uni jest 70% z pz i ja osobiście obstawiam za takim. Taka zmiana wiązać się też może ze wzmożonymi atakami na nocne produkcje statków odkrywców, no ale trudno, trzeba będzie robić po prostu innym to samo i będzie sprawiedliwie :P.