Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 981-1,000 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Lobby- problemy kto ma ?

    dexPL - - Błędy w grze

    Post

    Ciekawe czy będzie akcja odzyskiwana utraconych flot dla graczy, którzy mieli dość czekania na zalogowanie i poszli spać - czy jednak stwierdzą, że trzeba było czekać Bo że kilka flot padnie (na tych bardziej aktywnych uni, gdzie ludzie po nocach latają) - to prawie pewne

  • Nudno trochę w sobotę, więc poskanowałem co tam kolega ma. Okazało się, że stoi fajna flota na moonie. Co prawda 130 układów dalej - ale poleciałem. Na szczęście weszlo, więc koszt wysłania recków się zwrócił. Hydronowi SZ/O @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Dnia 23-06-2018 10:50:43 następujące floty spotkały się w walce: Agresor dex [OLD] ________________________________________________ Pancernik 10.000 _________________________________________ Obrońca Hydron [GoSciE] ______…

  • Historia krótka, na pewno krótsza niż się spodziewałem. Zaczyna się od romansu: milkiwaj "chce ci się popolowac;)" i tajemniczy link Potem odrobinę nudy, czyli wyliczanie możliwych czasów wylotu i powrotu floty. Odrobinę skradania się (ciekawe czy skontruje lecące kr), akcji (moon trafiony za pierwszym razem) i dużo czekania na zasoby. Spodziewałem się, że będę czekał do wieczora na flotę - a tu pierwszy lot i od razu trafienie. Fajnie. Niby spore straty własne (kolejne loty byłyby już gsami, wi…

  • Cytat od Krystian: „Odbierzemy z Pewnością ! ” Ten cytat przyświecał mi przez ostatni tydzień. Jmonster spawała kolejne gwiazdki bardzo sprawnie, więc coraz bardziej opłacało się jej przyglądać. Cały problem był w tym, że siedziała długo po nocach, więc nie było kiedy wysłać gsów na niszczenia moonów. Z małą pomocą przyszedł Krystian - wrzucił lotkę na 3:290, gdzie wcześniej stały gsy. Był już tam zgredek, więc zagrożenie podwójne. Jak przewidywałem flota przeniosła się w inne miejsce. Miałem dw…

  • Zmiany na uni

    dexPL - - DiD Oberon

    Post

    Zlom z obrony na tym uni był od zawsze - więc skoro głosy były na pół - to powinno się zostawić bez zmian. Z drugiej strony za pewien czas będzie rozpatrywana kwestia połączenia uni Oberon z innym - a nie ma podobnego uni ze złomem z obrony.

  • Nic się nie dzieje, bo flociarze na urlopach siedzą, zamiast grać. Ale coś tam zawsze się znajdzie

  • Była - poddał się i wrzucił urlop. Raczej na wieczność

  • Dziś zobaczyłem, że Fenrir wrócił do D_Z - więc z ciekawości poszedł skan na planety. Zasobów dużo - więc dla sprawdzenia poszedł jeden atak w układzie - a potem jeszcze dwa kolejne w innym miejscu (jak wiedziałem, że Fenrira nie ma). Trochę stresu, bo pojawiła się aktywka na moonie w 1 gali - patrzę - a tu flota z fsa wróciła. Miałem nie lecieć - Fenrir zazwyczaj pilnował fsów - ale paliwa na 1 gali miałem dużo, pance tylko 3kk (a recki 12kk) - więc poleciałem. O dziwo nikt sie nie zalogował - …

  • Dziwne to było wszystko - szkoda, że nie było sprawdzonej falangi (tylko taka z drugiej ręki, do tego podstępna). Ale jeszcze kiedyś odbierzemy ten złom.

  • Gdzies musiał wysłać - a my ze zgredkiem atakowaliśmy wszystkie moony poza 4:63 i 1:202 - które akurat wy zdjęliście. To była więc kwestia czy padnie akurat ten moon - a potem - kto poleci i kto złom zbierze.

  • Historia lotu jest wszystkim znana - ale mogę dodać coś od siebie. Oldboy to gracz eko, który zazwyczaj dobrze pilnował swojej floty. Ze dwa razy trafił go zgredek - ale główna flota przetrwała. W weekend wspomniał, że niedługo będzie kończył grę. Jako, że akurat byłem na wyjeździe to nic nie kombinowałem - jedynie skasowałem lotkę i wrzuciłem do układu 2:60 - przy okazji blokując innym miejsce. Zawsze to lepiej w przypadku zebrania złomu (teoretycznie tylko nasz sojusz miał wystarczającą liczbę…

  • Tomek niestety nie pilnuje swojej floty nic a nic - stoi godzinami. Więc lepiej, aby w naszych reckach wylądowała Gratki

  • Flota namierzona przez Krystiana, ze dwa razy lecieliśmy po powrocie fsa - ale zawsze się logował. No to w nocy poszły gsy - udało się zdjąć moona - a potem już z górki. Trochę zabrakło czasu na lot gsami, więc poszły pance. Pozdro dla współsprawcy - czyli Krystiana. Dziku - SZ/O @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Dnia 16-05-2018 04:39:45 następujące floty spotkały się w walce: Agresor dex [OLD] ________________________________________________ Duży transporter 9.639 Pancernik 10.000 _…

  • gratki zysku - będą kolejne pance Z tego co widze to gospodarz będzie się odbudowywał - dla eko gracza to nie jest za duża strata, więc pójdzie szybko.

  • Gratki. Fajnie, że złom udało się zebrac - godzinę po bitwie

  • A po co teorie - mentos nie wrócił z urlopu po dwóch latach ... a czy flota stała bo się znudziła czy inne sprawy - znaczenia nie ma.

  • Szkoda, że kolejny gracz konczy grę. Gratki zysku.

  • Ale to było dawno teraz to ja leniwy jestem - po nocach nie siedzę, a jak siedzę to tylko aby zasoby pozwozić

  • Nikt na twoj zlom nie polował - po prostu sprawdzałem co tam sie dzieje. A że Orlen dał ciała - to jego wina ... mi wystarczy że już raz podebrałem ci fajny złom nie muszę po nocach siedzieć

  • Gsy vs bunkier zawsze zyskowne - nawet z włączonym mechanikiem Tyle, że wrzucać to jako ST, hmm, raczej nie warto. Jak by nie było - gratki. Może się jeszcze kiedyś spotkamy - w reckach