Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-50 z 50.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • jak to pierwszy raz czytałem to byłem pewien, że przecinek w procentach się komuś pomyliło..... ale po po 2min. do mnie doszło to naprawde się stało piękna walka choć 3x vs 1x i tak szacunek wielki dla obrońcy mający taką flote... BSZO Atakującym życze dalszych sukcesów w grze

  • Widze że robie się stałym obywatelem w starciach tytanów tylko szkoda że od tej drugiej strony jako ofiara

  • Obrońcy życze szybkiego SZO

  • Technologie

    EBOLA - - Gra

    Post

    Nie wiem czy taki temat już był ale pisze swój. Chodzi oto że niektóre technologie od pewnego lev. już nic nie dają i to beznadzieja jak dla mnie. Puste nabijanie pkt. ewentualnie. Fajnie by było gdyby każda technologia coś dawała do samego końca. ... Przykład tech. jonowa - każdy lev. daje procent za miejszy koszt wyburzenia tech. energia - każdy lev. daje jakiś procent do energi fuzyjnej tech. plaznowa - również daje jakiś procent na ekonomie .... Ale nie podoba mi się tech. laserowa do 12lev.…

  • Nowy statek

    EBOLA - - Gra

    Post

    Jak dla mnie to pomysł ogólny jest dobry ale źle jak dla mnie podane dane. Taki statek co pisze wyżej to beznadzieja ... Ale sam Megatransportowiec naprawde by się przydał bo już grałem w różne gry typu ogame nawet tej samej klasyfikacji "kosmos" i były zawsze 3 transportowce maly duzy i mega. nie bede pisać propozycji bo i tak bedzie odżucony pomysł ale warto bybyło coś takiego wprowadzić

  • Mam propozycje czy dało by rade zrobic fuzje uniwersów takich samych jak kalisto? Już wyjaśniam.. chodzi o połączenie innego uniwersum o takich samych zasadach jak kalisto czyli np. nasze polskie kalisto polaczone z innym kalisto z innego kraju. np. Polskie kalisto polaczone z niemieckim kalisto czy jakim kolwiek krajem. Byłoby wiecej ludzi i założe się ze by były walki polska contra niemcy czy amerykanie czy angole. było by ciekawiej bo coraz mniej ludzi jest na kalisto. n

  • Bugi na kalisto

    EBOLA - - Błędy w grze

    Post

    acha dziękuję za pomoc:)

  • Bugi na kalisto

    EBOLA - - Błędy w grze

    Post

    Błedy w obliczeniach statystyki na kalisto. gracze skaczą po 1213 miejsc do góry to nie możliwe. u kilku graczy zauważyłem

  • Czat - błędy i bugi

    EBOLA - - Błędy w grze

    Post

    jak wyłączyć to ja wiem. Chciałbym używać tego paska czatu ale jak będzie działać poprawnie. puki co mam wyłączone. Wcześniej też miałem wyłączony ten pasek czatu na 4mc. dziś włączyłem myślałem że będzie działać ale tutaj się rozczarowałem.

  • Czat - błędy i bugi

    EBOLA - - Błędy w grze

    Post

    Witam nie wiem gdzie jest dział awarie a suport nie odpowiada. Chodzi mi o ten czat na ogame w grze. Ja go mam wyłączonego bo tylko same problemy z nim już wyjaśniam co trzeba naprawić. wysuwa sie na dole pasek z ludźmi którymi pisałem i je zamykam oczywiście gdy zamkne to sie wysuwa z paska okno do gory i mam liste z graczami. gdy po kilku próbach klikania "x" udaje mi sie pozamykać okna uff udało się po prawej jest menu i klikam osobe z która chcę pisać. i w oknie potem nie rusza sie przesuwan…