Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 141-157 z 157.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • 5/14 1. Wyślij wiadomość w grze 2. Usuń pole zniszczeń 3.Przetransportuj surowce na jedną z twoich planet: 20000 x Kryształ 4. Rozpocznij budowę budynku: 1 x Magazyn kryształu 5. Zniszcz jednostki (100 x Sonda szpiegowska) w walce przeciwko graczowi

  • OKA: Dzień 6

    magneto_one - - Pytania

    Post

    1091

  • Ciekawe czy MSBN ląduję w ekwipunku czy trzeba korzystać od razu. Na razie nie jest mi potrzebny wolałbym tą pierwszą opcję .

  • Dzień dobry 4/14 1. Zbuduj coś w stoczni: 50 x Duży transporter 2. Zaloguj się do OGame 3. Wyślij flotę z misją: stacjonuj 4. Wyślij flotę z łącznie: 100 x Lekki myśliwiec 5. Odwiedź Kantynę 6. Zniszcz jednostki (100 x Sonda szpiegowska) w walce przeciwko graczowi Jest również odbiór pierwszych nagród co już cieszy. Pozdrawiam Magneto

  • OKA: Dzień 5

    magneto_one - - Pytania

    Post

    Dzień dobry --- bombka --- imgur.com/a/5ffuj0Q#UGlUhBZ Pozdrawiam Magneto

  • Czego w tej Chwili Słuchacie ?

    magneto_one - - Spam

    Post

    youtube.com/watch?v=3AWjNBravEQ ------------- youtube.com/watch?v=xQQU2E1Pzbg ------------- youtube.com/watch?v=69qfXMZoiwA

  • Dzień dobry 3/14 1. Zalicytuj przedmiot u Licytatora 2. Zbuduj coś w stoczni 3. Sprawdź ranking 4. Rozpocznij budowę budynku: 1 x Zbiornik deuteru 5. Przetransportuj surowce na jedną z twoich planet: 20000 x Kryształ 6. Ukończ natychmiast zlecenie budowy pkt.4 muszę zebrać surowce No i trzeba się zastanowić nad odbiorem nagrody. P.S. Fajny event Pozdrawiam Magneto

  • Oczywiście możesz poczekać tak jak kolega wyżej napisał jak pojawi się opcja zakończ I z niej skorzystać nie tracąc antymaterii na I etap. Pozdrawiam

  • Dzień dobry Przy pomocy ANTY-materii dwuetapowo : I - skraca czas o połowę II - zakończ I ten drugi etap da Ci zaliczenie zadania. Pozdrawiam Magneto

  • OKA: Dzień 4

    magneto_one - - Pytania

    Post

    Dzień dobry Universum 50 czyli nr 50 Pozdrawiam Magneto

  • Zadania na dziś: 1. Wyślij wiadomość w grze 2. Zerknij na inną galaktykę 3. Zbuduj coś w stoczni: 50 x Krążownik 4. Przetransportuj surowce na jedną z twoich planet: 10000 x Metal 5. Odwiedź Kantynę 6. Zniszcz jednostki (100 x Lekkie działo laserowe) w walce przeciwko graczowi Boję się badań że mi coś wskoczy co już mam na wysokim lvl. Pozdrawiam Magneto

  • OKA: Dzień 3

    magneto_one - - Pytania

    Post

    poz. 7,8,9 Pozdrawiam Magneto

  • Dzień dobry Moje zadania : 1. Zbuduj coś w stoczni: 50 x Krążownik 2. Rozpocznij badanie: 1 x Technologia komputerowa 3. Przetransportuj surowce na jedną z twoich planet: 20000 x Kryształ 4. Rozpocznij budowę budynku: 1 x Depozyt sojuszniczy 5. Użyj falangi pkt. 3 , najtrudniejszy z uwagi na to że musiałem przerwać bieżące badania i tym samym jestem w plecy - 2d z okładem tego co się obecnie badało. Zobaczymy jak to się będzie prezentować dalej. Czy ktoś już oszacował co z tego całego pakietu je…

  • gdzie te zadania są dostępnę mnie się nic nie wyświetla

  • OKA: Dzień 2

    magneto_one - - Pytania

    Post

    moderator działu Pierwsza Pomoc Pozdrawiam Magneto

  • Kristo - gratulację akcji oby takich więcej rzecz jasna z zyskiem. Pozdrowienia dla sojuszników.

  • OKA: Dzień 1

    magneto_one - - Pytania

    Post

    Ogame powstała w 2002. Jej polska wersja uruchomiona została w 2005 r. Pozdrawiam Magneto