Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-38 z 38.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Gratki nowego top1 długo się nie nacieszyliśmy tym tytułem, całe kilka h ładny zysk

  • Długo by pisać jakie relacje miała nasza 4 ogólnie ja do KoleśGit nic nie miałem, ba nawet miałem go w buddy jakiś czas, ale jak mi dawał zaproszenie od razu mu zastrzegłem że nie wykorzystam jego statusu dla zezłomowania go i że dla mnie sojusz zawsze będzie ważniejszy (a ktoś mu nagadał głupot o Nas z Ganimeda, z tego miejsca chciałem pozdrowić Sosenkę ) KoleśGit bardzo nie lubił Annejma i Lovcy, mieli małe zatargi dzisiaj siedzę sobie w pracy nagle wiadomość od lovcy że wraca z farmingu i chy…

  • WujO [HUS] vs. klos ~ 64

    sayan1989 - - Starcia Libra

    Post

    @wujo, nie uspokajaj Badiego mam go układ obok sam go uspokoję kiedyś oczywiście to było napisane w żartobliwej formie, ale Badi się spiął i się Jemu pośladki zrosły

  • WujO [HUS] vs. klos ~ 64

    sayan1989 - - Starcia Libra

    Post

    Uoooo przychodząc na Librę byłem pewny że nie zobaczę już tego paskudnego logo Entnl no nic, gratki ST

  • nieodebrane stacjonuj, lot w układzie, kolega wylogował się 30 min przed wlotem, zalogował 5 min po pozdro dla sojuszu Dnia 25-02-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor kaszanka [L_Z] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 761 Krążownik 747 Okręt wojenny 21 Pancernik 178 _________________________________________ Obrońca Koxuboss [DEV] ________________________________________________ Mały transporter 38 Duży transporter 146 Lekki myśliwiec 32 Ciężk…

  • Skan lot boom migały koledze aktywki jak lampki na choince a jednak go nie było musiałem pilnować 3:1 (jakby miał komandora :P) pozdro dla sojuszu. Dnia 21-02-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor kaszanka [L_Z] ________________________________________________ Krążownik 585 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca gonzo [SET] ________________________________________________ Duży transporter 30 Lekki myśliwiec 180 Krążownik 109 Okręt wojenny 67…

  • Niestety tak się dzieje jeśli ktoś nie wie jak wysyłać FS'y Pozdro dla Annejma oraz całego L_Z ST dedykuję Panu o nicku Brzydki z LHiP który wczoraj nam się odgrażał a dzisiaj ubiliśmy jego sojusznika na jego własnym moonie, ale kto wysyła FS'a na zatrzymaj z planety :D? no nic, nie czekaliśmy na powrót tylko żeby było ciekawiej wyliczyliśmy kiedy doleci do celu Dnia 16-02-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor annejm [L_Z] ________________________________________________ …

  • Sojusznik zauważył że ktoś na niego leci, szybka reakcja i podstawka agresor nawet jakby chciał opóźniać i skanować (mimo że tego nie robił bez dostępu do fali) to by nic nie zdziałał bo takie lagi że raporty dochodzą po 5-10 min złom cały nasz po chwili na tego samego sojusznika wyruszył ktoś inny (też z LHiP) ale niestety wycofał, a szkoda bo byłoby top1 pozdro dla sojuszu a tak pożalił się ten drugi pan z którego byłoby top1 Brzydki 15.02.2016 20:16:51 ladnie to na bledach gry sie dorabiac te…

  • Wczoraj poleciałem na lecące stacjonuj, kolega niestety odebrał, tak więc policzyłem powrót floty 150 układów dalej. pomyliłem się o kilka (naście :P) minut(wydaje mi się że to błąd kalkulatora, ale równie dobrze ja coś mogłem wczoraj źle zliczyć), ale na szczęście cel nie odebrał Pozdrowienia dla sojuszu, a w szczególności dla Annejm'a za pomoc Dnia 15-02-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor kaszanka [L_Z] ________________________________________________ Duży transporte…

  • dla niedowiarków że tak zrobił oto dowód scr.hu/98p5/fcsxh masz, ja część podkradłem Raport zbioru z PZ na [xxx]. 14.02.2016 17:00:05 Od: Flota (100) recyklerów ma całkowitą ładowność równą 2.000.000. Na polu zniszczeń [xxxx] znajduje się 1.951.500 jednostek metalu i 597.700 jednostek kryształu. Flota odzyskała 1.402.300 jednostek metalu i 597.700 jednostek kryształu. Raport zbioru z PZ na [xxxx]. 14.02.2016 16:57:22 Od: Flota (39) recyklerów ma całkowitą ładowność równą 780.000. Na polu zniszcz…

  • Panowie(i Panie?), dobrze, to że umiecie dodawać już wiemy, a teraz proszę zmieńcie tytuł bo koliduje z dotychczasowym TOP1, tak być nie może. A swoją drogą gratuluję 2 (słownie dwóch) osobnych ST na tej samej osobie

  • Moje pierwsze ST tutaj ale na pewno nie ostatnie.

  • Człowieku Ty masz czas na spanie :D? bo co chwila jakieś ST gratki

  • oj ktoś nie będzie miał moona, gratki

  • No chłopaki, gratki i to wielkie piękny ACS

  • Gratki ładnego wlotu owieczki owieczkami, czekamy na pierwsze pancki

  • Błędy przy udostępnianiu raportów, Jeśli ja udostępniam raport to go nie widzę (skoro widzę wiadomości na sojuszniczym które napisałem, to to też powinienem. Jeśli ktoś udostępnia raport w którym ja jestem podany też go nie widzę (testowaliśmy to za pomocą tego że sojusznik mnie skanował i jak udostępniał to ja i on jako jedyni tego nie widzieliśmy). Cytat od Fenix22: „Każdy rozwój silnika poprawia też jego sprawność spalania. - możliwość płynnego regulowania floty tak jak obecnie - lub wybranie…

  • To i Ja dodam swoje 3 grosze, Po wyborze osoby z którą się pisało z dolnej listy otwiera się małe okienko czatu, ale niestety do czasu odświeżenia strony lub napisania czegoś widoczne sa tylko pierwsze wiadomości z ostatniej rozmowy bez możliwości przewinięcia w dół, powinno z automatu wskazywać ostatnie wiadomości. o to mi chodzi Firefox 41 i wyłączone antigame. Ogólnie zauważyłem że po zmianie na nową wersję zwolniło wczytywanie stron a tolerancja przy wysyłaniu ataku wynosi około 2 sekund (łą…